Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też muszę na początku stycznia spakować się do szpitala tak na wszelki wypadek :-D. U mnie też już będzie 30 tc. A szczególnie że na początku stycznia zostaje sama na tydzień w domu bo mąż wyjeżdża w delegację. Więc nawet nie miał by kto mi dowieść rzeczy bo rodzice daleko mieszkają, siostra będzie przygotować do porodu i też na walizce będzie siedzieć :-D

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgenypzflnq.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :) my juz z Mala po glukozie. Bardzo sie zdziwilam bo mialam glukoze w 10 tc i super mi podeszla. A dzisiaj myslalam, ze zwymiotuje i zemdleje. Musialam wyjsc na zewnatrz. Jeszcze jak to moje Maleństwo dostanie słodkie to wg szaleje co jeszcze pogarszalo sytuacje. Na szczęście wytrwalam :D
Ja tez nie mam jeszcze wielu rzeczy. Musze sie wziac wkoncu za wyprawke. Chociaz mysle,ze po nowym roku wystarczy :) teraz na Mikolaja zakupilam dwie koszule :)

Odnośnik do komentarza

Kamilla chyba zły suwaczek wkleiłaś bo ci się nie wyświetla. Kupiłam właśnie 2 staniki do karmienia za 27 zł z dostawą. U mnie też w grudniu będzie 30 tc a jeszcze nie tak dawno byłam w 7 tc :).Pieluszek 1-ek nie będę kupować bo 2-ki są od 3 kg a na mniejsze dziecko nie liczę. A jaki proszek czy płyn planujecie używać do prania ciuszków dzidzi?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3k9a7suot.png

Odnośnik do komentarza

Juhu! :) Wróciłam ze szpitala (swoją drogą fajna atrakcja, bo trochę poczekałam na doktora i poobserwowałam ludzi :P zawsze to jakieś urozmaicenie :P), zbadał mi dr szyjkę i uwaga uwaga, poprawa!! W zeszły czwartek było 2,45cm czyli na granicy szycia a dzisiaj.... 3,7cm!! Mój gin aż sam nie wierzył, ale najwyraźniej odpoczynek, leżenie i brak seksu działają :P Powiedział, że jak tak dalej pójdzie to jeszcze donosimy tę ciążę do terminu :) no i Mała ustawiła się pośladkowo (poprzednio było nóżkami w kierunku szyjki) więc też trochę inaczej ciśnie na szyjkę. Do tego potwierdził już w 100% dziewuchę- wypięła się perfidnie cipką do zdjęcia :P
Z tej radości zjem pączka :D

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza

olka135
Ja tak samo jak kalae, chyba mamy ten sam termin? 5 marca. Nie wiem jak Wy, szczególnie te co pierwszy raz będą rodzić, ale ją się z tygodnia na tydzień coraz bardziej boje porodu :)

tak tak
ja się też coraz bardziej boję

Odnośnik do komentarza

niuska_aw
arwena89 wystarczy że oddany i czuły:) hihi:)
olka135 ja bez wykałaczek najpierw zapiekam, a potem do piekarnika
kamilla ja dwie koszule plus szlafrok z przesyłką zapłaciłam 82 zł, także można taniej:)
aniia w poprzedniej ciąży dokładnie w tym samym tygodniu gin potwierdziła mi córeczkę:)

tak teraz zobaczyłam, babeczka ma na allegro zestaw 3w1 2 koszule + szlafrok za 99zl, na innej za 109, a zestaw 2koszul kosztuje 50zł plus szlafrok ok 3035 wiec kwestia wyszukania :)

Odnośnik do komentarza

ania71250
Karta ciąży mi się kończy i co dostanę nową ? Wam oddają wyniki badań czy zostają w przychodni do której chodzicie?

mi oddają, wpisują w kartę ciąży i w komputer i w kartę papierową :)
jak kończy? mi jeszcze dużo miejsca zostalo

Odnośnik do komentarza

Witajcie :)
Ale wam fajnie, że juz coraz mnej do porodu, ja na liście jestem ostatnia, ale cc będe mieć raczej przed Wielkanocą :) Koszule mam jeszcze po synku, dwie takie normalne z guzikami, jedną typową do karmienia, majtek siateczkowych nie używałam, tylko zwykłe bawełniane.
Z sexem to ja też nigdy nie byłam mega aktywna, a teraz już mi też brzuch przeszkadza, i nie sprawia frajdy....
Mam tylko jeden problem, boli mnie jeden pośladek, jeszcze jak siedze czy leże, to nie ale jak wstane to napiernicza, nie mam pojęcia skąd ten ból...
Piękne te pierniczki, muszę odgrzebać przepis, bo dla młodego to nie może być mleka, jaj ani miodu....
Widzę że nowe mamy zaglądają :) witam serdecznie!!!

Odnośnik do komentarza

aniia
Juhu! :) Wróciłam ze szpitala (swoją drogą fajna atrakcja, bo trochę poczekałam na doktora i poobserwowałam ludzi :P zawsze to jakieś urozmaicenie :P), zbadał mi dr szyjkę i uwaga uwaga, poprawa!! W zeszły czwartek było 2,45cm czyli na granicy szycia a dzisiaj.... 3,7cm!! Mój gin aż sam nie wierzył, ale najwyraźniej odpoczynek, leżenie i brak seksu działają :P Powiedział, że jak tak dalej pójdzie to jeszcze donosimy tę ciążę do terminu :) no i Mała ustawiła się pośladkowo (poprzednio było nóżkami w kierunku szyjki) więc też trochę inaczej ciśnie na szyjkę. Do tego potwierdził już w 100% dziewuchę- wypięła się perfidnie cipką do zdjęcia :P
Z tej radości zjem pączka :D

to uważaj z tą szyjką jak tak się zaczeła wydłużać ;) :D bo nie wiadomo kiedy skończy ;)

Odnośnik do komentarza

U nas bedzie chłopak - Aleksander :)
A 30tc zacznę dzien przed wigilia :) torbę zaczynam kompletować w tym tygodniu juz. Dzis wieczorem usiądę i pozamawiam to czego mi brakuje. I bede przeglądać kartony z ubrankami po synku zeby wybrać te najmniejsze i posprawdzać czego nie mam. A trochę przegladania bedzie ;) bo mam chyba z 10 kartonów ubranek. Prac bede w lovelli. Tez muszę zapas sobie zamówić, bo na Allegro oczywiscie taniej ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl2n0amowleixu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm17vkmfcs.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...