Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

~kalae
czyli miałaś skurcze, a ich nie czułaś?

ja jak idę z M to go biorę pod pachę bo inaczej to idę za nim z 2 metry bo nie mogę nadążyć, a normalnie to on za mną szedł, bo ja nauczona szybko do autobusu dojść. ;)

u mnie to tak samo wygląda, czasem sie wkurzam bo ja sie tocze a ten już pol km przzedemną :D dojde do niego i mowie nie nie przejmuj się, przecież przyjechaleś sam

no wlasnie sie boje ze bede miala skurcze a ich nie bede czula, ze wezme je poprostu za bol plecow

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Uff najadłam się na urodzinach mamy :) dziś już nie urodzę, więc jedna niechciana data za mną. Został jeszcze dzień kobiet.

Też mi się wydaje, że gruby brzuch jest bardziej miękki, więc łatwiej się zgiąć. Wczoraj rozwaliła mnie sąsiadka. Zauważyła nas na spacerze i zaczepiła nas z gratulacjami. I pyta się na kiedy termin? "na czwartek","ale, że ten?" udana jest :)

Odnośnik do komentarza

~ciężarówka13
Chciałam pogratulować nowo upieczonym mamusia:) tez juz się nie mogę doczekać....
Mam pytanie czy do przyjęcia do szpitala potrzebuje zaświadczenie o ubezpieczeniu czy tylko dowód i NIP pracodawcy?

Pytałam swoją położną i potrzeba tylko swój dowód (czy jesteśmy ubezpieczone sprawdzają w ewusiu) a NIP pracodawcy warto mieć :)

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5ekflq3mjf.png

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

Ojejku jak mi sie fajnie zdrzemnelo z Miniusiem..tacy padnieci bylismy..szkoda ze do roboty idzie dzis..chociaz z drugiej strony obloze sie poduchami cala :Dhihi

Haniutek brawo!wkoncu atmosfera bedzie mniej gesta w pokoju ha ha ha
Uwielbiam Twoje wpisy :D
RedNails no wlasnie bylismy oboje wypompowani tym lazeniem ze pierwszy raz wrocilismy taksowka hehe
Ale wyjscie z niej mnie rozsmieszylo hehe..najpierw reklamowki potem noga brzuch..no szkoda ze kierowca mnie nie popchnal czy cos,bo musialam sie dzwignac zeby wysiasc..cala droge na gore-3pietro jak babciunia wchodzilam i brechtalam z siebie hehehe..no ale na takie zakupy sama juz bym sie nie wybrala :-)
W domu czesto siedzac w fotelu stawiam sobie pilke pod stopy..no i zauwazylam ze musze sobie druga noge podniesc rekami zeby zalozyc na pilke hehe..a z chodzeniem no coz..Pawel nie moze sie doczekac az bede normalna hehe..z wlasna stara psina szybciej chodzi a przy mnie prawie sie przewraca i plecy go bola hehe za wolno dla niego :)
A i ten brzuch u grubaskow..kazdemu tlumacze ze jest roznica..jednak brzucha sobie nie wygniemy w polowie i zreszta nie przypominam sobie bedac grubą,ze siedzac przy stole zarcie spadalo mi na podloge,bo sie przysiasc porzadnie nie moge :)

Odnośnik do komentarza

No to jestem po odwiedzinach ....... podwójnych!
I niezapodziewanie teście przyjechali, niby że po drodze mają kupić lampę to wpadli zobaczyć jak się czuję! A mąż w pracy w tym czasie był.....
Potem moja mama, poprasowała mi wszystko i pogadaliśmy :-) co za dzień!

Marta, gratuluję maleństwa! :-*

Teraz czekam na męża aż z meczu wróci, przytulę się i spać :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22njw4zasudaiur.png

Odnośnik do komentarza

~kalae
Adres pracodawcy też dobrze mieć, bo u mnie np. chcą żeby szpital wysłał powiadomienie do pracodawcy, oczywiscie to chyba jak sie juz nie ma zwolnienia lekarskiego.

Kalae, wybacz, ale musze dopowiedzieć zeby nie bylo zonka.
Wiadomo, ze zaświadczenie, ze się przebywa w szpitalu przyda sie - dokument potwierdzający nieobecność usprawiedliwiona. Ale to zaświadczenie nie jest podstawa do wyplaty zasilku chorobowego. Dlatego trzeba się upomnieć za czas pobytu w szpitalu o L -4 zeby byla ciaglasc w wyplacie świadczenia. Tylko druk ZUS ZLA, czyli typowy druk zwolnienia lekarskiego w tym przypadku jest podstawa do wyplaty kasy.

Odnośnik do komentarza
Gość Ernestoo

Wrrrrr.... napisalam post i mi wykazowalo, wiec jeszcze raz pisze.

Trudno mi sie pisze trzymajac palce w pipce :D Moja kochan Diablica podpisala z babcia cyrograf i go dotrzymuje.

Marta gratuluje!!! Bedzie dobrze, jak bede miala dostep do kompa to wiecej naposze.

Haniutek respect:D ja dzis poszlam rano po prysznic, 2 kabiny i jakas kuwa larwa sobie butke tel zrobila. Poprostu w ubraniu na beszczela gadala przez telefon. No udalo mi sie wziac prysznic ale nerw od rana.
Wczoraj pol dnia przespalam a dzis mialam gosci. Odwiedila mnie chrzesniaczka i dostalam sliczny obrazek :) zamieszcze z kompa.

Szpital juz mi bokiem wychodzi i na ta placowke mam alergie. Jak tylko wyjde i zacznie mi sie akcja to do arciszewskich a jak nie bedzie miejsc to na warszawska, chyba lancuchami sie przypne i do uska nie dam sie udeslac.

Odnośnik do komentarza

strunka7777
~kalae
Adres pracodawcy też dobrze mieć, bo u mnie np. chcą żeby szpital wysłał powiadomienie do pracodawcy, oczywiscie to chyba jak sie juz nie ma zwolnienia lekarskiego.

Kalae, wybacz, ale musze dopowiedzieć zeby nie bylo zonka.
Wiadomo, ze zaświadczenie, ze się przebywa w szpitalu przyda sie - dokument potwierdzający nieobecność usprawiedliwiona. Ale to zaświadczenie nie jest podstawa do wyplaty zasilku chorobowego. Dlatego trzeba się upomnieć za czas pobytu w szpitalu o L -4 zeby byla ciaglasc w wyplacie świadczenia. Tylko druk ZUS ZLA, czyli typowy druk zwolnienia lekarskiego w tym przypadku jest podstawa do wyplaty kasy.

A no wiadomo. Tylko szpital zwolnienie pewnie wypisze na koniec pobytu, bo nie wiadomo jak dlugo sie zabawi w szpitalu.
Mi chodzilo o to ze ten adres pracodawcy, dodatkowo dobrze wziac, a powiadomienie to tylko informacja dla pracodawcy, a nie żadna podstawa wypłaty.

Odnośnik do komentarza
Gość -misiakowata30

Uuu kochana,Haniutku zebys Ty wiedziala z jakimi fantazjami ja czekam na czas po pologu :D

No Ernesto czulam,ze nic zlego z Toba sie nie dzieje :) i nie zazdroszcze tego szpitala..kiedy nie trzeba to zostawiaja..a Nati z bolami wyslali na pare godzin do domu :*

Odnośnik do komentarza
Gość ciężarówka13

A mam jeszcze pytanie podklady na lozko to gdzie kupowalyscie bo wiem ze na allegro ale to trochę trzeba czekać na dostawę a ja chciałam jutro kupić tylko nie bardzo się orientuje gdzie ich szukac;/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...