Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Nika bigos możesz jak najbardziej tyle że bez sazmazki, tak samo gołąbki tylko ze z mniejszą ilością ryżu albo zamiennie na brązowy ;)

Niedawno dzwoniła do mnie kobieta z którą umówiłam się na jutro w temacie wózka, zadzwoniła do mnie czy czasem mój mąż nie dzwonił do niej że dziś przyjedziemy po wózek i że w ciemno go bierzemy, nic takiego oczywiście nie miało miejsca a ona mi mówi że popołudniu dzwoni do niej kobieta że chce wózek i ona jej powiedziała że już się że mną umówiłam i jest rezerwacja więc za jakiś czas zadzwonił jakiś facet że to niby odemnie hehe. Ładnie by mnie ktoś wykiwal jak by ona do mnie nie zadzwoniła :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmrus1pbao.png

Odnośnik do komentarza

Specjalnie robiłam w tym samym laboratorium, dziś musiałam zapłacić ale to szczegół.
Właśnie wczoraj wzięłam tabletkę przed badaniem, ale krew pobraną miałam 10minut później.
Dziś nie wzięłam tabletki.

Wydaje mi się że tak czy siak jest bardzo duża różnica.

Odnośnik do komentarza

chyba bym sfiksowala gdybym tak obsesyjnie myla i szorowala wszystko :D jak mowilam koty sa czystymi zwierzetami i przez glaskanie sie nie zarazicie... moja jedna z kotek jak np wrascamy do domu to ze 'szczescia' wali sie na chodnik i sie tarza w piachu a potem wpada na kolana albo na rece... obsesyjna czystosc to tez dobra nie jest :D

Odnośnik do komentarza

a ja jestem anty weselna, chcialabym wziac skromny slubik najchetniej tylko z moim :D ale oczywiscie on ma inne zdanie, dlatego jeszcze nie zdecydowalismy.... ale za takie pieniadze zamiast wydac na jedna zabawe, albo jakas wycieczka swietna albo samochod albo cokolwiek fajnego bym kupila... oczywiscie kazdy ma swoje zdanie :)

Odnośnik do komentarza

my chyba już z 4 lata mieszkamy razem, dzidzi tak z przypadku będzie ;), ślub weźmiemy cywilny (bo za kościelnym nie jesteśmy), to ustaliliśmy ale nic poza tym, tylko, że weźmiemy, także zapał 'ślubowy' mamy przedni ;)

ostatnio stwierdziłam że najlepiej 5 marca rano, a dzidzi wieczorem się urodzi ;)

Odnośnik do komentarza

Ja lubię koty i psy . ale nie lubię ich w domu . wkurza mnie ta sierść wszędzie . nie dawno mieliśmy kota cycek się nazywał i tak się głupek nauczył wskakiwac na parapet i na radio się kłaść i potrafił pół dnia przelezec. A jak mylam okno to szlak mnie trafiał ile koltunow było po tym kocie za radiem . no fakt nie załatwił się w domu chyba że chory był .

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87zbmhrylvm8oa.png
http://www.suwaczki.com/tickers/atdcx1hpk9yj3gom.png

Odnośnik do komentarza

kamilla
a ja jestem anty weselna, chcialabym wziac skromny slubik najchetniej tylko z moim :D ale oczywiscie on ma inne zdanie, dlatego jeszcze nie zdecydowalismy.... ale za takie pieniadze zamiast wydac na jedna zabawe, albo jakas wycieczka swietna albo samochod albo cokolwiek fajnego bym kupila... oczywiscie kazdy ma swoje zdanie :)

kamila jesteś drugą osobą która ma takie podejście jak ja, no wyłączając mojego, bo z nim to trzecią :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...