Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość -misiakowata30

Wspolczuje Wam tych choruszkow w domu :* biedactwa :*

No Kamilli juz tyle godz na fb nie ma to moze padla bidula i spi..ale czekam strasznie jakby to moja siostra byla,ktorej nie mam :)
Aga na pewno Kamcia bedzie chciala Cie zobaczyc..Marcoweczki to inna sprawa :-)
A ten Twoj ex to balwan(nie obrazajac balwankow):/

Orgazm podczas parcia o fuck...spalilabym sie ze wstydu

Odnośnik do komentarza

Z tymi zdjeciami to tak jak goscie wstawiaja zdjecia panstwa mlodych ze slubu.
Moja mama twierdzi ze ona jest babcia wiec wszystkich informowala ze jestem w ciazy, a ze wrzuceniem zdjecia na fb tez bym sie nie zdziwila...
Aga bardzo mily gest kolegi:-) ciekawe czy tatus sie odezwie jejku
Nie uwierzycie! Wlasnie meza znajomy 50-letni (zdarza im sie pracowac razem) wpadl do nas! Nosz kur*a! I on tak robi co jakis czas. Ok szybka wizyta, ale szlag mnie trafia. Ja bez stanika, stanik na lawie (przypomnialo mi sie jak poszlam na gore zalozyc), dobrze ze akurat obiad skonczylismy jesc i maz byl. Oczywiscie chce z zona wpasc do nas jak sie Mala urodzi. Normalnie jak bedzie Mala to drzwi nikomu nie otwieram! Auto pod domem ale pierd**.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

U nas zaraz obchod, teraz liczenie ruchow...
Godzine temu przyszedl profesor i mowi do mnie prosze na usg troche sie zdziwilam bo mialam przy przyjeciu robione. Okazalo sie ze mam slabe przeplywy... Niby drugie usg wyszlo w porzadku ale jak to lekarz powiedzial w medycynie nie ma regul raz jest dobrze zaraz moze byc zle... Takze jestem pod pilna obserwacja :(
Maluszek na drugim usg juz nie 3300 a 3500-3600 g .... O matulu

http://www.suwaczki.com/tickers/m3sxyx8dq52khv5u.png

Odnośnik do komentarza

Izabel82
Misiakowata dobrze że wszystko poustalane :) nie będziesz się tym stresować ;)
Moja momentami robi odwierty chyba:) aż nieprzyjemne to ... Lobuziara jedna no... Jeszcze 17 dni...

Ojoj te odwierty to bardzo nieprzyjemne się robią. Ja juz schizy dostaję bo mam wrażenie że jak tak mi fika to mi coś zaczyna lecieć tam na dole i co chwilę biegam do łazienki sprawdzać. Dobrze że mam papierki do pH

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5ekflq3mjf.png

Odnośnik do komentarza

Haneczkaa
Izabel82
Przyjazna masz rację już o tym było kiedyś, dla przypomnienia do mojej współlokatorki po porodzie przylazlo z 10 osób...naraz! Na dodatek każdy brał tego noworodka i robił sobie sweet focie. Żenada.
Odwiedziny w pierwszych dniach właściwie uważam za niestosowne, bez względu czy to szpital czy dom, zwłaszcza że każdy dostaje fotkę, na telefon. Potem inaczej, mi się chciało żeby ktoś wpadł, pogadal :) ja jak dostaje info ze ktoś urodził to zawsze mówię ta osoba ma się odezwać, kiedy będzie gotowa na odwiedziny i już

Zgadzam sie z Tobą w stu procentach.. U mnie tez w pierwszej dobie cały batalion rodziny mojego. Jakby nie wiedział ze jestem po 20h skurczy i ostatecznym cięciu ledwo przytomna. Odkrywali mi dziecko zakrywali , głaskali ja sie wkurzalam zwracałam uwagę, ale to wiecie jak to jest z rodzina. A najbardziej wkurwilo mnie robienie zdjeć.
Ja orzez cała ciąże na FB cisza i nie wstawiałam swoich zdj bo cenie sobie prywatność. A tu jeb.... Teściowa, szwagierka.... Kurwa Mac moje dziecko szaleje po internecie. I jeszcze w komentarzach : istna babcia istny tatuś ... Tatuś gratulacje trzymaj sie piękna córka.
Dziecko które ma matkę rodząca je w bólach, ale to takie tam po co o niej wspominać. Także ja jestem na nie do gości.
Co innego jak wpadnie jedna osoba cos pomoc ... To bardzo miłe i jestem wdzięczna za taka pomoc... Ale takie uprzedmiotowienie sytuacji ...słabe.

Jeny Haneczkaa mnie tez strasznie denerwuje to wstawianie przez innych ludzi zdjęć, a nikt nie zapyta czy się zgadzamy. U mnie było tak po ślubie. My z mężem wstawiliśmy sobie po 2 fotki ślubne i dostępne tylko dla znajomych, a niestety "moja kochana rodzinka" bez pytania nas o zgodę wstawiła caluśką galerię i to ogólnodostępną i każdy mógł sobie te zdjęcia pościągać i opublikować u siebie. Dostali wtedy kazanie, ale prawdopodobnie przy Juniorze będzie powtórka z rozrywki, wrrr.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5ekflq3mjf.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Ciąża:-) hehe dobre z tym stanikiem:D :D
Jak ja nie lubię nie zapowiedzianych wizyt tym bardziej teraz w ciąży..masakra. Albo po nocce jak się rano nie położę to czasem po poludniu i ktos wtedy przylezie wrr

Aga pewnie ze marcówki to co innego :D mnie tez możesz odwiedzić:D a P.pewnie przetrawia wiadomość..

Odnośnik do komentarza

Czesc laski. Ja leze sobie w łóżeczku juz z moja kochana kruszynka obok. Tak mi sie płakać chce :( nie bede wam mówić o Oksy. Ogólnie chyba lepiej nic nie mówić :) ale jak sie zdecydowałam na znieczulenie to juz bylo tylko lepiej. Opieka naprawde dobra, od momentu pojscia na porodowke to tylko chwila byla -a przynajmniej tak mi sie wydaje... Tosia ma 54cm wazy 3kg. Kacper dojechał w ostatniej chwili ale jest zakochany i płakał, mimo ze jak rodzilam to musial wyjść bo mu slabo bylo.wszedl jak juz sie urodzila, przecial pepowine. Żadne pilki drabinki czy kapiel nie byla mi w glowie w każdym razie. Juz po odwiedzinach wiec w miare sie ogarnelam jak jeszcze byl. Wlasnie byl obchod

Odnośnik do komentarza

kamillla
Czesc laski. Ja leze sobie w łóżeczku juz z moja kochana kruszynka obok. Tak mi sie płakać chce :( nie bede wam mówić o Oksy. Ogólnie chyba lepiej nic nie mówić :) ale jak sie zdecydowałam na znieczulenie to juz bylo tylko lepiej. Opieka naprawde dobra, od momentu pojscia na porodowke to tylko chwila byla -a przynajmniej tak mi sie wydaje... Tosia ma 54cm wazy 3kg. Kacper dojechał w ostatniej chwili ale jest zakochany i płakał, mimo ze jak rodzilam to musial wyjść bo mu slabo bylo.wszedl jak juz sie urodzila, przecial pepowine. Żadne pilki drabinki czy kapiel nie byla mi w glowie w każdym razie. Juz po odwiedzinach wiec w miare sie ogarnelam jak jeszcze byl. Wlasnie byl obchod

Kamila Łobuzie brawo. Super. Jej aż plakac mi sie chce ze masz Tosie obok.... O rany julek! Jak befziesz dac radę to napisz jak ją wypchalas ile to wszystko trwało.... Dzielna Dziewczyno#!!!

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn36vgcou73qeg3.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/ic529mw.png

Odnośnik do komentarza

Haneczkaa
Izabel82
Przyjazna masz rację już o tym było kiedyś, dla przypomnienia do mojej współlokatorki po porodzie przylazlo z 10 osób...naraz! Na dodatek każdy brał tego noworodka i robił sobie sweet focie. Żenada.
Odwiedziny w pierwszych dniach właściwie uważam za niestosowne, bez względu czy to szpital czy dom, zwłaszcza że każdy dostaje fotkę, na telefon. Potem inaczej, mi się chciało żeby ktoś wpadł, pogadal :) ja jak dostaje info ze ktoś urodził to zawsze mówię ta osoba ma się odezwać, kiedy będzie gotowa na odwiedziny i już

Zgadzam sie z Tobą w stu procentach.. U mnie tez w pierwszej dobie cały batalion rodziny mojego. Jakby nie wiedział ze jestem po 20h skurczy i ostatecznym cięciu ledwo przytomna. Odkrywali mi dziecko zakrywali , głaskali ja sie wkurzalam zwracałam uwagę, ale to wiecie jak to jest z rodzina. A najbardziej wkurwilo mnie robienie zdjeć.
Ja orzez cała ciąże na FB cisza i nie wstawiałam swoich zdj bo cenie sobie prywatność. A tu jeb.... Teściowa, szwagierka.... Kurwa Mac moje dziecko szaleje po internecie. I jeszcze w komentarzach : istna babcia istny tatuś ... Tatuś gratulacje trzymaj sie piękna córka.
Dziecko które ma matkę rodząca je w bólach, ale to takie tam po co o niej wspominać. Także ja jestem na nie do gości.
Co innego jak wpadnie jedna osoba cos pomoc ... To bardzo miłe i jestem wdzięczna za taka pomoc... Ale takie uprzedmiotowienie sytuacji ...słabe.

Haneczka no dalsze naruszanie Waszych granic. Nie fajne to z tym nalotem i z tymi zdjeciami. Szkoda ze Twoj nie zawalczyl o Waszą intymnosc i spokoj. Odpoczywaj... Caluje i przytulam!!!

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn36vgcou73qeg3.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/ic529mw.png

Odnośnik do komentarza

Po 15sie urodziła.
No wiec przyjechałam tu do szpitala, szyjka taka 1.5cm, rozwarcie na palec. Lezalam potem pod ktg czekałam na obchód, badanie, bez zmian wiec zalecil Oksy. (swoja droga co by bylo gdybym sie nie zgodzila??) podlaczyli ki Oksy i po 15min zaczęły sie skurcze. Pominę cala ta opowieść, zreszta juz zapomniałam o tym bolu. Przy rozwsrciu na 2palce, blagalam juz o znieczulenie, na poczatku bilam sie z myślami. Powiem wam ze pamiętam to wszystko jak przez mgle, przez te skurcze nie kontaktowalam. No chwile potem juz bylo 3palce, wiec na porodowke. Tam odrazu znieczulenie i potem jak juz te 4strzelilo to w mig zaraz 8cm i zaraz 10. No i poród :) i Uwaga, nie skitrslam sie ani nie pękłam, lekko obtarlam niby, mam jakiś tam szew, szycie w sumie bardziej bolalo chyba niż caly poród. No to tyle w sumie naprawde pamiętam wszystko jak przez mgle. Dopiero zjadłam pierwszy posiłek od McDonalda:)

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
Z tymi zdjeciami to tak jak goscie wstawiaja zdjecia panstwa mlodych ze slubu.
Moja mama twierdzi ze ona jest babcia wiec wszystkich informowala ze jestem w ciazy, a ze wrzuceniem zdjecia na fb tez bym sie nie zdziwila...
Aga bardzo mily gest kolegi:-) ciekawe czy tatus sie odezwie jejku
Nie uwierzycie! Wlasnie meza znajomy 50-letni (zdarza im sie pracowac razem) wpadl do nas! Nosz kur*a! I on tak robi co jakis czas. Ok szybka wizyta, ale szlag mnie trafia. Ja bez stanika, stanik na lawie (przypomnialo mi sie jak poszlam na gore zalozyc), dobrze ze akurat obiad skonczylismy jesc i maz byl. Oczywiscie chce z zona wpasc do nas jak sie Mala urodzi. Normalnie jak bedzie Mala to drzwi nikomu nie otwieram! Auto pod domem ale pierd**.

współczuję !!
W poprzednim mieszkaniu..niedziela..my po hmmm intensywnych baraszkach,ja pod prysznicem,szykuje się na nockę ..a tu bym domofon..właściciel mieszkania...
Głupio mi było,bo w łazience szlafroka nie miałam i z łazienki do niego gadałam..matko dobrze ,że P.był..:D
a jakby tak z 20 min wczesniej podszedł pod drzwi a tam hehehe odgłosy hahaha

chore to..w świecie telefonów,fb nawet gg mozna przeciez sie zapowiedziec :D
a że auto pod domem..przy dziecku można sciemnic ze na spacerze z wozkiem daleko byliscie :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

kamillla
Czesc laski. Ja leze sobie w łóżeczku juz z moja kochana kruszynka obok. Tak mi sie płakać chce :( nie bede wam mówić o Oksy. Ogólnie chyba lepiej nic nie mówić :) ale jak sie zdecydowałam na znieczulenie to juz bylo tylko lepiej. Opieka naprawde dobra, od momentu pojscia na porodowke to tylko chwila byla -a przynajmniej tak mi sie wydaje... Tosia ma 54cm wazy 3kg. Kacper dojechał w ostatniej chwili ale jest zakochany i płakał, mimo ze jak rodzilam to musial wyjść bo mu slabo bylo.wszedl jak juz sie urodzila, przecial pepowine. Żadne pilki drabinki czy kapiel nie byla mi w glowie w każdym razie. Juz po odwiedzinach wiec w miare sie ogarnelam jak jeszcze byl. Wlasnie byl obchod

Kamilla, doczekałaś się dzielna mamo! Płacz ile chcesz, Twoja Tosia Ci to wynagrodzi na pewno! Jeju jeju, jak my tu wszystkie czekałyśmy! Teraz tylko będziemy czekać cierpliwie na zdjęcie Malutkiej :) Wypoczywajcie!

http://www.suwaczki.com/tickers/o148jw4zryx0935t.png

http://www.suwaczki.com/tickers/74dianliy9gjlbfs.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...