Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Ataa ja kupiłam tą szczoteczkę, bo może się przydać do ciemieniuchy, żeby wyczesywać.
Też nie mam jeszcze wszystkiego, muszę zamówić te cottonballsy, żeby było jakieś światełko w nocy, chciałam jeszcze tą lampkę Heico ale póki co się wstrzymam, podusia gwiazdka też must have, chcę jeszcze jakąś girlandę nad łóżeczko, ale z tymi ozdobami się wstrzymuję do czasu aż postawimy łóżeczko, komodę i wszystko przy przyklejonych kropkach, muszę to zobaczyć razem, żeby zdecydować o kolorach itd :)

Odnośnik do komentarza

paulina wspolczuje. Mam nadzieje, ze maz szybko cos znajdzie.
ataa dzis cie przebilam. Sniadanie o 2.50 No nie moglam wytrzymac :) szczotke mam. Takim maluchom tez trzeba np ciemieniuche wyczesac.
helltinne eweedzieki. Na szydelku zrobilam jeszcze pare serwetek i bluzek. No i buciki malemu :) bede nieskromna i sie pochwale :)

monthly_2016_03/kwietnioweczki-2016_44651.jpg

monthly_2016_03/kwietnioweczki-2016_44652.jpg

Bartuś 14.04.2016 r. :-*

http://www.suwaczki.com/tickers/zem36iye9v5ivesn.png

Odnośnik do komentarza

Cześć forumoholiczki:) ależ macie speeda:) ja po 10 godz snu nie wiem gdzie jestem i co się dzieje. ...
co do Cmv tez nie miałam zleconego ani w 1 ani teraz , ale nie będę robić bo i tak ta wiedza nie ma na nic wpływu.
PAULINA NO przykro mi ale wierzę że będzie ok.
fajnie ze z Kinia i malutko dobrze chociaż nie zazdroszczę im tej sytuacji, zwłaszcza rozdzielenia- śle dużo siły żeby szpik się ruszył w końcu a mała wyszła ze szpitala zdrowiu tka niedługo!
Wózek piękny- sama go brałam pod uwagę, ale w końcu zdecydowałam się na biało- szare torino, czekam na niego z niecierpliwością.
Wczoraj wykorzystała mamę i zrobiła mi i mężowi parę zdj z brzuszkiem, mieliśmy mieć sesje ale po 1 szkoda mi 400 zł wole wydać na monitor oddechu po 2 różnie bywa z samopoczuciem w różne dni, ale pamiątka jest...
Wysłałam Mężora z recepta i po zakupy i czekam bo mi już żołądek wykreca a mam ochotę na kanapki z białym twarogu em i szczypiorkiem a w donu nie ma ani tego ani tamtego:) ciekawa jestem swoją drogą tych skurczy pogodowych na ktg bo mnie też przycisk tak ze 3-4 razy w ciągu dnia porządnie ze oddychać nie mogę, ale nic się nie rozwija. .. zastanawiam się z tą luteina, niby mam receptę na cały msc ale jakby tak ja przestać brać w 37 tyg... na własną rękę. .. oczywiście chce donosic ale perspektywa rodzenia w 42 tyg tez mi się nie uśmiecha zwłaszcza ze u siostry przetrzymać ciążę i mały wyszedł zielony jak ufoludek i tetno mu zanika bo juz łożysko i pepowina przestawał pracować. .

Odnośnik do komentarza

Wszystkie wózki piękne kolorystycznie i nie tylko :)
My mamy czarny ;)

Malaga, fajne sysełkowe wytwory.Muszę poeiedzieć, że tylko podbijacie mój niedziergawy kompleks ;)

PaulinkaNo, przykro mi cholerka, mam nadzieję, że szybko mężu podłapie nową pracę i sytuacja się ustabilizuje, nie masz się co martwić, będzie dobrze ❤️

Dziś z kolei mam górkę formy, ptaki tak śpiewają, że zabrałam się za prasowanie, torbę i inne prace porządkowe.Zdałam sobie sprawę, że za 2 tygodnie o tej porze mogę być już po porodzie aaaaaa, radość/stresik ;)

Co do tego liczenia ruchów to ja nie siem jak się ustosunkować...czuję jsk się Hela rusza, wije ma swoje pory aktywności sle nie liczę tych ruchów jakoś specjalnie.

Co do badania na CMV to po kiego grzyba Wam ta info na koniec ciąży? Tylko stresu sobie wygenerujecie a i tak to nic nie zmieni, tu zalecałabym raczej norweskie podejście ;) Miiluś, zastanów się nad tym czy warto się denerwować? ;)

Dobrego dnia Kochane, zabieram się za tą walizę.Ja to muszę mieć wszystko łącznie ze sztućcami, co za kraj...

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Malaga zdolniacho!

Nat34 no w sumie racja z tym badaniem, ale to czysta ciekawość, nic już i tak nie zmienię, wiadomo, zobaczę jeszcze.
Torba do szpitala mówisz.. ja chyba jednak przyszły tydzień, muszę jeszcze kupić jakieś kapcie :P zdecydowałaś się już na konkretny szpital? MF odpada, tak? myślałam, że się tam spotkamy :)
Właśnie ja codziennie patrzę na Twój suwaczek i to już serio wysoka ciąża :D

Termometr dziewczyny, pewne mamy mi polecają ten termometr- czy któraś z Was ma?

Odnośnik do komentarza

Torba zapakowana!!! Wielkie uff.Dopakowałam ulubionego jaśka, kilka batonów energetycznych i wodę kokosową bio, do picia.Jest rewelacyjna i odżywcza,polecam.Wyszła mi średnia waluza nie, nie żaden cabin luggage :D No ale jaze swoim papierem toaletowym, kubkiem etc :P

Miila, wybrałam, rodzę najbliżej domu.Niech się dzieje wola nieba ;)

Co do szczerości to małe dzieci, pijani i legginsy powiedzą nam prawdę pamiętajcie o tym :D

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

unatuwlasnie ja tez kupilam bo mi sie podobal a tez fajnie bo i corka a teraz syn wiec kazdemu pasuje, tylko wlasnie wkurza mnie ze mam taki co sie podobal a jest modny bo nie lubie miec czegos popularnego. Hehe. Szary ladny. My z czarnym ale nowsza wersja naszego ma bialy.

My juz z miasta i laboratorium i kolejne 50 zl na badania a jeszcze obiad na wynos bo nie chce mi sie robic, tesciowa soboe cos zje sama. Pozwolilam sobie na kawe latte z Mc i tak mi milo sie zrobilo. ;D leci kasa, leci czas. Czas bo dopiero co noc a juz tyle zalatwilismy a juz maz za h do pracy pozniej wraca tesciowa i zleci i tak w kolko.
A to moj wozek 3w 1.

monthly_2016_03/kwietnioweczki-2016_44658.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Nat poproszę foto walizki :D ja mam właśnie w planie taką cabin luggae, ale coś czuję, że pewnie bez szans.

Mi gin powiedziała, że luteina do końca, ja już od tej doustnej mam jakieś plamy na języku, grr

Odnośnik do komentarza

Miila ja też mam ten termometr, wg mnie jest w sumie ok, ale sprawdzam 3 razy i raczej z bliska.
Porównywałam z innym elektronicznym,wynik się zgadzał, rteciowego nie mam niestety...

Malaga jakie super buciki!
Pokaż ten sweterek,ocenimy jego "koslawosc" ;)

ZoniaTy też się pochwal :)

Ja musze kupić sznurki i trzasnac jeszcze 1 dywanik,bo ten co zrobiłam średnio mi do pokoiku po zmianach pasuje. Może na sprzedaż wystawie bo szkoda żeby leżał albo najwyżej sprujee i będę miała więcej sznurka :)

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Nat jak masz górkę formy to może masz ochotę się podzielić?

U mnie też ptaszki sztuk 12 ..drą się,jeden po swojemu zeberkowemu kwęka. Musze się wdrapać na piętro i dać im jeść, bo psu spać nie dają. ..

Piękne wózki dziewczyny,powiem zbiorczo
A jakie piękne będą "wkłady " do wózków ;P .....

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry wszystkim.
Kurcze nie czytalam nic wczoraj i dzis a tyle juz nowych stron jest !
Mialam wczoraj kitowy dzien , w sumie obudzilam sie w super humorze . Zadzwonila do mnie mama i tak mnie z równowagi wyprowadzila eh szkoda gadac . Tak sie zdenerwowalam ze nie moglam w miejsu usiedziec. Wiec caly dzien pralam , prasowalam i przynajmniej pozytywny finał tego jest ze wszystkie ubranka sa juz poprasowane i na swoim miejsu w szafie.
Dzis sie obudzilam i nawet cienia tej zlosci we mnie jzu nie bylo. Rano byłam u lekarza ( skierowania do ginekologa nie dostalam ) , potem na chwile w ikei , potem male zakupy , powrot do domu . Jestem juz po posilku i pomyslalam ze czas najwyzszy zobaczyc co u Was. Zabieram sie za czytanie , milego popoludnia dla wszystkich.

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

Miila ja mam termometr MICROLIFE, IFR 100, SKRONIOWO-USZNY. Kupiłam w gemini.
Teraz testowałam na sobie jak miałam temperaturę. różnica pomiędzy uchem, a skronią o 0.1 stopnia. Ze skroni idealnie zgadza się z rtęciowym. Póki co jestem więc zadowolona. Bardzo ważne jest użytkowanie zgodnie z instrukcją. Może Flawii po prostu pechowy się trafił.

Ja wózek też mam szary. Jakoś od początku innego nie brałam pod uwagę. Ale szmaragdowy też jest cudny.

Przejrzałam swoje wszystkie wyniki i badań na cytomegalię nie miałam. Nigdy nawet o to nie pytałam lekarza, ale widać on uznaje, że to nie potrzebne. Za to moja siostra właśnie dostała skierowanie już teraz na początku ciąży.
Chyba już nie będę tego robić, bo wolę się niepotrzebnie nie denerwować. I tak już nic nie zmienię jak coś...

Odnośnik do komentarza

Nie tylko dla fanek sp.Obywatela GC
(Kwietnioweczki z mojego pokolenia wiedzą o kogo chodzi :P)
i tych co nie miały przyjemności zobaczyć dziś "na żywo" Dzień dobry TVN,dla ukojenia zszarpanych nerwów....albo tak po prostu:

Dziewczyny są wybitne...

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza
Gość KarolinaS

Nat34 jak wy to robicie ze się pakujecie w takie torby... ja mam 2 nie za duże i nie wiem jak dopchne wszystko;) ja jak zobaczyłam listę ze szpitala(MSWiA)... to masakra... tyle rzeczy upchnac trzeba... łącznie ze sztuccami i kubkiem... na początku spakowałam oddzielna torbę dla mnie i osobna dla małego. .. ale ostatnio zmieniłam układ na 'potrzebne od przyjazdu do urodzenia malego' i na torbę ' po porodzie-na czas pobytu'...taki mam mętlik jak te torby spakować. ..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...