Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość smykałka

Buty z CCC jako pierwsze buciki?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość smykałka

Czy buty z ccc nadają się jako pierwsze buciki dla maluszka, który dopiero co zaczął chodzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem zależy,jakie kupisz.
Widziałam u dzieci koleżanek te buciki i niektóre modele są ok. Musisz sama się wybrać do sklepu i ocenić-czy odpowiedni materiał,zapiętek,giętkość podeszwy itd...
(Buciki,które kupowały koleżanki,były z ccc Lasocki Kids)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w ccc można kupić dobre buty dla dziecka, są modele skórzane z lacockiego, są modle, które mają tylko wkładkę skórzaną w środku, wybór jest duży, pierwsze buty powinny być wygodne, dla małych dzieci najczęściej jest sztywna pięta, patrz też na to, aby w paluszkach były szersze i aby były lekkie, łatwo się zakładały na nóżkę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Smykałka, jeśli dziecko już chodzi, to może mieć buciki. A to gdzie kupione, to mniej ważne. Istotniejsze jest to, by to był bucik skórzany, zwłaszcza w środku. I jak będziesz brała bucik do ręki, to patrz czy zgina się na wysokości 1/3, tam gdzie kończą się palce. Dziecko takiego bucika musi obowiązkowo przymierzyć, żeby zobaczyć czy wsuwa się swobodnie na stópkę, czy podbicie jest ok, czy może poruszać paluszkami, czy łatwo go zapiąć, itd.
Rozmiar o ok. pół cm większy od stópki (a stópkę mierzymy na stojąco!).
A teraz na lato, to bardziej polecam sandałki :). Takie ze sztywnym zapiętkiem i zakrytymi palcami.
Powodzenia z zakupem :)

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Julia Nawrot

Buty z CCC? nieee! Przede wszystkim pierwsze buciki dla dziecka powinny być od producentów, którzy specjalizują się w obuwiu dla dzieci. My polecamy buciki Bartki, Memo, Postęp, Daniele, Danielki. Są to buciki w których stopa dziecka będzie się prawidłowo rozwijać, poza tym są komfortowe i piękne. Możecie sprawdzić te buciki w naszym sklepie internetowym www.wesołebuciki.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karuzekla

Nas też niedługo czeka zakup pierwszych bucików ...
co prawda pierwsze trzewiczki po starszej są idealne i prawie nie chodzone, ale ona ma wieeelką stopę i startowała z rozmiaru 21.... Poza tym ostatnio czytałam sobie jak wybierać pierwsze buty dla dziecka oraz odradza sie kupowanie takich bucików po starszym rodzeństwie... Stópka dziecka szybko rośnie ale i tak lepiej kupować nowe

https://e-butydladzieci.pl/blog/jak-szybko-rosnie-dziecieca-stopa

Ponoć nie jest to zbyt dobre oraz jest bardzo szkodliwe dla stópki dziecka.... 

Chętnie poczytam sobie w temacie jakie marki polecacie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ana

Mi przy starszym dziecku Pani w sklepie poradziła, że najlepsze jakościowo, a zarazem nie rujnujace portfela ( zwłaszcza na promocji) są buciki austriackiej firmy super fit. Miała w sklepie i bartki i geoxy, i wiele  różnych drogich firm i znanych, ale zaufalan jej i wzięłam na próbę bo córeczce się spodobały.  W domu poczytałam opinie i faktycznie byly polecane,  a każdy model ponoć konsultowany z ortopedą.  To było kilka lat temu, nie wiem jak jest teraz ale wtedy były super wygodne te modele i przez 3 lata tylko tej firmy kupowałam. Dziecko bardzo ładnie prosto w nich nauczyło się chodzić.  Myślę, że warto sprawdzić jak ta marka wypada dziś, nam nadzieję że nadal tak samo dobrze  😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...