Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

KotkaB
Ma codziennie śniadania obiady robione. W domu w miarę czysto (staram się przynajmniej 2 razy w tygodniu sprzątnać dom). Czyste ubrania ma. A jemu ciągle coś nie tak że w kominku nie rozpalilam że wody ciepłej nie odkrecilam....

A ja później siedzę i rycze :'(

Kochana wiem, ze to juz dawno pisalas, ale ja jestem do tylu. Moj tez sie taki zrobil od kad jestem w ciąży. Na początku plakalam, ale teraz mu tłumacze albo pyskuje i juz :) mam nadzieje, ze po porodzie sie to zmieni. Moj przez ta sytuacje z ojcem nie zrobi sobie sam jedzenia bo sie zle czuje u mnie w domu no i nie raz ma sapy, ze jest glodny a zawsze go pytam czy cos by zjadl albo zeby powiedział, ale on woli sie obrazic :D

Wg to dzielnicowa byla dzisiaj u siostry w pracy ( ona pracuje w sklepie) i jej powiedziala, ze starego nie powinno byc w domu, ze tym dzialamy na jego korzysc a swoja szkode. Siostra jest zla na mame ze nic nie powiedziała. Ja sie nie przyznalam ze wiedzialam wczesniej :/ i stwierdziłysmy ze jak mama go nie wywali to my sie wyprowadzamy. On wg mial isc na policje podac adres do koresp. Dzielnicowa powiedziała, ze myslala, że to poważna sprawa i ze stary ma jakas sankcje ( ale ja nie wiem co to znaczy )

Uciekam Was nadrabiac.

Odnośnik do komentarza

czarna.ana
~kalae
jeju jak mi ciasno w brzuchu, taki jest naprężony

Mi tez :) a jak się śmieje lub kicham to czuje jakby pępek miał mi zaraz wyskoczyć na zewnątrz. To boli :(

pępek akurat mam miękki, jakby tam nic nie było:) czasem mam też pod pępkiem taki jakby wgłębienie.

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Leniwiec wiadomość odebrana ale na telefonie nie mogę odpisać :( na odpowiedź musisz poczekać aż wstanę do kompa.
Idziesz na Zjawe? Podobno długi film. Życzę byś wysiedziała na tyłku :) ja a to jutro idę na gwiezdne wojny, znowu :) mąż tak bardzo chciał zobaczyć raz jeszcze ale już w 3D, że zamówiłam bilety do imaxa, a tam jest mac! Ciekawe czy się skuszę, nie oszukujmy się pewnie tak :)
A dziś pierwszy raz zrobiłam gołąbki, mmm pyszne! Oczywiście już wiem, że przynajmniej jeden się rozwalił bo farsz pływa w sosie. Ale ja nie o tym. Przy odcedzaniu kapusty oblałam się gorącą wodą :( oczywiście poszło na brzuch :( od razu płacz, była czerwona pręga ale teraz nie ma śladu. Pozostało tylko lekkie pieczenie :( ale co się wystraszyłam to moje!

Odnośnik do komentarza

łooo kurna padłam..ale kupiłam 3 staniki do karmienia(85C,90C,95D)jakie były w sumie(dwa piwrwsze w texillu za 9.99,a ostatni gdzie indziej za 13),jedna koszule do karmienia,ale nie w textilu bo tam byly po 35 zl,gdzie indziej wzielam ciut tanszą,ale cholerka z długim rekawem hehe..Paweł mi skróci na maszynie:)
Łapki niedrapki dla maluszka i jeszcze wracajac, do lumpka i mam koszulke do porodu na ramiaczkach..nie szkoda bedzie wywalic :)

aaaa i skorzystałam z kasy pierwszenstwa w netto..kolejki ogromne,ja juz cholernie zmeczona bylam,podeszlam do kasjerki i pytam czy moge skorzystac..a ona ale czemu,,a ja ze w 8 miesiacu..jejku a ona sie podniosla i dopiero brzucha zobaczyla hehe..przeprosila i oczywiscie ze tak..głupio mi bylo,ale nikt nie krzyczał to co tam..:D

Pranie wstawiłam,rzuciłam sie na owoce,leże :)

ide zobaczyc co tam naskrobałyście :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125

Wg to dzielnicowa byla dzisiaj u siostry w pracy ( ona pracuje w sklepie) i jej powiedziala, ze starego nie powinno byc w domu, ze tym dzialamy na jego korzysc a swoja szkode. Siostra jest zla na mame ze nic nie powiedziała. Ja sie nie przyznalam ze wiedzialam wczesniej :/ i stwierdziłysmy ze jak mama go nie wywali to my sie wyprowadzamy. On wg mial isc na policje podac adres do koresp. Dzielnicowa powiedziała, ze myslala, że to poważna sprawa i ze stary ma jakas sankcje ( ale ja nie wiem co to znaczy )

Uciekam Was nadrabiac.

Widzisz Sylwia... Wyszlo na to co mowilysmy... Ze powinnas powiedziec siostrze jak tylko sie dowiedzialas! Bo moze to sie obrocic na Wasza nie kozysc.

Oby tylko mama Was wysluchala i poszla po rozum do glowy... Bo nic dobrego moze z tego nie wyjsc...

Trzymam kciuki!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Wiecie co bym zjadla... Kapuste kiszona :D Ale smaka sobie narobilam...

Ooo a pamietacie takie budki z lat 90 gdzir hamburhery z surowkami sprzedawali??? Takie wielkie i wypchane buly!!!! Jejku dala bym sie pociac za takiego jednego :D

A Hania tez ki chce przez pepek wyskoczyc... Wiec lacze sie z Wami w bolu dziewczyny... Musimy byc dzielne i sie dzieciakom nie dawac :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Renatka hehehehehehe
co do nastepnego dziecka,jak ludzie pytaja to odpowiadam,ze sie zobaczy..a Paweł ,ze nie dłuugo nie..
kiedys mi tak przykro sie zrobilam i pytam czemu tak mowi,to powiedzial ze ta ciaza kosztuje go tyle stresu,ze chce zeby Mati sie urodzil i zeby juz byl spokoj:)hehe
w sumie mu sie nie dziwie..tak biedny przezywa ze mna wszystko,jezdzi po Szczecinach,kase kombinuje.:)

Aga super wyniki,hehe chudniesz kochana..szok,chyba przez ten szpital:)
Justi super :)

Lilijka zdolniacho..krówka jak żywa :)

Leniwiec hehehehe..To wiesz tam wkładke załóż do kina,bo jak niedzwiedzia zobaczysz to roznie moze byc..a skubany zagrał oskarowo ehheheheh :D
a kociak jak nasłuchuje :D
słodziasko :)

Madika ale dałaś :) hehehe
odpisała cos tesciówka??:)
Monika piekny brzusiolek :)

Sylwia pogmatwane to wszystko..weźcie sie dowiedzcie dokładnie jak to wyglada,bo zamieszanie takie,sama bym sie pogubila,a ojciec korzysta..przytulam :)

mmm gołabki,dawno nie robiłam..:)i jest misja,może na niedziele hmm
ja jadłam chinczyka,ale jakis tłusty bez smaku byl..jak nigdy..

chyba zaraz see fryty zrobie..jak odpoczne hehe

jejku,sprzedawczynie pytaja kiedy rodze,ze chyba zaraz,ze takie zakupy,szczesliwego zycza..jeju..jak milo:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Leniwiec wiadomość odebrana ale na telefonie nie mogę odpisać :( na odpowiedź musisz poczekać aż wstanę do kompa.
Idziesz na Zjawe? Podobno długi film. Życzę byś wysiedziała na tyłku :) ja a to jutro idę na gwiezdne wojny, znowu :) mąż tak bardzo chciał zobaczyć raz jeszcze ale już w 3D, że zamówiłam bilety do imaxa, a tam jest mac! Ciekawe czy się skuszę, nie oszukujmy się pewnie tak :)
A dziś pierwszy raz zrobiłam gołąbki, mmm pyszne! Oczywiście już wiem, że przynajmniej jeden się rozwalił bo farsz pływa w sosie. Ale ja nie o tym. Przy odcedzaniu kapusty oblałam się gorącą wodą :( oczywiście poszło na brzuch :( od razu płacz, była czerwona pręga ale teraz nie ma śladu. Pozostało tylko lekkie pieczenie :( ale co się wystraszyłam to moje!

Dobra!
No ide ide - w koncu taki sen zobowiazuje ;))) jesli dobrze pamietam to w zwiastunie byla dobra muza :-D
Chociaz kiedys sie nacielam, spodobala mi sie muzyka do filmu "Smiec" a film okazal sie do dupy :p i nawet piosenki calej nie puscili. Jesli ktos lubi rytmy brazylijskie i perkusje to polecam : barbatuques - baianá (muzyczka w calosci wygrywana na ciele/ustami):) no i fajnie odsluchac w dobrych sluchawkach albo na dobrych glosnikach (basy, basy!)

Ja wlasnie stworzylam plan porodu i taka fiszke o moim stanie zdrowia : GBS, grupa krwi, okulista, neurolog, ortopeda :-D i zaswiadczenia w teczce :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...