Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ernestoo zalotnico Tyyyyyy :D no no takie chody u doktorka,no no :D

Jola mój wczoraj w skonczony 35 tyg miał 2300..
Pewnie porycz sobie,trzeba odreagować..jedz za tydzien,sprawdzisz i już :*

Kamilla kurna az mi sie przypomniała nasza rozmowa wiadomo o czym :D hehehe

Aniołek spokojnie..dziś połozna pokazała mi film o karmieniu i tam było o wczesniaczkach..spokojnie,dobrze,że sonde daja..musi nabrac sił bidulek..ja wierzę,że bedzie dobrze i Ty też MUSISZ :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Jola - wiem, ze się denerwujesz to normalne, ale będzie dobrze, jakby coś cię martwiło to pojedziesz na ip. A na razie sobie może zaparz melisę i postaraj się uspokoić.
Ja na początku z tym ciśnieniem też się denerwowałam czy już jechać na ip czy jeszcze poczekać, ale teraz na spokojnie do tego podchodzę, obserwuje czy jest ruchliwa w tych swoich porach, mierzę ciśnienie i biorę leki. Myślę, że z czasem też się uspokoisz.
To chodzi chyba o to że on nie przybiera tłuszczyku

Moja w 37 tyg miała 2800g

Odnośnik do komentarza

Monimoni no właśnie uważam że te parawany dużo by dały bo to krepujace zwyczajnie, cycki na wierzchu z cipki krew się leje....
Kalae spoko ddawno nie miałam infekcji, tu ciągle któraś ma macmiror i mi utkwila nazwa i mnie on też dosiegnal :p
Dziewczyny Ja też nie znam wagi małej od 30 tc urodzi się to się dowiem :) pobilam rekord w tej ciąży utylam całe 2 kg w miesiąc a zawsze tylko 1 :p
A jaka jestem sklerotyczka.... Nie spytalam o tę wysypke na brzuchu, tamta zeszła, pojawiły się nowe Ale też już znikają i zapomniałam spytać... Zła jestem na siebie

Odnośnik do komentarza

Izabel82
Monimoni no właśnie uważam że te parawany dużo by dały bo to krepujace zwyczajnie, cycki na wierzchu z cipki krew się leje....
Kalae spoko ddawno nie miałam infekcji, tu ciągle któraś ma macmiror i mi utkwila nazwa i mnie on też dosiegnal :p
Dziewczyny Ja też nie znam wagi małej od 30 tc urodzi się to się dowiem :) pobilam rekord w tej ciąży utylam całe 2 kg w miesiąc a zawsze tylko 1 :p
A jaka jestem sklerotyczka.... Nie spytalam o tę wysypke na brzuchu, tamta zeszła, pojawiły się nowe Ale też już znikają i zapomniałam spytać... Zła jestem na siebie

no własnie wszystkie go stosujecie a mój gin powiedział,że to nie w ciazy dla mnie..
moze kontraktu nie podpisał :D

a miałam mówić..gdzies czytałam o tej wysypce,to nic gożnego minie w dniu porodu,jak moje swedzenie ponoć :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza
Gość Ernestoo

Monimoni
Ernesto fajny gościu;) musisz coś celnego wykombinować, może większe merci, że to ty jemu chciałabyś podziękować albo ptasie mleczko, jakby mu czegoś jeszcze w zyciu brakowało, Aha bo nie zapytałam czy ma obrączkę....

Z tym ptasim mleczkiem to fajny pomysl. Wiesz w sumie to nie zwrocilam uwagi czy ma obraczke.

Odnośnik do komentarza

Co do tej grupy na fb to też dię zapisałam, ale nie podoba mi się za bardzo. Zresyą przy naszym forum to co moze się jeszcze podobać jak mamy tu zgraną fajną paczkę.

Żałuję że nie możemy - my jako nasza grupa Marcóweczki 2016- przenieść się na fb. Rozumiem, że nie wszystkie z nas by się tam pojawiły. Ale to firum ma tyle ograniczeń w porównaniu do fb... Najbardziej nie podoba mi się, że jest to dostępne dla każdego, co prawda przyzwyczaiłam się już do pisania o cyckach czy pipkach, ale nie do konca czuję się bezpiecznie w związku z tym że to forum jest publiczne.
No i wygoda dodawania komentarza do konkretnego postu, a nie trzy strony dalej. Odpowiadanie bezpośrednio jakies osobie. Cytowanie, oznaczanie, powiadomienia, lajki, zdjęcia. I pewnie jeszcze kilka rzeczy by się znalazło na rzecz fb. No szkoda. Ale i tak wilę naszą grupę na tym starodawnym forum niż jakąkolwiek inna na fb:)

http://www.suwaczki.com/tickers/lprkzbmhlydqtmyx.png
http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5e9sf8amqv.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Mój w 36t0d 2900 ale lekarz mnie uprzedził ze na tym etapie to jest plus minus 400 gram.
Ja to bym nawet za tydzień do swojego lekarza podjechała. Po prostu zadzwon powiedz ze się martwisz i chcesz sprawdzić wcześniej. Albo IP.
Ale jestem dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza
Gość Ernestoo

Co do salatek ja lubie taka: brokuly ugotowane aldente do tego ser feta, polane sosem czosnkowym (pol na pol jogurt grecki z majonezem i wycisnietym czosnkiem) a na sos posypane platki prazonych migdalow ( praze na patelni bez tluszczu).

Druga jest podobna do selerowej, ale ja robie seler naciowy pokrojony, do tego kurczak, ananas, kulurydza, cebulka, migdaly w slupkach i sos majonezowo jogurtowy z curry.

Odnośnik do komentarza

dzieki wielkie dziewczyny:*
musze po prostu tez ochlonac...
Kalae wiem ze gdby cos to on mi pomoze, jak dzwonilam chyba z 3 razy to zawsze pomogl nawet jak miejsca nie bylo to kazal przyjechac i zeby mnie przyjeli...
Mam nadzieje ze maly cialka nabieze i ze sie poprawi.... W razie W bede do niego dzwonic albo jechac na IP...
jeszcze raz Wam dziekuje, czasem kilka slow a czlowiek schodzi na ziemie...
musze to przetrawic i odpoczac...

Odnośnik do komentarza

Monimoni
Co do tej grupy na fb to też dię zapisałam, ale nie podoba mi się za bardzo. Zresyą przy naszym forum to co moze się jeszcze podobać jak mamy tu zgraną fajną paczkę.

Żałuję że nie możemy - my jako nasza grupa Marcóweczki 2016- przenieść się na fb. Rozumiem, że nie wszystkie z nas by się tam pojawiły. Ale to firum ma tyle ograniczeń w porównaniu do fb... Najbardziej nie podoba mi się, że jest to dostępne dla każdego, co prawda przyzwyczaiłam się już do pisania o cyckach czy pipkach, ale nie do konca czuję się bezpiecznie w związku z tym że to forum jest publiczne.
No i wygoda dodawania komentarza do konkretnego postu, a nie trzy strony dalej. Odpowiadanie bezpośrednio jakies osobie. Cytowanie, oznaczanie, powiadomienia, lajki, zdjęcia. I pewnie jeszcze kilka rzeczy by się znalazło na rzecz fb. No szkoda. Ale i tak wilę naszą grupę na tym starodawnym forum niż jakąkolwiek inna na fb:)

no dokładnie!! podejrzewam ze dziesiątki osób nas czytają, szkoda że nie da sie jakoś prywatnego zrobić...

Odnośnik do komentarza

Jolu ginekolog napewno wie co robi, ale ja zapewne tez bym sie stresowala i pojechala po tym tygodniu na Ip. Bo przez 2 tyg bym chyba sfiksowala :/ mam nadzieje, że wszystko bedzie dobrze i Maleństwo urosnie.
Olka Ty to jestes szalona. Tobie dopiero polowa pologu minela :) widze, ze juz z Michalem wszystko dobrze. Ja nie wiem kiedy sie piwka napije. To odległy temat jak dla mnie, ale dzisiaj sobie powachalam od męża :D
Ja z naszym forum jestem bardzo zzyta. Gdybym na fb byla na początku to moze tez by tak bylo. A tak to ogladam zazwyczaj Maleństwa albo pokoiki, ktore na nie czekaja. Czasami sa tez ciekawe tematy, ale jakbym tak miala wszystko ogarnac to by mi dnia braklo :D
juz kiedys pisalysmy, ze jakby sie dodawalo post tutaj tak szybko Jak na fb to byloby juz ponad 10 tys. stron :D

Odnośnik do komentarza

kamillla
~Ernestoo
Barcelona litosci nie masz, obslinilam caly telefon.

Mam fajne dziewczyny na sali. Nie mamy tv wiec nadrabiamy, jest wesolo, ze zal bedzie wychodzic. Jedzonko nadal srednio zjadliwe ale kolezanka pokazala mi bar z fajnym jedzonkiem, nie jest zle :D. Na sniadanie wsunelam nalesnika ze szpinakiem i pieczarkami i surowka i cukier 107. Na szpitalnym jedzonku cukry mambardzo niskie, dopycham sie owocami ale i tak mam ponizej 100.
Dzis w ciagu dnia mialam 3 obchody. O 9 lekarz prowadzacy, po usg kolejny lekarz a po poludniu ordynator i ten ostatni powiedzial o wypisie:). Wieczorem mega szybki obchod, wpadl fajny doktorek zapytal o skargi zazalenia i zyczenia. To ja mu mowie ze lista moich zyczen jest bardzo dluga i zaczyna sie od eklerki. Powiedzial ze takie zyczenia da sie zrobic. I wrocil za 5 minut. Powiedzial, ze nie udalo sie zdobyc eklerki wiec w zastepstwie dal mi ... mercie:D
Zaszokowana bylam co za luzak :) Takiej riposty sie nie spodziewalam.

uuuuuu ernesto! :) szalejesz kobitko :D

No prosze jiebkazda ma takie chody w szpitalu... Tymbardzirj w zachciankach....

Patrz Haniutek sama musiala dygac do McDonalda :D A Ty dostalas do lozka prawie to co chcialas :D

Jola a moze zamiast na IP to za tydzien pojedz do swojego lekarza niech obejzy malucha.

Poplacz jak Ci to pomoze. Jutro bedzie juz Ci lepiej.

Mi lekarz sprawdzal Mala w 31tc i wtedy wazyla 1670g a nastepny raz bedzie jak ja przywitamy na swiecie :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Ja to nie chcialam mieszkac w bloku wlasnie ze wzgledu na te remonty. Jeden skonczy inny zaczyna :/ i do tego w tych starszych budynkach to nawet slychac jak sasiad sie załatwia... moja kuzynka kupila mieszkanie w nowym bloku jako jedna z pierwszych i byla taka zadowolona, ze blok prawie pusty spokoj, cisza, ale nie pomyslala, ze jak sie wszyscy wprowadza to zaczna te mieszkania urzadzac. I tak jej mijaja dni na sluchaniu wiertarek itp. Wiadomo kazdy ma prawo, ale mnie by cos trafilo bo nie jestem przyzwyczajona do tego. Jeszcze jakby mi dziecko Malutkie spalo to bym oszalala ze zlosci :/

Odnośnik do komentarza

Monimoni
Co do tej grupy na fb to też dię zapisałam, ale nie podoba mi się za bardzo. Zresyą przy naszym forum to co moze się jeszcze podobać jak mamy tu zgraną fajną paczkę.

Żałuję że nie możemy - my jako nasza grupa Marcóweczki 2016- przenieść się na fb. Rozumiem, że nie wszystkie z nas by się tam pojawiły. Ale to firum ma tyle ograniczeń w porównaniu do fb... Najbardziej nie podoba mi się, że jest to dostępne dla każdego, co prawda przyzwyczaiłam się już do pisania o cyckach czy pipkach, ale nie do konca czuję się bezpiecznie w związku z tym że to forum jest publiczne.
No i wygoda dodawania komentarza do konkretnego postu, a nie trzy strony dalej. Odpowiadanie bezpośrednio jakies osobie. Cytowanie, oznaczanie, powiadomienia, lajki, zdjęcia. I pewnie jeszcze kilka rzeczy by się znalazło na rzecz fb. No szkoda. Ale i tak wilę naszą grupę na tym starodawnym forum niż jakąkolwiek inna na fb:)

A mi totalnie wystarcza to co jest na forum :D

Moze dlatego ze tak jak napisalam NIENAWIDZE fb i wogole jie wiemno czym mowisz lajki odpisywanie pod postami itp... Ja wogole nie potrafie sie poruszac na fb....
Boze jaka ja zacofana jestem :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Madika
Monimoni
Co do tej grupy na fb to też dię zapisałam, ale nie podoba mi się za bardzo. Zresyą przy naszym forum to co moze się jeszcze podobać jak mamy tu zgraną fajną paczkę.

Żałuję że nie możemy - my jako nasza grupa Marcóweczki 2016- przenieść się na fb. Rozumiem, że nie wszystkie z nas by się tam pojawiły. Ale to firum ma tyle ograniczeń w porównaniu do fb... Najbardziej nie podoba mi się, że jest to dostępne dla każdego, co prawda przyzwyczaiłam się już do pisania o cyckach czy pipkach, ale nie do konca czuję się bezpiecznie w związku z tym że to forum jest publiczne.
No i wygoda dodawania komentarza do konkretnego postu, a nie trzy strony dalej. Odpowiadanie bezpośrednio jakies osobie. Cytowanie, oznaczanie, powiadomienia, lajki, zdjęcia. I pewnie jeszcze kilka rzeczy by się znalazło na rzecz fb. No szkoda. Ale i tak wilę naszą grupę na tym starodawnym forum niż jakąkolwiek inna na fb:)

A mi totalnie wystarcza to co jest na forum :D

Moze dlatego ze tak jak napisalam NIENAWIDZE fb i wogole jie wiemno czym mowisz lajki odpisywanie pod postami itp... Ja wogole nie potrafie sie poruszac na fb....
Boze jaka ja zacofana jestem :D

też jestem zacofana, mam co prawda konto incognito, ale założone ze względu na promocję, gdzie można było jej dostać jak się nie miało konta, akurat mi się przydała.
Niemniej jak się tam poruszać co z czym itd, nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...