Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
malgo

Witam serdecznie!

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnim dniu roku z radością witam wszystkich uczestników forum, dotychczasowych i przyszłych, którzy zdecydowali się, tak jak ja, wziąć udział w tym przedsięwzięciu.

Łączy nas wspólna pasja- nasze dzieci. Pewnie się nie mylę, że czasem jednak każdy z nas potrzebuje natchnienia, żeby rozwikłać zagadki, które pojawiają się podczas wspólnego odkrywania świata z naszymi pociechami.

Ten portal jest dla mnie ciągle piszącą się księgą i bardzo się cieszę, że, po pierwsze-Ktoś dał temu początek, a po drugie-że mogę się przyłączyć :)

Z chęcią podzielę się z Wami moimi doświadczeniami z bycia mamą 3-letniej Hani i malutkiego Szymona, który urodzi się w styczniu a już teraz ma dość bogatą historię z pobytu w moim wielkim brzuchu:)

Wszystkim, którzy to czytają, życzę samych pomyślnych zdarzeń w nadchodzącym roku, rodzinnego ciepła i radości.
Pozdrawiam,
Małgo

HANIA http://www.suwaczek.pl/cache/801fbbfb2b.png
SZYMONhttp://www.suwaczek.pl/cache/4fb54b4a7e.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wanilijka

hej Malgo i wanilijka Ciebie wita Mamusiu :)
buzi dla Ciebie i smerfów :*
proszę się zadomowić :)))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Malgo Witamy Cię goraco, piękne słowa wstępu ;)
Dla WAS również wszelkiej pomyślności w Nowym Roku i wiele, wiele godzin spędzonych z nami :flower2:
zapraszamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...