Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki


Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje, ze to nic poważnego. Za dwie godziny się przekonam.

Jux mi złość na męża przeszła, ale wiadomo- trochę "pofochac " się będę musiała, żeby nie miał tak łatwo :-D
W lidlu nie zastalam termometru, może męża później jeszcze raz wyślę, bo nie chcialam podchodzić do pracownika sklepu, bo po tym znieczuleniu od dentysty nir wymowilabym słowa termometr :-D
Tak samo zaraz po dentyście weszłam do sklepu, bo chciałam zobaczyć zimowa czapeczke dla małej no i pytam się pani czy ma pani może "capecki " tu odchrzaknelam z myślą, że za drugim razem dobrze wymowie, ale znowu wyszło "capecki niemowlęce". Przez to znieczulenie nie mogłam wymówić "cz":-D
A w rossmanie kupiłam wkładki laktacyjne, podkłady higieniczne bella mama- i tu moje pytanie podkład higieniczny a poporodowy to to samo?:-P z polecenia Beaty kupiłam tez ten papier toaletowy nawilzany:-)
Oczywiście skorzystałam tez z promocji i kupiłam swój puder o 49% taniej;-)
Dla małej kupiłam krem ochronny przed wiatrem i zimnem dla niemowląt babydream- chyba będzie dobry co?
I dostałam za grosza płyn do higieny intymnej dla kobiet w ciąży:-)
A jak wrócilam do domu to teściowa przyszła do mnie na górę i przyniosła kocyk i trzy czapeczki, które kupiła dla małej :-)

Iza jak wrocicie do domu to już na spokojnie będziesz małego przestawiać, wiec na pewno mleko się "rozhula ";-)
A odczuwasz jakiś ból po cięciu?

Milak jaki bystry chłopak:-D wiadomo pokój ważna rzecz- trzeba się pochwalić ;-)

A no i zapomniałam juz o tym, że dostałam mandat za przekroczony czas na parkingu... Bilecik miałam do 13.56, a on niby był o 14...
Na szczęście wyrobiłam się w dziesięć minut i zdążyłam kupić nowy, także liczę na to, że mi anuluja ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3yx8dsi5el7zq.png

Odnośnik do komentarza

W końcu mogę do was napisać, rano znowu nie umiałam wejść na profil nasz wrrr
Byliśmy na tym badaniu i śmiech na sali badanie trwało pół minuty a na te właściwe muszę jechać za miesiąc, dziecko ma być bardzo zmęczone bo badanie będzie wykonane jak mała będzie spała, powiedziałam pani że raczej ciężko będzie zrobić tak żeby dziecko nie zasneło w aucie :-( nie wiem jak to zrobimy, te badanie co miała wyszło dobrze.
Dziewczyny z tokso jest tak że jak masz już przeciwciała to nie zachorujesz drugi raz. Ramczi a miałaś robioną awidność??? To jest badanie które zleca lekarz gdy masz wysoki wskaźnik przeciwciał, i po tym badaniu jest możliwe stwierdzenie kiedy doszło do zarażenia. Nie wiem też jaki miałaś wskaźnik ten drugi igm??? Co do badań słuchu to mój lekarz mi nic na ten temat nie mówił, dopiero w szpitalu się dowiedziałam, że będę musiała je zrobić, i szpital umówił mnie na wizytę,
Iza ale super że idziecie już do domu a karmieniem się nie przejmuj na pewno się rozkręci, tylko się nie napinaj i luźno do tego podejdź, pamiętaj że to wszystko w głowie siedzi. Ja też chciałam dziś do rosmana jechać kupić sobie puder jak jest taka super promocja, nakarmie małą i pojadę

Odnośnik do komentarza

Promocja mówicie, jakoś to przeoczyłam...muszę zerknąć
Co do zachorowania drugi raz toksoplazmozą to ja na początku ciąży radziłam się profesora od pierwotniaków, bo tak jak wam pisałam wiedziałam, że już przeszłam i mam przeciwciała, ale moi rodzice mają kota i trochę mnie to niepokoiło i niestety on mi powiedział, że wtórne zakażenie mimo wszystko jest możliwe. Oczywiście wtedy dziecko jest dużo bezpieczniejsze niż przy zakażeniu pierwotnym w ciąży.

Odnośnik do komentarza

A ja już po wizycie :-)
Nawet mój mąż przyszedł jak siedziałam na poczekalni ;-) zawołałam go na usg:-) Oczywiście stwierdził, że nic tam nie widzial;-) nasza kruszynka ma już z jakieś 1500 gram- a przecież tydzień temu miała 1200, wiem ze trzeba liczyć jakiś tam błąd pomiaru, ale to i tak rośnie jak na drożdżach:-)
I wiecie co? Szyjka się wydluzyla! :-) aż byłam w szoku jak powiedział, że ma 2,5-3cm (ostatnio miała 1,5). Ale jak robił usg to powiedział, że dziecko już w jakiejś tam gotowości jest. Mam brać dalej luteine trzy razy dziennie i się oszczędzać :-) uf odetchnelam z ulgą:-)
I wielkie dzięki dziewczyny za wsparcie:-) jesteście kochane :-) uwielbiam to nasze forum;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3yx8dsi5el7zq.png

Odnośnik do komentarza

Marta super wiadomość :-) no i mąż super się zachował, zuch chłopak :-) my jutro pierwszy dzień będziemy same, mój mąż wraca do pracy, trochę się boję jak my się ogarniemy bo moja gwiazda rano potrafi być trzy godziny aktywna i samej będzie mi ciężko, ale jakoś dam radę, z dwójką dałam to chyba jedną Tolke też ogarnę :-) tylko mi smutno że już go nie będzie z nami, fajnie tak razem posiedzieć i spędzać tyle czasu razem

Odnośnik do komentarza

Jak tam dziewczyny wtorek?
Beata Tola daje czadu, czy spokojny poranek?
Iza jak w domu? Jak się czujecie? Wyślij nam na "żer" zdjęcie Kubusia :-)
Marta dobre wieści no i humorek lepszy :-)
Do kiedy jest ta promocja w rossmannie? Potrzebuje pudru i tuszu do rzęs, ale dopiero jutro będę w centrum, załapię się jeszcze?
Miłego dnia :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/rolo3e5ezp5zik75.png

Odnośnik do komentarza

Nika wydaje mi się, że do końca tygodnia. Szkoda, że tydzień temu też nie byłaś, bo wtedy właśnie tusze były o 49% taniej. Ale chociaż na puder się zalapiesz:-)

Beata spokojnie ogarniesz:-) w końcu masz już spore doświadczenie :-)
Ile mąż miał wolnego?
To Ty pisałaś o promocji pampersow w biedronce? W jakiej miały być cenie?
Tak myślałam, żeby kupić jedynki Pampers, a dwójki właśnie te z biedronki- jak się nazywały bo zapomniałam:-P. Tak po jednej paczce chce kupić, bo nie wiem czy nie będą uczulaly.
Ogólnie pampersow jak i kosmetyków chce używać różnych, żeby nie przyzwyczajać skóry dziecka. No i zamierzam kupować na promocjach ;-) to chyba najlepsza opcja, żeby nie zbankrutować ;-)

Ignesse trzymam kciuki, żeby nie bolało :-) no i żeby znowu nie odroslo cholerstwo:-/

No i jak tam Iza Kubuś sprawuje się w domu?:-)

A moja mała tez coraz częściej szaleje:-) wczoraj położyłam się koło 22 a ona dawała taki koncert przez ponad godzinę, że masakra :-D
Któraś z was pisała wcześniej, że te kopniaczki i ruchy mogą dać w kość i można ich mieć dosyć - wtedy myślałam, że jak te słodkie ruchy maluszka mogą dokuczac- a jednak :-D zwracam wam honor ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3yx8dsi5el7zq.png

Odnośnik do komentarza

Marta to ja pisałam o tych kopniaczkach, moja gwiazda do teraz jak leży to macha nogami jak by gdzieś biegła. Pieluchy z biedronki to dady ja wczoraj kupiłam ostatnią pake, one są w takim kartonie na którym jest namalowany cyrk cena 49.99 za 156 pieluch to jest o 10 zł taniej gdybyś kupowałam w pojedynczej paczce, czyli 1/3 paczki masz za darmo. U mnie w biedronce 15 minut tego szukałam i było tak wyłożone żeby chyba nikt tego nie znalazł, żol, ale ja dzielnie szukałam :-)
My dziś z Tolką do 9 spałyśmy :-) dajemy radę, co mamy nie dać :-) nawet śniadanie zjedzone i pranie zrobione i następne nastawiam, czekam aż Tolka zaśnie i biorę się za odkurzanie albo pójdziemy na mały spacer, choć jest pochmurno,
Mój mąż był na ojcowskim urlopie dwa tygodnie i dwa dni okolicznościowego z okazji urodzenia dziecka

Odnośnik do komentarza

U nas pierwsza nocka dobrze;)
Tylko z racji tego że nie daje rady wstawać do łóżeczka małego w nocy po kilka razy bo brzuch boli to położyłam go z nami, ale mój mąż bał się że go zgniecie i nie spał prawie:p więc dzisiaj położę go w wózku przy łóżku;)
Mały jest grzeczny śpi i je ;) kupa goni kupę więc mamy co robić, ale mimo bólu robię to z przyjemnością;)
Teraz czekam na męża bo pojechał załatwiać wszystkie sprawy no i ma mi kupić laktator. Kuba nie chce cyca chociaż przystawiam go na wszystkie sposoby:(
Będę odciągać i dawać mu z butli.
Na razie je mm.
Fotka będzie ale muszę zrobić to przez kompa to jak znajdę chwilę;)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3cjw4zpfihujt1.png
https://www.suwaczki.com/tickers/qb3cj48abqs12fxc.png

Odnośnik do komentarza

Iza a sutki masz dobre?? W sensie takie wypukłe??? No może być też tak że zasmakował w butli i teraz nie chce piersi bo to trzeba pracę wykonać, a z butelki samo leci. Jeśli to sprawa sutków to laktator pomoże, bardzo poprawia ich wygląd i wyciąga je, może też będzie Ci łatwiej karmić jak rozchulasz laktacje, bo wtedy mleko samo leci i dziecko dużo pracy w to nie musi wkładać. Jeśli chcesz karmić go piersią to jak najwięcej go przystawiaj a po tem dopiero butelka. A nawet jeśli się nie uda to się nie martw, ja moją córkę starszą pół roku tak karmiłam, laktator i butelka, w szpitalu ją nauczyli do butelki i innej opcji już nie miałam. Trzymam za was kciuki, a brzuszek się zagoi z dnia na dzień będzie dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...