Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Lilijka87
Dziewczyny mam wzrost podobny do was, zaraz lecę się zmierzyć bo nie pomyślałam, że tu już seta mogła stuknąć...

Po co ustalać ten urlop? nie rozumiem tego. Ja nic takiego z kadr nie dostałam.

Miałam coś jeszcze komuś odpisać ale jak zwykle zapomniałam...

Piękne, młode chyba co?

Btw, sprawdziłam. Też mam 100 (97) w pasie........ masakra

Odnośnik do komentarza

wg mnie to też kwestia dogadania się między wami, która gdzie, bo w sumie obie macie swoje dorosłe zycie wiec lepiej miec też swoja przestrzeń a nie jak nastki mieszkać w swoich pokoikach.

bo też z tego co piszesz to macie zupełnie odmienne poczucie czystości, więc sie raczej w tej mierze nie dogadacie

Odnośnik do komentarza

~kalae
wg mnie to też kwestia dogadania się między wami, która gdzie, bo w sumie obie macie swoje dorosłe zycie wiec lepiej miec też swoja przestrzeń a nie jak nastki mieszkać w swoich pokoikach.

bo też z tego co piszesz to macie zupełnie odmienne poczucie czystości, więc sie raczej w tej mierze nie dogadacie

to ona wprowadziła takie zasady. generalnie jest bardzo specyficznym człowiekiem, jest bardzo mało osób które ona uważa za normalne. Jak idzie do sklepu gdzie ekspedientka ma obowiazek podejsc i zapytać czy w czymś pomoc to ona odrazu piany dostaje. ona wprowadzila tak a nie inaczej, Każdy ma swoje wszystko, był czas że odkurzacz który ona kupiła mogła tylko ona uzywać. :D

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Dziewczyny mam wzrost podobny do was, zaraz lecę się zmierzyć bo nie pomyślałam, że tu już seta mogła stuknąć...

Po co ustalać ten urlop? nie rozumiem tego. Ja nic takiego z kadr nie dostałam.

Miałam coś jeszcze komuś odpisać ale jak zwykle zapomniałam...

u mnie co roku w pod koniec roku trzeba ustalić urlop na następny rok, myślałam, ze nie będe musiała bo pójdę na macierzyński no, ale jednak muszę.
wiem ze to glupie, ale z wiatrakami walczyć mi się nie chce :)

Odnośnik do komentarza

aniia
haha :) ja miałam tak:
"-ok, 90cm na pępku, suuuper. teraz zobaczymy ile w talii. Kurde! GDZIE JEST MOJA TALIA?"

kiedys na gazeta.pl był taki quiz jaki masz typ sylwetki i weszłam sobie, akurat mój M był obok, więc mu zadawałam pytania, doszłam do tali, a on mnie pyta ale teraz jakie wcięcie w tali? bo teraz to nie ma :D

Odnośnik do komentarza

~kalae
aniia
haha :) ja miałam tak:
"-ok, 90cm na pępku, suuuper. teraz zobaczymy ile w talii. Kurde! GDZIE JEST MOJA TALIA?"

kiedys na gazeta.pl był taki quiz jaki masz typ sylwetki i weszłam sobie, akurat mój M był obok, więc mu zadawałam pytania, doszłam do tali, a on mnie pyta ale teraz jakie wcięcie w tali? bo teraz to nie ma :D


Plus jest taki, że nie mamy boczków :D

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny widzę że mamy tu ładną kocią rodzinkę :) Ja też jestem zwierzolubem :) Wszystkie zwierzaki kocham. Szczury też miałam hodowlane, bardzo mądre stworzenia.
A za oknem też dokarmiam ptaszki, a jest ich mnóstwo i najróżniejsze gatunki, bo mieszkam na wsi, blisko lasu. Ostatnio z Lidla kupiłam gotowy pokarm dla ptaków, takie kuleczki z nasionami oblepione tłuszcze. Aż miło było popatrzeć jak wcinały ptaszyny :)
A moje koty na parapecie o mało zawału nie dostały jak te stada ptaków widziały.
To i ja wrzucam moje dwa czarnuchy :)

monthly_2015_11/marcoweczki-2016_40213.jpg

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72290.png

Odnośnik do komentarza

ja mam 104 :)
--
kamila no ale chyba wygodniej by wam było się podzielić piętram, albo poddasze zaadaptować (o ile się da), ja bym tak wolała, nie dałabym rady mieszkac tak, żeby iść do łazienki muszę przejść przez pokój siostry (nawet jakby tam lśniło), tym bardziej że obie macie jakieś juz swoje życie prywatne

Odnośnik do komentarza

~kalae
ja mam 104 :)
--
kamila no ale chyba wygodniej by wam było się podzielić piętram, albo poddasze zaadaptować (o ile się da), ja bym tak wolała, nie dałabym rady mieszkac tak, żeby iść do łazienki muszę przejść przez pokój siostry (nawet jakby tam lśniło), tym bardziej że obie macie jakieś juz swoje życie prywatne

no to weź wytłumacz... tymbardziej, że jest wolny pokój obok mojego... to nie. po złości poprostu bo czemu ona ma coś dla kogoś robić. Ja na jej miejscu bym się nie zastanawiała, nikt by mi przez pokoj nie przechodził.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, piszecie jak szalone.

W sobotę pojechałam do szpitala. W USK nie przyjmują tak od razu ze skierowaniem. Zrobili mi morfologię AST ALT bilrubinę. Wyniki ALT spadło do 50 AST 26 Bilrubina wzrosła z 0,33 do 0,71 (jeszcze w granicach normy) a białe krwinki wzrosły z 9 do 11,5 (czyli wyskoczyły ponad normę). Dodam, że pierwsze badania robiłam w czwartek drugie dwa dni później.
Pani doktor stwierdziła, ze są ok i żebym dalej kontynuowała dietę i brała Essentiale. Wróciłam do domu.

W czwartek przy okazji krzywej cukrowej ponowie te badania ( i jeszcze ALP i kwasy zółciowe i GGTP) i zobacze co się dzieje.
Robiłyście może krzywą prywatnie? Bo ja zapytałam się w jednym laboratorium i pobranie 29PLN a w drugim 6PLN. To trochę duża różnica.

Co do pralek my mamy elektroluxa, Ja osobiście nie lubię wkładanych od góry.
+ mało miejsca zajmuje
- długo pierze, nie ma wyświetlanego czasu do końca prania, bęben po praniu zatrzymuje się gdzie chce i trzeba go obracać.
U rodziców mam BOSCHa i dla mnie to najlepsza pralka. KUpiłam ją będąc na studiach jakieś 15 lat temu. Łożyska nie do zdarcia.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

Kamilla z całego serca Ci współczuje, bo wiem przez co przechodzisz, jakie to szczęście że ją wynajmuje już z Michałem i robimy co chcemy, cudowne uczucie. ;)
Z drugiej strony skoro to mieszkanie Twojego taty to też nie ma co wymagać od siostry żeby się przeniosła do niego na dół, mimo że kamilla zakłada rodzinę, bo to jednak jego dom, takie jest Moje zdanie, a czasem trzeba wiedzieć na co się decyduje człowiek, decydując się na dziecko :) ale obyscie jak najszybciej doszły do porozumienia!
I ja zmierzylam brzuch na wysokości pępka :)
94 cm ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

powiem wam, że ja aż tak się tą wagą nie przejmuje. mam juz z 10kg na plusie. owszem jak widze cyfry na wadze to oczy wychodza mi z orbit. ale nie odczuwam tych kg, ani nie widać ich w sumie. chyba że, ja ich nie widze poprostu :D co innego zmiescic się w koszulki przed ciązy. wezme sie w garść po porodzie :) może uda mi sie wygladać lepiej, niż przed ciaza:D

Odnośnik do komentarza

olka135
Kamilla z całego serca Ci współczuje, bo wiem przez co przechodzisz, jakie to szczęście że ją wynajmuje już z Michałem i robimy co chcemy, cudowne uczucie. ;)
Z drugiej strony skoro to mieszkanie Twojego taty to też nie ma co wymagać od siostry żeby się przeniosła do niego na dół, mimo że kamilla zakłada rodzinę, bo to jednak jego dom, takie jest Moje zdanie, a czasem trzeba wiedzieć na co się decyduje człowiek, decydując się na dziecko :) ale obyscie jak najszybciej doszły do porozumienia!
I ja zmierzylam brzuch na wysokości pępka :)
94 cm ;)

napisałam już wczesniej, że to ojciec powiedział, ze ona pojdzie na dol, a ja sobie zrobie góre. a nie ja sobie wymyśliłam. Mam wrażenie że nie doczytujesz moich postów czasami, tak samo było o cukrze :D:D:D

Odnośnik do komentarza

Piękne macie koty. Ja w zeszłym roku tacie w prezencie kupiłam persa szynszylowego. Jest w kolorze biało-biszkoptowym i ma jedwabiste futro. Niestety wymaga dużo czasu na pielengnacje :( więc na lato odwiedza fryzjera i jest golona jak york ;) Fajnie wygląda, bo ma grzywę jak lew, kudłate nózki i ogonek. Wogóle to jest bardzo słodka :D
My mieszkamy w bloku i nie chcę męczyć zwierzat. Zawsze mieszkałam w domu z dużym ogrodem, więc zwierzeta mogły się wyszaleć. Niby w bloku mamy duży apartament na dachu z 80m2 tarasem, ale to nie są warunki dla zwierzaków.
Zazdroszczę wamy tych mięciutkich przytulaków :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

Noo nie ważne już zakończmy tamten temat. :)

czy wy czasem macie uczucie jakby skurczy w dole?? 2 dni pod rząd miałam wrażenie że skurcze pod macicą mam.. bolało troche, puszczało i za chwile znowu. Pewnie nie były to skurcze, ale tak to odczułam...

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Ernesto to chyba dobre wieści, nie? Świętujemy! Ja dziś mam studniówkę do porodu, napije się soku też za Ciebie :)

Dzięki :D i możesz zjeść za mnie karpatke, albo inne pyszne ciacho ;) bo je szybko nie ruszę :(
Dziś zrobiłam indyka z marchewką :) Słodyczy nie mogę, ale moge biszkopty i galaretkę, więc zrobię deser: biszkopty zaleję galaretką :D
Będzie rozpusta ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...