Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Marta, Gratulacje! :)

Bad Woman! chyba nie muszę tłumaczyć, jak sie we mnie zagotowało po jej wiadomości :D sama jeszccze dziecka nie mam obok siebie, jeszcze sie nie nacieszyłam, a ta mi ze spacerkami wyjeżdza.. :D napisałam jej ze nie będe jezdzic do centrum na spacery, to mi odpisała, że to ona do nas przyjedzie. wtf !

stopy?? juz ich nie mam! tzn mam, ale słonia :D codziennie rano się napatrzeć nie mogę, bo wygladaja w miare normalnie. a potem to juz sie robi jeden wielki serdel z jakimiś malymi paluchami. :P

Odnośnik do komentarza

karolaa
Wlasnie jestem po kolejnej "konsultacji" i chcialam cos dodac do tabelki co nas wkurza:) mianowicie właśnie mialam 20 minutowy wykład "znajomej" ktora ma 3 dzieci jak karmic jak przystawiac ze nie karmienie pieraiaw to tylko wygodnictwo wyrodnej matki ze musi byc pot krew i łzy i tak trzeba bo po to mamy cycki zeby karmić a argument ze dziecko sie nie najada nie umie złapać itp to nie argument to wymowka. Przypominam ze jestem jeszcze w ciazy i caly czas jej mowie niech sie najpierw mała urodzi cała i zdrowa a ona dalej swoje aaa i najlepsze: masci i nakładki na sutki to samo zło ma bolec moga byc rany ale i tak trzeba karmic i nie uzywac tych rzeczy ktore pochodzą od samego szatana:)

Hahahh karolaa ! :D mam polozna na SR to samo wpaja tylko w delikatny sposòb :D no co prawda mowi ze nie powinno byc zadnych tan jak sie prawidlowo przystawia :p

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza

karolaa
Bad.Woman
Kamila, to Ci dopiero "niespodzianka" hahaha :-D no jak to, nie będziesz jeździć do centrum... No wiesz, wyrodna koleżanka jesteś :-P :-) haha
Ejj a jak Twoja opuchlizna? Bo moje nogi wyglądają jak nogi słonia - brak kostek! Jedna wielka bańka z wodą.

I to mnie właśnie tak dobija!!! Ehh
Od wczoraj mam dzień "bez kija nie podchodź"!

Popołudniu moja mama przyjeżdża aby pomóc mi w prasowaniu, nie mam już siły tłumaczyć że dam sobie radę... Naprawdę już odpuszczam! Jak chce to niech prasuje. Dobrze, że chociaż sernik od wczoraj mam to będzie coś do kawy.

Dziewczyny, wg terminu z om rodzić mam za tydzień a brzuch cały czas jest wysoko, czop nie wychodzi, wody nie lecą, skurczy brak... Buuuuuuu :'(


Nie Ty jedna... Mamy ten sam termin na tez czekam na jakis czop albo na cokolwiek jak na zbawienie a tu dupa ale dzis usłyszałam taka teorie ze dziewczynki w brzuchu sie stroją i wychodza zawsze później wiec moja to bedzie chyba gwiazda holywood:) coz mi zostaje innego jak tylko sie z tym pogodzic:(

Hehh dziewczyny ja mam ten san términ co wy i tez nie widze zadnych znakòw na ziemi i niebie ... Brzuszek wydaje sie byc wysoko, zadnych czopòw... Tylko jak chodze to mnie mala tak glòwką swidruje na dole ze mam potem wrazenie ze drązy tulel do wyjscia...
Mam tylko cichą nadzieje ze zapragnie wyjsc przed przylotem mojej mamy do nas czyli przed 19-stym marca... Byly by jaka jak ona by przyleciañs a muy nie moglibydmy po nią wyjechac (tzn. Claudio) bo ja na porodòwce rodze! :D

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza
Gość Leniwiecc

Kamilla, jestes niedlugo po terminie. Zobsczysz- zaczniesie samo ! :) a akcja moze zaczac sie z minity na minute. Nie msisz tego koniecznie czuc duzo wczesniej.

Co do kp. To ja tez rozumiem. Ja karmie, ale dlatego, ze caly moj czas jest dla Elizy. Przy drugim moze juz byc roznie. To jak z sn i cc. Dziecko na kp czy mm, przy szczesliwej mamie tez jest szczesliwe:)

Gratilscje dla noeej mamusi :)))

Oj ake bym chciala zebysmy juz wszystkie byly po! A jeszcze tyle na Misiskowats trzeba czekac ;)

Odnośnik do komentarza

marta33
Nie mam jak Was nadrobić. Wczoraj o 16.35 urodziła sie nasza córka waga 3340 wzrost 53 cm. Poród sn. Niestety na poczatku dostała 3/10 punktów po 5 minutach 6/10. Wierze ze będzie dobrze. Jesli możecie to trzymajcie kciuki. Jest słodka a ja szczęśliwa ze jest juz po tej stronie brzucha.

Marta gratulacje!! Nie przejmuj sie punktami, jest i suele przypadkow z 1 pkt , ktore potem byly okazami zdrowia. Na to ostatnio polozna na SR mowila. Czasem dzieciaczki przychodza tak otlumione po stresie porodowym ze ich reakcje są spowolnione. Potem jak emocje opadają juz reagują normalnie. Takze glosa do gory i ciesz się swoim skarbem :) a ty wracaj do siebie :*

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza

karolaa
Bad.Woman
Kamila, to Ci dopiero "niespodzianka" hahaha :-D no jak to, nie będziesz jeździć do centrum... No wiesz, wyrodna koleżanka jesteś :-P :-) haha
Ejj a jak Twoja opuchlizna? Bo moje nogi wyglądają jak nogi słonia - brak kostek! Jedna wielka bańka z wodą.

I to mnie właśnie tak dobija!!! Ehh
Od wczoraj mam dzień "bez kija nie podchodź"!

Popołudniu moja mama przyjeżdża aby pomóc mi w prasowaniu, nie mam już siły tłumaczyć że dam sobie radę... Naprawdę już odpuszczam! Jak chce to niech prasuje. Dobrze, że chociaż sernik od wczoraj mam to będzie coś do kawy.

Dziewczyny, wg terminu z om rodzić mam za tydzień a brzuch cały czas jest wysoko, czop nie wychodzi, wody nie lecą, skurczy brak... Buuuuuuu :'(


Nie Ty jedna... Mamy ten sam termin na tez czekam na jakis czop albo na cokolwiek jak na zbawienie a tu dupa ale dzis usłyszałam taka teorie ze dziewczynki w brzuchu sie stroją i wychodza zawsze później wiec moja to bedzie chyba gwiazda holywood:) coz mi zostaje innego jak tylko sie z tym pogodzic:(

Ja tez mam termin na za tydzien :D i tez zero oznak porodu. Takze nie jestescie same :) brzuszek wysoko.. no trudno niech sie Mala przygotuje :p w sumie u mnie wsrod znajomych to dziewczynki zawsze sie wczesniej rodzily :)
Kamila mi moj gin od razu wpisal w karcie ciazy ze mam sie tydzien po terminie zglosic do szpitala. Tlumaczyl, ze dzień później biora na wywolanie. I jak sie nie uda to co dwa dni trzy razy tak robia. No i potem jak to nie zadziala to cc. A to juz by było 2 tygodnie po terminie.
A co do tego gadania o tym karmieniu piersia i porodu sn to tez sie nasluchalam, ale jednym uchem wpuszczam drugim wypuszczam. Nie ma innego wyjścia :)
Widze, ze tu dzisiaj spokoj. Chyba wszystkie rodza :)
ja tez bym chciala dziecko tak po 2-3 latach, ale zobaczymy jak sytuacja zyciowa sie ulozy. No i wg ciaze wyobrazalam sobie troszke inaczej. Mimo tego, ze nie mialam zadnych dolegliwosci teraz juz mi bardzo ciezko. I jakbym miala od razu przechodzić to samo to wole poczekać. No i zobaczymy jak ten nasz Maly lobuziak bedzie dawac popalic rodzica :D

Odnośnik do komentarza

karolaa
Wlasnie jestem po kolejnej "konsultacji" i chcialam cos dodac do tabelki co nas wkurza:) mianowicie właśnie mialam 20 minutowy wykład "znajomej" ktora ma 3 dzieci jak karmic jak przystawiac ze nie karmienie pieraiaw to tylko wygodnictwo wyrodnej matki ze musi byc pot krew i łzy i tak trzeba bo po to mamy cycki zeby karmić a argument ze dziecko sie nie najada nie umie złapać itp to nie argument to wymowka. Przypominam ze jestem jeszcze w ciazy i caly czas jej mowie niech sie najpierw mała urodzi cała i zdrowa a ona dalej swoje aaa i najlepsze: masci i nakładki na sutki to samo zło ma bolec moga byc rany ale i tak trzeba karmic i nie uzywac tych rzeczy ktore pochodzą od samego szatana:)

Karolaa rozwaliłaś mnie tekstem koleżanki :P a ja dosłownie minutę temu dzwoniłam do męża żeby mi kupił Maltan w aptece jak będzie wracał :D a nakladki już dawno sama kupiłam jak mi położna pokazała i przymierzyła jakie :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5ekflq3mjf.png

Odnośnik do komentarza

karolaa
Bad.Woman
Kamila, to Ci dopiero "niespodzianka" hahaha :-D no jak to, nie będziesz jeździć do centrum... No wiesz, wyrodna koleżanka jesteś :-P :-) haha
Ejj a jak Twoja opuchlizna? Bo moje nogi wyglądają jak nogi słonia - brak kostek! Jedna wielka bańka z wodą.

I to mnie właśnie tak dobija!!! Ehh
Od wczoraj mam dzień "bez kija nie podchodź"!

Popołudniu moja mama przyjeżdża aby pomóc mi w prasowaniu, nie mam już siły tłumaczyć że dam sobie radę... Naprawdę już odpuszczam! Jak chce to niech prasuje. Dobrze, że chociaż sernik od wczoraj mam to będzie coś do kawy.

Dziewczyny, wg terminu z om rodzić mam za tydzień a brzuch cały czas jest wysoko, czop nie wychodzi, wody nie lecą, skurczy brak... Buuuuuuu :'(


Nie Ty jedna... Mamy ten sam termin na tez czekam na jakis czop albo na cokolwiek jak na zbawienie a tu dupa ale dzis usłyszałam taka teorie ze dziewczynki w brzuchu sie stroją i wychodza zawsze później wiec moja to bedzie chyba gwiazda holywood:) coz mi zostaje innego jak tylko sie z tym pogodzic:(

Też słyszałam ze dziewczynki się musza wystroić i wychodzą później, ale w mojej rodzince jest na odwrót. Dziewczynki wyskakują wczesniej a chłopcy są wywoływani :P

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5ekflq3mjf.png

Odnośnik do komentarza

Olka to by byla historia z Maja. Ja tam wierze ze wszystko jest mozliwe
Kamila wlasnie o to chodzi. Niektore dziewczyny szaleja jak sie u kogos dzieci pojawiaja. Do mnie meza kolegi zona, widzialam ja 3 razy, wypalila ostatnio jak bylismy u nich bo nas nagle zaprosili przed porodem, ze dadza nam z tydzien, dwa i odwiedza malenstwo... A co to moja kolezanka jakas? :-/
Wlasnie nie rozumiem tego naglego zainteresowania, odwiedzin.
Moja kolezanka tak miala ze ktos ja odwiedzil i potem ploty rozsiewal jak to ona nie potrafila sobie poradzic z synkiem, jaki nieporzadek miala. Wyobrazacie sobie. Zabolalo ja to bardzo bo to jej pierwsze dziecko i ta osoba ja odwiedzila jakos 2 tyg po porodzie
Ja jak przestalam pracowac to kostki wogole nie puchna:-)
Bad.Woman my ten sam termin i u mnie ta roznica ze brzuch nizej troche. Ale kazda ciaza jest inna takze ja narazie czekam. Zyczylabym sobie 13.3.16 :-)
Karola wspolczuje wykladu.. Ludzis czasami nie wiedza kiedy sie zamknac ;-)
Marta gratulacje :-) duzo zdrowka dla Was, trzymam mocno kciuki za malutka
Lilijka swietny krabik

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

marta33
Nie mam jak Was nadrobić. Wczoraj o 16.35 urodziła sie nasza córka waga 3340 wzrost 53 cm. Poród sn. Niestety na poczatku dostała 3/10 punktów po 5 minutach 6/10. Wierze ze będzie dobrze. Jesli możecie to trzymajcie kciuki. Jest słodka a ja szczęśliwa ze jest juz po tej stronie brzucha.

Marta gratulacje! A co się działo że najpierw tylko 3 pkt dostała? Ile było po 10 minutach? Trzymamy kciuki żeby było wszystko dobrze i na pewno będzie!
Moja położna ostatnio się rozgadała i ona po urodzeniu miała 1 pkt a po 10 minutach miała 4 punkty i jest całkowicie zdrowa bez żadnych powikłań i stwierdziła że przez to nie mogła wybrać innego zawodu ;) a ona jest po 40. bliżej 50. więc wtedy medycyna też była na innym poziomie niż teraz :)

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5ekflq3mjf.png

Odnośnik do komentarza

Karola ja juz mam maltan i nakladki spakowane w torbie :D swoja drogą naprawdę nawiedzona ta znajoma :D
Strunka bardzo mi sie spodobal Twój sposob na zdjecie dla kolezanki :)
U mnie siostra miala wywolany porod i wygladalo to u niej tak jak u Leniwica.
Kiedys jak sie Maly urodził to przyszla do niej kolezanka i tez ja tak obgadala wsrod znajomych, ze jak moze byc w domu tak zimno, ze ona zmarzla a co dopiero dziecko. Temp mielismy w domu 21 stopni bo polozna powiedziala, że to idealna temp. pamietam jak siostrze bylo wtedy przykro. A jak piz..a urodzila dziecko 2 lata pozniej to mieli w domu ta sama temp. I juz byla idealna....

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
Olka to by byla historia z Maja. Ja tam wierze ze wszystko jest mozliwe
Kamila wlasnie o to chodzi. Niektore dziewczyny szaleja jak sie u kogos dzieci pojawiaja. Do mnie meza kolegi zona, widzialam ja 3 razy, wypalila ostatnio jak bylismy u nich bo nas nagle zaprosili przed porodem, ze dadza nam z tydzien, dwa i odwiedza malenstwo... A co to moja kolezanka jakas? :-/
Wlasnie nie rozumiem tego naglego zainteresowania, odwiedzin.
Moja kolezanka tak miala ze ktos ja odwiedzil i potem ploty rozsiewal jak to ona nie potrafila sobie poradzic z synkiem, jaki nieporzadek miala. Wyobrazacie sobie. Zabolalo ja to bardzo bo to jej pierwsze dziecko i ta osoba ja odwiedzila jakos 2 tyg po porodzie
Ja jak przestalam pracowac to kostki wogole nie puchna:-)
Bad.Woman my ten sam termin i u mnie ta roznica ze brzuch nizej troche. Ale kazda ciaza jest inna takze ja narazie czekam. Zyczylabym sobie 13.3.16 :-)
Karola wspolczuje wykladu.. Ludzis czasami nie wiedza kiedy sie zamknac ;-)
Marta gratulacje :-) duzo zdrowka dla Was, trzymam mocno kciuki za malutka
Lilijka swietny krabik

a daj spokoj... no gada jakbysmy nie wiadomo jakimi psiapsiólami byly... kurde nie rozumiem tego szalenstwwa na punkcie dzieci, naprawde! czy dam ponosic moje malenstwo :O ja pierdziele jeszcze nawet ja nie moge, a co dopiero ona... jak bedzie trzeba to pourywam kontakty, albo poprostu powiem co mysle i tyle. :/

Odnośnik do komentarza

marta33
Nie mam jak Was nadrobić. Wczoraj o 16.35 urodziła sie nasza córka waga 3340 wzrost 53 cm. Poród sn. Niestety na poczatku dostała 3/10 punktów po 5 minutach 6/10. Wierze ze będzie dobrze. Jesli możecie to trzymajcie kciuki. Jest słodka a ja szczęśliwa ze jest juz po tej stronie brzucha.

Trzymam mocno kciuki za córeczkę. Ja swoją Martunie 6 lat temu też rodziłam SN, była owinięta pepowina i dostała 5 pkt, dziś jest wszytko ok. Synek mojej koleżanki dostał 1pkt, dziś ma 9 lat i jest wszystko ok. Także nie martw się. Na pewno wszystko będzie dobrze;)

Odnośnik do komentarza

Hmm, Olka dziwna historia. Musiałabyś pogrzebać w wynikach pierwszych USG jaki był termin wg wymiarów zarodka, bo to jest najbardziej miarodajne. Bo później dzieci rosną w tempie bardzo indywidualnym i może jeszcze przez te zielone wody i pępowinę Majka nie urosła. Dziwna historia... No ale jakby nie było, masz Majeczke przy sobie i to jest teraz ważne :) no i wylecz porządnie tą infekcję i nawet nie próbuj sprawdzać co Ci zrobią jak się nie doleczysz, bo u mojej kuzynki czyścili ranę po cc z ropy, a koleżanka miała powtórną operację po 1,5 roku, bo prawdopodobnie się za wcześnie przeciążyła i jej się krwiaki narobiły tam od środka.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5ekflq3mjf.png

Odnośnik do komentarza

Marta gratuluje :-)
Nie martwcie sie dziewczynki tym ze brzuszki wysoko i brak postepow :-) to sie moze zaczac dziac z minuty na minute :-) ja jak trafilam dzien przed porodem do szpitala to lekarz mnie zbadal ze glowka wysoko , wszystko pozamykane i porod raczej nie predko , a tu na drugi dzien juz Karolinka byla :-D potem jak przyszedl na obchod to sam sie przyznal ze nie spodziewal sie tak szybkiej akcji ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87zbmhrylvm8oa.png
http://www.suwaczki.com/tickers/atdcx1hpk9yj3gom.png

Odnośnik do komentarza

Hey dziewczyny!!!!:D

Dzis juz ze mna lepiej.... Juz moge sie sama zajac mala... Co prawda ciagle biore leki przeciwbolowe ale no trudno...

Hanusi nie karmie piersia ale probowalam :D Pokoj mam luksusowy bo jestesmy w nim same:D Czuje sie jak w SPA jak Aga tylko ze tam po zabiegach czlowiek nie czuje sie tak fatalnie :D heheh

Widze ze mamusie z lutego mialy wiecej szczescia co do bolesnosci porodu niz my z poczatku Marca:)

Dlatego dziewczyny zycze Wam z CALEGO SERCA zebyscie wrocily do tradycji dziewczyn z Lutego!!!:D

Gratuluje WSZYSTKIM nowym mamusia dzieciatek!!!!

Aaa i chcialam przeprosic ale nie bede nadrabiac tych wszystkich stron....

Trzymam za Was kciuki!!!! Jutro moze wyjde do domku to bede miala wiecej czasu:D

Trzymajcie sie!!!! Buziaczki dla Wszystkich:-*

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...