Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczynki :-D
oj,oj ale tu u Was pochmurno dziś....Ja to wczoraj tak miałam..Przed snem myślałam o tym genetycznym co mam w środę i cholerka myśl,że...ech odgoniłam szybciutko :)
Po moich stratach nadal ciężko mi uwierzyć,że zostanę mamą..ale wiecie co? Powoli powoli to do mnie dochodzi :)

Ja mam dziś dobry dzień..Wczoraj odpoczęłam i powiem Wam,że przestał mnie tak brzuch boleć...Jednak nie wolno się tak forsować..Dziś nawet mam gdzieś sprzątanie w domu..Narzeczony jutro przed pracą chce,to mu pozwolę..w sumie..niech się przyzwyczaja,jak będzie dziecko to będzie pomagał w domku :)hihi

Humor mam super,mimo,że siedzę teraz sama...Rano poszliśmy do Netto..Kupiłam sobie fajne leginsy ciążowe za 19,99..no mega są..akurat do tuniczki na środę :)
Potem szliśmy przez ryneczek, a tam ....znów świeże słoneczniki(jeden prawie kończę) :-D i późna fasolka..ale po 12 zł to poczekam parę dni,aż stanieje..
To nic...zaraz za rynkiem jest miny ciuch budka..Wlazłam z zapytaniem,czy spodnie ciążowe dostanę...
Babka przeszperała i znalazła dla mnie czarne z panelem spodnie z h@m mama...jakoś tak na grudzień akurat będę miała..za 7 zł..No dobra..ona akurat liczyła poprzednią klientkę..Ja miałam 10 zł..zobaczyłam fajną bluzkę na szerokich ramiączkach -szaro-czarne paski szyte srebną nitką
..nie wiele myśląc pytam czy opchnie mi ją za 3 zł(do tej dychy)..a ona ,że absolutnie nie...a po chwili..oj pewnie,że tak..przecież pani w ciąży,to ja nie odmówię :) hehe Mówi,że w domu pojawiły jej się dwie myszy..i myślała,że może odmówiła jakiejś pani z brzuszkiem czegoś hehe No to ja ucieszona dałam jej tą dyszkę i wychodząc,oznajmiłam,że to ja cofam klątwę myszy i żeby tamte sobie poszły hehehe

Interes życia :)
Mam nadzieję,że Was trochę rozbawiłam :-D
Trzymajcie się cieplutko brzuchatki :*

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Ja kupiłam minky na Allegro (tylko też trzeba uważać bo te najtańsze są słabe, takie cieniutkie) i uszyłam synkowi kocyk z szarą dresówką do kompletu do słońduchy. Zreszta sama szyję mu też czapeczki, spodenki i takie tam. Jak któraś z Was ma dużo chęci i odrobinę talentu do igły i nici/maszyny to w necie znajdzie bardzo dużo tutorialów jak krok po kroku zrobićto czy tamto. A ile radości i satysfakcji!

http://www.suwaczki.com/tickers/lprkzbmhlydqtmyx.png
http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5e9sf8amqv.png

Odnośnik do komentarza

a ze zwolnieniem to nawet się nie pytał czy mi trzeba tylko wystawił, a myślałam, że jeszcze pójdę do pracy, a to wygląda, że już chyba nie pójdę.

tsh uznał, ze ten drugi wynik też za wysoki i mam zamiennie 50 i 75 łykać.

i płci dalej nie poznałam

ale mam jakieś dziwne uczucie w brzuchu jakby mnie łaskotało od środka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...