Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Komanka87

Włosy wypadające po porodzie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasia kunta

Ja zawsze miałam gęste blond włosy, a po porodzie włosy zaczęły mi blaknąć i wypadać... Czy znacie jakieś preparaty na wypadające włosy, które polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak myślicie, co sprawdzi się lepiej - Radical czy Vital Hair? Strasznie mi po porodzie wypadają włosy i jestem naprawdę już dużo pieniążków wydać na dobre tabletki, ale naprawdę muszą działać. No i tak, Radical ma niby status leku, a z kolei Vital Hair to jakaś super nowość i sporo osób go zachwala. Pomoże mi ktoś? Tutaj dużo komentarzy było naprawdę pozytywnych http://na-lysienie.pl/co-jest-przyczyna-wypadania-wlosow/... A ja już mam mętlik w głowie :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziewczyny na wzmocnienie włosów polecam Estrovite. Moja przyjaciółka po 3 miesiacach stosowania miala 2 razy więcej włosów! bylo naprawde slabo z nimi po porodzie, a teraz jest jeszcze lepiej niz wczesniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja za kilka miesięcy na świecie powitam córeczkę, mam długie włosy ale postanowiłam je podciąć i zadbać o ich odżywienie. [reklama usunięta] Moja wizyta dopiero za 3 dni :) i już nie mogę się doczekać tej metamorfozy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kobietki co powiecie o laserowym zagęszczeniu włosów? Dzisiaj byłam u trychologa [reklama usunięta] i pani zaproponowała mi właśnie tę metodę...znajoma jest już po i efekty są naprawdę niesamowite

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasem problemem jest nie tylko brak witamin, ale także zbyt dużo sztucznych składników w szamponach i innych produktach do stylizacji włosów. Mówię o tych wszystkich parabenach, SLS, SLES, PEGach i innych paskudztwach. Ja przerzuciłam się na kosmetyki bez szkodliwych substancji. Jeśli coś takiego Was interesuje, to polecam sklep, w którym ja kupuję: https://zielonelaboratorium.pl/175-wszystkie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość leluszka

u mnie jak zaczęły wypadać włosy, to oznaczało niedobór witamin i jeszcze pojawiły się problemy z laktacją:(a może zrób sobie badania lekarskie??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mamabenia

leluszka i brałas jakieś specjalne witaminy dla karmiących mam? czy też wystarczyły zwykłe suplementy? sama mam problem z włosami, cerą i w dodatku laktacją, więc szukam czegoś sprawdzonego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość leluszka

mamabenia na początku kupiłam specjalne suplementy witamin dla karmiących mam, ale jakoś mi nie pomagały.... dopiero jak zaczęłam też dbać o poprawę laktacji za pomocą środków z apteki, które też w składzie mają mnóstwo witamin i włączyłam w moją dietę więcej warzyw i owoców, to zobaczyłam dużą poprawę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...