Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Kurka wypocilam się, zglodnialam spać mi się odechcialo. Do nosa chyba sobie tampony wsadze taka woda. Znów będę miała nos czerwony jak u pijaczka... Opanujcie się z tymi poradami no...arwena chociaż ty mnie nie wystaw.... Ja zaciskam nogi, małej tłumacze ze do 12 ma zakaz absolutny a potem najwcześniej 21.03, mam wtedy wizytę a mąż urlop zaczyna

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

~kalae
Jola88
Kalae haha piknik brzmi nieźle :):) to by bylo zgranie:)to Twoja Tosia tez drobniutka:) będzie nam łatwiej rodzic:)

no chyba że się pomylił w tych prognozach


To moja to kluska :) na końcówce 38 tc miała 3160 g. A to było ponad tydzień temu! Doktorek mówił, że szacuje na 3500 g tak idealnie w środek skali. A jak będzie jednak więcej? Ja miałam 4300 g i 61 cm a urodziłam się tydzień przed terminem, jeszcze wywoływali bo bali się, że mamie faktycznie pęknie brzuch! Prognozowali bliźniaki, a to byłam tylko ja! Wielki Lilcior!

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Lilijka87
~kalae
Jola88
Kalae haha piknik brzmi nieźle :):) to by bylo zgranie:)to Twoja Tosia tez drobniutka:) będzie nam łatwiej rodzic:)

no chyba że się pomylił w tych prognozach


To moja to kluska :) na końcówce 38 tc miała 3160 g. A to było ponad tydzień temu! Doktorek mówił, że szacuje na 3500 g tak idealnie w środek skali. A jak będzie jednak więcej? Ja miałam 4300 g i 61 cm a urodziłam się tydzień przed terminem, jeszcze wywoływali bo bali się, że mamie faktycznie pęknie brzuch! Prognozowali bliźniaki, a to byłam tylko ja! Wielki Lilcior!

Dźwięk godzilli w tle...

Odnośnik do komentarza

~kalae
Jola88
Kalae haha piknik brzmi nieźle :):) to by bylo zgranie:)to Twoja Tosia tez drobniutka:) będzie nam łatwiej rodzic:)

no chyba że się pomylił w tych prognozach

a kto ci dał tą listę? lekarz?
to jednak przychodnia przyszpitalna to co innego niż taka zwykła.


Miałam ktg i dr zagladal i mii wyjasnial co i jak w razie porodu i pytal czy dostałam listę i polozna wyjela i powiedziała ze dzis mi da. Jak cos wizytę mam jeszcze za 2 tyg jakbym nie urodziła.
Wiec dostałam plan mam go wziac do porodu i jak chce to cos dopisać i plan wyprawki. Kremu dla maluszka nie trzeba miiec ale jak sie bieżę to w składzie ma nie miec w ogóle cynku.
Noo moze sie pomylili oby w ta str na - w sensie zw waza więcej...

Odnośnik do komentarza

Izabel82
Kurka wypocilam się, zglodnialam spać mi się odechcialo. Do nosa chyba sobie tampony wsadze taka woda. Znów będę miała nos czerwony jak u pijaczka... Opanujcie się z tymi poradami no...arwena chociaż ty mnie nie wystaw.... Ja zaciskam nogi, małej tłumacze ze do 12 ma zakaz absolutny a potem najwcześniej 21.03, mam wtedy wizytę a mąż urlop zaczyna

Izabel, ja robię co mogę żeby wytrwać do terminu. Chociaż położna mi dzisiaj mówiła że jej się wydaje że nawet cc mogą mi ustalić wczesniej niż 21.03 żebym na pewno na święta nie została. A jak wyjdzie to się okaże w czwartek na ostatniej wizycie u gin jak już dostanę skierowanie z datą

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5ekflq3mjf.png

Odnośnik do komentarza

Jola88
~kalae
Jola88
Kalae haha piknik brzmi nieźle :):) to by bylo zgranie:)to Twoja Tosia tez drobniutka:) będzie nam łatwiej rodzic:)

no chyba że się pomylił w tych prognozach

a kto ci dał tą listę? lekarz?
to jednak przychodnia przyszpitalna to co innego niż taka zwykła.


Miałam ktg i dr zagladal i mii wyjasnial co i jak w razie porodu i pytal czy dostałam listę i polozna wyjela i powiedziała ze dzis mi da. Jak cos wizytę mam jeszcze za 2 tyg jakbym nie urodziła.
Wiec dostałam plan mam go wziac do porodu i jak chce to cos dopisać i plan wyprawki. Kremu dla maluszka nie trzeba miiec ale jak sie bieżę to w składzie ma nie miec w ogóle cynku.
Noo moze sie pomylili oby w ta str na - w sensie zw waza więcej...

mi mówił jakie są objawy i kiedy do szpitala.
A mówił ci jak wygląda poród, tzn czy robią usg czy sprawdzają tętno w czasie porodu itd?

o tym cynku to na sr położna mówiła, że bez, a to jednak wcale nie trzeba tego kremu, czyli pieluchy i chusteczki tylko?

a dużo w tym planie jest? jak go pytałam to w sumie powiedział, że można sobie napisać, ale porodu nie da się zaplanować.

Odnośnik do komentarza

Jola nie ma co do konca wierzyć wadze z ust. U mnie w przypadku dwójki dzieci pomyliło sie dość dużo. Pierwszy miał ważyć 3700 a urodzil sie 4200. A teraz Oliwka miala miec 2700 ( dwóch różnych lekarzy robili ust w odstępie dwóch dni) a wazyla 3300.

Madika wielkie gratulacje! Dużo zdrówka do was :)

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwl6d878ytfrqp.png

Odnośnik do komentarza

~kalae
Jola88
~kalae
Jola88
Kalae haha piknik brzmi nieźle :):) to by bylo zgranie:)to Twoja Tosia tez drobniutka:) będzie nam łatwiej rodzic:)

no chyba że się pomylił w tych prognozach

a kto ci dał tą listę? lekarz?
to jednak przychodnia przyszpitalna to co innego niż taka zwykła.


Miałam ktg i dr zagladal i mii wyjasnial co i jak w razie porodu i pytal czy dostałam listę i polozna wyjela i powiedziała ze dzis mi da. Jak cos wizytę mam jeszcze za 2 tyg jakbym nie urodziła.
Wiec dostałam plan mam go wziac do porodu i jak chce to cos dopisać i plan wyprawki. Kremu dla maluszka nie trzeba miiec ale jak sie bieżę to w składzie ma nie miec w ogóle cynku.
Noo moze sie pomylili oby w ta str na - w sensie zw waza więcej...

mi mówił jakie są objawy i kiedy do szpitala.
A mówił ci jak wygląda poród, tzn czy robią usg czy sprawdzają tętno w czasie porodu itd?

o tym cynku to na sr położna mówiła, że bez, a to jednak wcale nie trzeba tego kremu, czyli pieluchy i chusteczki tylko?

a dużo w tym planie jest? jak go pytałam to w sumie powiedział, że można sobie napisać, ale porodu nie da się zaplanować.


Na tej liście jest napisane ze nie trzeba swojego kremu i swoich ubranek, można jak ktos chce tyle ze krem bez cynku. 4 koszule trzeba miec na przebranie i podklady 2 paczki 90x60. Nie dużo w planie jest tylko do podpisanie o wyrażenie zgody na lewatywę, nacięcie krocza, cc lub proznociag czy jak to się tam nazywa, o porodzie rodzinnym, o cc, o tym ze jest możliwość zeby dziecko bylo zaraz po porodzie z mama albo ze można dać na noworodki, specjalne życzenia, o lozkach ze sa nowoczesne i można wybrać pozycje. Itp. Dużo takich bardziej informacji. A nie mowil o tętnie noc ani usg ale jak leżałam ze skurczami i dziewczyna zaczynala rodzic to tętno co chwile sprawdzaly. Tam polozne sa naprawde fajne. A i na planie jest ze jak ktos bieżę pod uwagę znieczulenie zeby wziac zgodę anestezjologa.

Odnośnik do komentarza

Renia83
Jola nie ma co do konca wierzyć wadze z ust. U mnie w przypadku dwójki dzieci pomyliło sie dość dużo. Pierwszy miał ważyć 3700 a urodzil sie 4200. A teraz Oliwka miala miec 2700 ( dwóch różnych lekarzy robili ust w odstępie dwóch dni) a wazyla 3300.

Madika wielkie gratulacje! Dużo zdrówka do was :)


Wiem wiem mojej koleżance 2 miesiące temu o 1150,sie pomylili a bratowej ponad pól kg. Waga tak się nie przejmuje tylko te przepływy mnie bardzo martwily bo nie chciałam zeby maly nie dostawał jedzonka, ale jak przepływy są juz ok to niech sobie rośnie we własnym tempie. A zawsze lżej urodzić chudszego bobasa tym bardziej ze ja jestem drobna i mam wąskie biodra. Dzieki:)

Odnośnik do komentarza

KasiaMamusia
Dzięki MamaMi
Od 20:50 zbijam po trochu małemu temperaturę, z 38 na 37 się w końcu robi ,czopek 250mg paracetamol i po 10min luminal niestety (ma tendencje do drgawek goraczkowych)
Załatwił się mlekiem zimnym z lodówki u teściowej, Witek go dzisiaj przyłapał u niej jak popija... Nocka z głowy jak nic,a jutro będę małego męczyć abyśmy leżeli,

o jeny! Wspolczuje. Maly lobuz, mleczka zimnego mu sie zachcialo! Spokojnej nocko zycze. Niech czopki dzialaja. Ale chyba idziecie do lekarza?

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1rdnvc3liu.png

http://www.suwaczek.pl/cache/57f2833102.png

Odnośnik do komentarza

Ale mi matka cisnienie podniosla. Miala jakies ale ze ona kostka w gipsie a dzieci malo sie interesuja. Nie wytrzymalam poplakalam sie ale wygarnelam jej wszystko co mi lezalo na sercu doslownie wszystko nawet to ze dzieci traktuje nierowno i ze ja się pogodzilam ale zeby wnuki tez? Zapytalam kiedy pierwsza do mnie zadzwonila czy napisala? Nawet w szpitalu.Kiedy poznala moja corke ze ponad pol roku babcie nie ciagnelo by wnuczke pierwszy raz zobaczyc a teraz milosci wnuczat oczekuje. Od razu zamilkla nagle chyba mi tam zasnela. Niech wie bo sie uzala do mnie a tym dzieciom co pomaga to tylko slysze ze to czy tamto kupuje bywa u nich i wgl. Jestem tu 3 tyg i..nie raczyla przejechac 4 przystankow autobusem .
Aj nie chce sie wkurzac bo nie zasne znow;))

http://s5.suwaczek.com/201603091556.png

Odnośnik do komentarza

Jola88
~kalae
Jola88
~kalae
Jola88
Kalae haha piknik brzmi nieźle :):) to by bylo zgranie:)to Twoja Tosia tez drobniutka:) będzie nam łatwiej rodzic:)

no chyba że się pomylił w tych prognozach

a kto ci dał tą listę? lekarz?
to jednak przychodnia przyszpitalna to co innego niż taka zwykła.


Miałam ktg i dr zagladal i mii wyjasnial co i jak w razie porodu i pytal czy dostałam listę i polozna wyjela i powiedziała ze dzis mi da. Jak cos wizytę mam jeszcze za 2 tyg jakbym nie urodziła.
Wiec dostałam plan mam go wziac do porodu i jak chce to cos dopisać i plan wyprawki. Kremu dla maluszka nie trzeba miiec ale jak sie bieżę to w składzie ma nie miec w ogóle cynku.
Noo moze sie pomylili oby w ta str na - w sensie zw waza więcej...

mi mówił jakie są objawy i kiedy do szpitala.
A mówił ci jak wygląda poród, tzn czy robią usg czy sprawdzają tętno w czasie porodu itd?

o tym cynku to na sr położna mówiła, że bez, a to jednak wcale nie trzeba tego kremu, czyli pieluchy i chusteczki tylko?

a dużo w tym planie jest? jak go pytałam to w sumie powiedział, że można sobie napisać, ale porodu nie da się zaplanować.


Na tej liście jest napisane ze nie trzeba swojego kremu i swoich ubranek, można jak ktos chce tyle ze krem bez cynku. 4 koszule trzeba miec na przebranie i podklady 2 paczki 90x60. Nie dużo w planie jest tylko do podpisanie o wyrażenie zgody na lewatywę, nacięcie krocza, cc lub proznociag czy jak to się tam nazywa, o porodzie rodzinnym, o cc, o tym ze jest możliwość zeby dziecko bylo zaraz po porodzie z mama albo ze można dać na noworodki, specjalne życzenia, o lozkach ze sa nowoczesne i można wybrać pozycje. Itp. Dużo takich bardziej informacji. A nie mowil o tętnie noc ani usg ale jak leżałam ze skurczami i dziewczyna zaczynala rodzic to tętno co chwile sprawdzaly. Tam polozne sa naprawde fajne. A i na planie jest ze jak ktos bieżę pod uwagę znieczulenie zeby wziac zgodę anestezjologa.

Aha dzieki.
A to ty mialas ktg w szpitalu, bo myslalam ze w przychodni.
Bo na wizyty do przychodni chodzisz?

Odnośnik do komentarza

ajka88
Dziewczyny teraz miałam czas napisać, z chłopakami ok. Bartuś waga 3150 52 cm, Miłosz 2950 i 53 cm. Godzina .9.27 i 9.29. Obaj 10 pkt. Cesarka masakra ale już dochodzę do siebie, najważniejsze że moi mali mężczyźni zdrowi.

Gratulacje, duze te chlopaki twoje :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...