Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny!
Stardust - daj znać co u Ciebie, bo chyba wszystkie się martwimy.
Ja dziś z rana się zmartwiłam - wstaje rano a tu zero nudności i zero bólu piersi - panika bo czytałam kiedyś że może to być znać czegoś złego... Net czasami pomaga a czasami wręcz szkodzi. W planach miałam iść na badania krwi i moczu. Napiłam się wody i czekam na siku a tu wymioty się zaczęły! - Ulga jak nie wiem, że znów są (CHYBA WARIUJE). Wróciłam z badań i znów siedze koło kibelka i patrze a tu wymioty z krwią i znów panika - ale po 5 minutach skapnęłam się że aparat ortodontyczny mi poharatał policzki i stąd ta krew. Dziewczyny czy Wy też macie takie ataki paniki czy tylko ja taka młoda i głupia jestem?

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhgv16dcva.png

Odnośnik do komentarza

Moniaaa, a jak z wagą u Ciebie? Ja w legginsach chodzić niestety nie będę, bo jestem mała i przy kości i wyglądałabym obrzydliwie... Na razie na szczęście waga u mnie stoi, a nawet po wirusie żołądkowym jest ok 1 kg mniej:)

Paula, ja z wiadomością o ciąży milczę póki co. Ale to dlatego,że to moja 5 ciąża (i piąte dziecko) i chcę odwlec w czasie głupie komentarze otoczenia. No, ale po wczorajszych wyborach oczekuję po 500 zł na dziecko, hehehe:-P

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3i09kqgef4enx.png

Odnośnik do komentarza

gusia1910
Hej dziewczyny!
Stardust - daj znać co u Ciebie, bo chyba wszystkie się martwimy.
Ja dziś z rana się zmartwiłam - wstaje rano a tu zero nudności i zero bólu piersi - panika bo czytałam kiedyś że może to być znać czegoś złego... Net czasami pomaga a czasami wręcz szkodzi. W planach miałam iść na badania krwi i moczu. Napiłam się wody i czekam na siku a tu wymioty się zaczęły! - Ulga jak nie wiem, że znów są (CHYBA WARIUJE). Wróciłam z badań i znów siedze koło kibelka i patrze a tu wymioty z krwią i znów panika - ale po 5 minutach skapnęłam się że aparat ortodontyczny mi poharatał policzki i stąd ta krew. Dziewczyny czy Wy też macie takie ataki paniki czy tylko ja taka młoda i głupia jestem?

Gusia, postaraj się troszkę wyluzować.. Wiem,że to trudne, ale naprawdę brak objawów nie jest objawem niczego złego. Mnie w sb jak ręką odjął minęło zmęczenie i nawet energii mam całkiem sporo. To naturalne, że objawy z czasem mijają. Hormony najbardziej buzują na początku ciąży, potem spada ich stężenie, a organizm też adaptuje się do nowej sytuacji. Spokojnie:)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3i09kqgef4enx.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczynki :!!!

Noc tragedia oboje spędziliśmy ją nad kibelkiem tatuś generalnie trzymał mi głowę nad nim żebym się nie utopiła.
Dziś lekko lepiej ale ciągle kręci mi się w głowie itd słaba jestem ustaliliśmy że skoro dziś idę do lekarza bo bedzie oglądał łożysko powiem mu o cudach na kiju weekendowych.

Co do informacji o ciąży to powiem tak nie chcieliśmy nikomu mówić do końca 12 tego tygodnia ale niestety brzuch mi widać i jakiś nadgorliwy pracownik mojego męża rozsiał plotkę więc mój mąż musiał wszystko wczoraj ukrócić i rozwiać wątpliwości . Z tego co wiem dzisiaj z resztą pracowników ma rozmawiać i (zjebać ich) bo on nie lubi plotek jak diabli jak ja zresztą.

Do lekarza n 15,50 idę więc zobaczymy co Pan doktor nam powie na to wszystko ............ cała jestem roztrzęsiona w środku ale spróbuje coś zjeść dzisiaj znaczy zaraz.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

stardust.serw
plotkarzy nie zmienisz możesz jedynie ich zryczec chociaż to nic nie da bo i tak będą się interesować cudzym życiem.

jedyny skuteczny sposob na plotkarzy to miec ich w czterech literach i w ogole sie nie przejmowac...
w mojej poprzedniej pracy mialam straszne jazdy z takimi buraczyskami powiedzialam im kiedys, ze musza miec strasznie nieciekawe zycie osobiste skoro tak bardzo interesuja sie zyciem innych, troche dalo do myslenia- w koncy to yntelygenty byly hehe :D
niestety na glupote nie ma ratunku

stardurst trzymaj Ty sie Kochana i tyle, najwazniejsze, ze kochajacych Bliskich mamy, nie ma w zyciu nic lepszego :)

Odnośnik do komentarza

Ja już myślałam że z mdłościami będzie lepiej ale wczoraj od popołudnia tak mi ciągle burczy w żołądku że masakra. Jakbym ciągle była głodna. Staram się coś jeść ale prawie na nic nie mam ochoty. Do tego pobolewa mnie brzuch i cały czas męczą mnie zaparcia. Maślanka nie pomaga, activia też owoce sok wyciskany z marchwii , herbata miętowa , rumianek wszystko na nic. Dodatkowo wczoraj miałam lekko brązów śluz rano. Jesrem cały czas na duphastonie. Prawie zawału dostałam ale teraz już czysto

Odnośnik do komentarza

~Bea.ta
stardust.serw
plotkarzy nie zmienisz możesz jedynie ich zryczec chociaż to nic nie da bo i tak będą się interesować cudzym życiem.

jedyny skuteczny sposob na plotkarzy to miec ich w czterech literach i w ogole sie nie przejmowac...
w mojej poprzedniej pracy mialam straszne jazdy z takimi buraczyskami powiedzialam im kiedys, ze musza miec strasznie nieciekawe zycie osobiste skoro tak bardzo interesuja sie zyciem innych, troche dalo do myslenia- w koncy to yntelygenty byly hehe :D
niestety na glupote nie ma ratunku

stardurst trzymaj Ty sie Kochana i tyle, najwazniejsze, ze kochajacych Bliskich mamy, nie ma w zyciu nic lepszego :)

Inteligencja to chyba najgorsza forma plotkarska. Ja się nie przejmuje wcale mam ich głęboko gdzieś Ale mój chyba się martwi ze furii dostanę i co wtedy hehe. Natomiast ja mam ważniejsze rzeczy na głowie niż debili którzy nie mają co robić.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

gusia1910
Hej dziewczyny!
Stardust - daj znać co u Ciebie, bo chyba wszystkie się martwimy.
Ja dziś z rana się zmartwiłam - wstaje rano a tu zero nudności i zero bólu piersi - panika bo czytałam kiedyś że może to być znać czegoś złego... Net czasami pomaga a czasami wręcz szkodzi. W planach miałam iść na badania krwi i moczu. Napiłam się wody i czekam na siku a tu wymioty się zaczęły! - Ulga jak nie wiem, że znów są (CHYBA WARIUJE). Wróciłam z badań i znów siedze koło kibelka i patrze a tu wymioty z krwią i znów panika - ale po 5 minutach skapnęłam się że aparat ortodontyczny mi poharatał policzki i stąd ta krew. Dziewczyny czy Wy też macie takie ataki paniki czy tylko ja taka młoda i głupia jestem?

Gusia ja też panikuje za każdym razem idę do gina z duszą na ramieniu więc się nie przejmuj jest nas więcej . Dobra zbieram się na ocenę łożyska ehh

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

~aga8207
Ja już myślałam że z mdłościami będzie lepiej ale wczoraj od popołudnia tak mi ciągle burczy w żołądku że masakra. Jakbym ciągle była głodna. Staram się coś jeść ale prawie na nic nie mam ochoty. Do tego pobolewa mnie brzuch i cały czas męczą mnie zaparcia. Maślanka nie pomaga, activia też owoce sok wyciskany z marchwii , herbata miętowa , rumianek wszystko na nic. Dodatkowo wczoraj miałam lekko brązów śluz rano. Jesrem cały czas na duphastonie. Prawie zawału dostałam ale teraz już czysto

Aga w ciazy jestes, musisz czuc sie inaczej niz wczesniej :)
mi pomagaja obrane ze skorki jablka, pozeram je teraz kilogramami :) aha i herbata z cytryna i miodem,
bedzie dobrze zobaczysz, mnie zaczal sie w piatek 10 tydzien i dzis dostalam jakiejs energii, latam po chalpie na szmacie ile wlezie:) trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza

~Bea.ta
~aga8207
Ja już myślałam że z mdłościami będzie lepiej ale wczoraj od popołudnia tak mi ciągle burczy w żołądku że masakra. Jakbym ciągle była głodna. Staram się coś jeść ale prawie na nic nie mam ochoty. Do tego pobolewa mnie brzuch i cały czas męczą mnie zaparcia. Maślanka nie pomaga, activia też owoce sok wyciskany z marchwii , herbata miętowa , rumianek wszystko na nic. Dodatkowo wczoraj miałam lekko brązów śluz rano. Jesrem cały czas na duphastonie. Prawie zawału dostałam ale teraz już czysto

Aga w ciazy jestes, musisz czuc sie inaczej niz wczesniej :)
mi pomagaja obrane ze skorki jablka, pozeram je teraz kilogramami :) aha i herbata z cytryna i miodem,
bedzie dobrze zobaczysz, mnie zaczal sie w piatek 10 tydzien i dzis dostalam jakiejs energii, latam po chalpie na szmacie ile wlezie:) trzymam kciuki :)

Bea.ta to Ty masz maj z usg hehe tak jak ja ?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

stardust.serw
~Bea.ta
~aga8207
Ja już myślałam że z mdłościami będzie lepiej ale wczoraj od popołudnia tak mi ciągle burczy w żołądku że masakra. Jakbym ciągle była głodna. Staram się coś jeść ale prawie na nic nie mam ochoty. Do tego pobolewa mnie brzuch i cały czas męczą mnie zaparcia. Maślanka nie pomaga, activia też owoce sok wyciskany z marchwii , herbata miętowa , rumianek wszystko na nic. Dodatkowo wczoraj miałam lekko brązów śluz rano. Jesrem cały czas na duphastonie. Prawie zawału dostałam ale teraz już czysto

Aga w ciazy jestes, musisz czuc sie inaczej niz wczesniej :)
mi pomagaja obrane ze skorki jablka, pozeram je teraz kilogramami :) aha i herbata z cytryna i miodem,
bedzie dobrze zobaczysz, mnie zaczal sie w piatek 10 tydzien i dzis dostalam jakiejs energii, latam po chalpie na szmacie ile wlezie:) trzymam kciuki :)

Bea.ta to Ty masz maj z usg hehe tak jak ja ?

mam termin na 21 maj, ale skoro bedzie cesarka to raczej kilka dni wczesniej zobacze moj maly cudek :)

Odnośnik do komentarza

Kati78
Beata, to Tobie już nawet chyba 11tydz idzie. W sensie 10 pełnych i kilka dni. To jak Ty taka zaawansowana jesteś to powiedz jak u Ciebie z wagą i brzusiem? Mam na tym punkcie lekkiego schiza w tej ciąży;)

brzuch widac, ale zawsze mialam lekko wystajacy albo bardzo jak sie czegos ciezkostrawnego nazarlam, wiec nauczylam sie maskowac ciuchami- wczoraj widziala mnie kumpela pierwszy raz od kilku miesiecy i stwierdzila, ze nie zorientowala by sie gdyby nie wiedziala, jesli chodzi o wage to mam zgona :( przez ostatnie dwa lata strasznie sobie folgowalam i nie moglam zebrac sie do pracy nad soba, mialam plan, ze zaczne teraz od pazdziernika, no ale nie zaczelam :D
przytylam na razie tylko kilogram, ale w sumie niewiele jem, jakos nie mam apetytu. Teraz waze 69 przy wzroscie 161 (o cale 7 kilo wiecej niz przed porodem w pierwszej ciazy) i powiem Ci Kati ze przed ciaza swirowalam na punkcie wagi a jednoczesnie nie robilam nic zeby ja zmniejszyc, teraz mi troche przeszlo na szczescie, ale znajac siebie wroci po porodzie tak wiec nie jestes jedyna swirujaca mamuska :)

Odnośnik do komentarza

Beata, wstyd się przyznać, ale... ważę 2 kg więcej od Ciebie, a mam 4 cm mniej... Też jestem załamana i też miałam się brać za siebie. W pierwszej ciąży w 9 miesiącu ważyłam tyle co teraz, tyle że było to po przytyciu 20 kg... Potem różnie bywało z wagą. Raz schudłam do 50 kg, ale potem efekt jojo zrobił swoje. Bardzo liczę na tą ciążę. Generalnie w ciążach do tej pory (oprócz pierwszej) zmieniała mi się przemiana materii i mogłam swobodnie jeść a nie tyć.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3i09kqgef4enx.png

Odnośnik do komentarza

Kati78
Beata, wstyd się przyznać, ale... ważę 2 kg więcej od Ciebie, a mam 4 cm mniej... Też jestem załamana i też miałam się brać za siebie. W pierwszej ciąży w 9 miesiącu ważyłam tyle co teraz, tyle że było to po przytyciu 20 kg... Potem różnie bywało z wagą. Raz schudłam do 50 kg, ale potem efekt jojo zrobił swoje. Bardzo liczę na tą ciążę. Generalnie w ciążach do tej pory (oprócz pierwszej) zmieniała mi się przemiana materii i mogłam swobodnie jeść a nie tyć.

zrobimy tak, jak ktoras z dziewczyn wczesniej radzila-przeniesiemy sie z watku ciazy na watek odchudzanie :D nie martw sie, bedziemy sie wspierac i damy sobie rade- to plan na pozniej, bo teraz poki co wazne, zeby nasze Szkraby zdrowe byly, nie? :)

Odnośnik do komentarza

Kati78
Stardust, Tyś chyba już po wizycie! Mów tu szybciutko, co lekarz na Twoje dolegliwości i co z łożyskiem!

Cicho musiałam biedronke zaliczyć
Jakieś czopki na wymioty mi dał dodatkowo natamycyna bo jakąś infekcje chwycilismy luteina zwiększona i ktoś się zlitowal zapisał mi nospe forte . Łożysko o niebo lepiej ale dalej bezwzględne leżenie . O powrocie do pracy mam zapomnieć więc muszę ich poinformować że mogą kogoś szukać sobie na moje miejsce. Dzieciątko od zeszłego poniedziałku urosło bo ma 2.38 cm i wesoło majtalo nogą hehe.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...