Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ciaza316
Do konca tygodnia jeszcze:-) ale szefuncio chyba wrzucil na luz ostatnio i mnie o bol glowy przyprawia. Jakas nerwowa atmosfera u nas w dziale ostatnio. Dzieki dziewczyny za mile slowa:-)
Chce Was nadrobic ale ciagle jakies 20-30 stron do tylu:P ale dam rade
Mam nadzieje ze nikt sie nie rozpakowal do pary z Renatka jeszcze;-)

hehehe niee, wszystkie korki zastosowaly i czekaja na termin :D

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
nie wiem,mam doła,jestem psychiczna,boję się,że na wizycie coś wyjdzie nie tak w czwartek,jeszcze musze iść sama,bo misio nie może się zamienić w pracy..aj nie wiem..
jestem zmęczona psychicznie strasznie..chciałąbym,żeby ktos mnie zawióżł nad morze na pół godziny,gdzie mogłabym wyciszyć emocje,hormony,doła?nie wiem co mi jest..skur*iały dzień jakoś..

Przytulam :* nie schizuj, wszystko będzie dobrze na wizycie to na pewno. Mati Ci pomacha :) zajmij się czymś, coś porób, weź się za robótki ręczne ( nie te o których pomyślałaś) :D już niedługo skończy sie ten stan :)

Odnośnik do komentarza

i tak się wyłamuje z zaleceń położnej ,bo obiad robiębo powinnam leżeć,..ale szkoda mi misiolka mojego,zmeczony z roboty wraca..teraz poleciał po pepsi bo mi sie zachciało..ech zjem obiad,zjem ptysia,zapiję pepsi i git..może cukier poprawi mi humor:)

ajjj płaksa się zrobiłam..mam nadzieje,ze przy matce jutro sie nie rozbecze,bo ona na serio to wezmie i mi jakies modlitwy zaraz wymysli :D

Ciąza dasz rade,jeszcze pare dni i obiecaj mi ,ze z dwa dni odpoczniesz dla samej siebie :*
Dziekuję Kamilla :* :*

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Misia wiem, że Ci ciężko i bardzo się martwisz. Pojutrze masz wizytę i wszystkiego się dowiesz i wszystko będzie dobrze. Na pewno z lozyskiem nic złego też się nie dzieje. Za bardzo chyba Cię ta położna nastraszyła.

Natomiast co do jednego miała rację - to już 35 tc u Ciebie i musisz przystopowac z pracami domowymi. Jak nie musisz nie chodź po schodach, zapomnij o sprzątaniu. Obiadki na szybko. Wypoczywaj kochana.

Ja od tego tygodnia co jesteś teraz musiałam przez 2 tygodnie więcej lezakowac po prostu, a zobacz już mam 38tc0dni. Po prostu te nasze dzieciaczki już duże są i napierają główką w dół. I wtedy potrafi moooocno kluć. Trzymam kciuki i bądź dobrej myśli. A teraz dobry film, książka i mniej czytania Internetu poza marcoweczkami :*

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s2n0accustsf9.png

Odnośnik do komentarza

Ufff udało mi się w końcu Was nadrobić :-D jeszcze 2 strony do przeczytania :-D
Jakoś od soboty co zacznę Was czytać to ktoś mi przerywa :-D

Za 2 godziny mam wizytę już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę mojego maluszka :-*. To moja ostatnia wizyta przed porodem ;-) ciekawe co się dzisiaj dowiem może wyznaczy mi wstępną datę cc. Mam trochę stresu :-D. Pewnie znowu będę miała wysoki ciśnienie :-D

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgenypzflnq.png

Odnośnik do komentarza

niuska_aw
Kalae - czy ty stosowałaś te metody leżenia tyłkiem do góry czy ma lewym boku i twoja córcia się przewróciła główką w dół?

ja na lewym boku (tak mi lekarz powiedział), obrociła się, ale nie wiem na ile to przez to leżenie a na ile to jakiś 'instynkt'

niemniej trochę się zastanawiam czy nie zmieniła pozycji znów bo czkawkę czuję powyżej pępka - lewy bok

Odnośnik do komentarza

misiakowata - płacz jak masz ochotę to nic złego :), robutki sobie porób w łóżku jak masz ochotę, a do lekarza może zadzwoń i przesuń sobie tą wizytę będziesz spokojniejsza.

pisałam post i mi nie przeszedł, że jakaś przerwa techniczna

Odnośnik do komentarza

Olciaa
Jak myślicie... Jesli pojedziemy do szpitala rodzic zrobia nam obowiazkowo usg (zeby zobaczyc chociazby czy dziecko jest glowka do dolu?) Bo przeciez moze sie jeszcze odwrocic... Moj w 29 tyg lezal glowka do dolu ale moj gin nie robil mi juz usg w ciagu tych 9 tyg i sama nie wiem jak jest teraz ;p

ja miałam robione w 31, mała była pośladkowo. stwierdzil ze jak sie nie obroci to bedzie cc. po czym wzial mnie na fotel, wybadał ze jest główką w dol. i potem na kolejnej wyzycie główka w dol byla. i nadal jest :D

Odnośnik do komentarza
Gość Leniwiecccc

Mysle, ze ulozenie dziecka moga rowniez ocenic przez powloki brzuszne... chyba czesc lekarzy zleca usg a czesc nie. Moj np. Jak jestem na fotelu przed usg, mowi np. : "Ooo juz jest glowka do dolu":)
Misiskowata, strasznie nie lubie jak masz dola !!!!!! Wtedy to nie to samo forum :)
Moze poogladaj cos niezwiazanego z ciaza i porodem, zeby choc na chwile sie odciac?
My gralismy w sobote w planszowki z moja siostra i T., i przysiegam, tak sie wyluzowalam, ze momentami nie pamietalam, ze jestem w ciazy (do kopniaka;))). Bedzie dobrze- tylko glowa do gory (Twoja oczywiscie, a nie Matiego);)))

Odnośnik do komentarza

Olciaa
Jak myślicie... Jesli pojedziemy do szpitala rodzic zrobia nam obowiazkowo usg (zeby zobaczyc chociazby czy dziecko jest glowka do dolu?) Bo przeciez moze sie jeszcze odwrocic... Moj w 29 tyg lezal glowka do dolu ale moj gin nie robil mi juz usg w ciagu tych 9 tyg i sama nie wiem jak jest teraz ;p

Podobno jak dziecko jest glowka w dol i kanal je przyssie to juz raczej nie zmieni pozycji. Choc zadrzaja sie ancymony ktore to potrafia :D Ja mysle ze robia usg albo zprawdzaja ulozenie. Oni maja wprawe i wypacaja :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

kamillla
Olciaa
Jak myślicie... Jesli pojedziemy do szpitala rodzic zrobia nam obowiazkowo usg (zeby zobaczyc chociazby czy dziecko jest glowka do dolu?) Bo przeciez moze sie jeszcze odwrocic... Moj w 29 tyg lezal glowka do dolu ale moj gin nie robil mi juz usg w ciagu tych 9 tyg i sama nie wiem jak jest teraz ;p

ja miałam robione w 31, mała była pośladkowo. stwierdzil ze jak sie nie obroci to bedzie cc. po czym wzial mnie na fotel, wybadał ze jest główką w dol. i potem na kolejnej wyzycie główka w dol byla. i nadal jest :D

no to będę się domagać usg :D moja koleżanka czuła główkę pod żebrami i mówiła ordynatorowi a on że mała jest głową w dół i kazał jej rodzić sn ... końcem końców nie odpuściła domagając się usg... słowa przepraszam albo miała pani racje nie usłyszała. Ponad to małej spadało tętno i gdyby nie zrobili CC i się z nią cackali dalej różnie mogłoby się skończyć :(

http://www.suwaczki.com/tickers/m3sxyx8dq52khv5u.png

Odnośnik do komentarza
Gość Leniiiiiiiwiec

A wlasnie- a propos ladnego wygladania. Moze uzywacie jakiejs fajnej maskary, ktora pogrubia rzesy:-D, nie skleja ich i dlugo sie trzyma?? Dzis bylam w Superpharm i nie moglam sie zdecydowac- maskare kupuje raz na ruski (pozdro Kamilla) rok i malo mam rozeznania w temacie...

Odnośnik do komentarza

Olciaa
Jak myślicie... Jesli pojedziemy do szpitala rodzic zrobia nam obowiazkowo usg (zeby zobaczyc chociazby czy dziecko jest glowka do dolu?) Bo przeciez moze sie jeszcze odwrocic... Moj w 29 tyg lezal glowka do dolu ale moj gin nie robil mi juz usg w ciagu tych 9 tyg i sama nie wiem jak jest teraz ;p

przez powłoki lekarz wie, jak jest dziecko obrócone, mój też tak pomacał, stwierdził że się obróciła, a potem na usg potwierdził.

Odnośnik do komentarza

~Leniiiiiiiwiec
A wlasnie- a propos ladnego wygladania. Moze uzywacie jakiejs fajnej maskary, ktora pogrubia rzesy:-D, nie skleja ich i dlugo sie trzyma?? Dzis bylam w Superpharm i nie moglam sie zdecydowac- maskare kupuje raz na ruski (pozdro Kamilla) rok i malo mam rozeznania w temacie...

Pracowałam w Super- pharmie na dziale kosmetycznym jako konsultantka przez ponad 2 lata póki nie zaszłam w ciąże ... :) mogę Ci coś polecić jeśli chcesz ;p

http://www.suwaczki.com/tickers/m3sxyx8dq52khv5u.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...