Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Witam nowe mamusie :) ja po wizycie, badania idealne, miałam badanie na fotelu i szybkie usg dopochwowe żeby zobaczyć co z tymi płomieniami i sie okazało ze mam przodujące łożysko!!!! Co mnie bardzo dziwi bo na usg genetycznym było wysoko... No i jesli macica nie pociągnie go ze sobą do góry moge zapomnieć o SN. Na L4 ide od 30 września- juz odliczam dni :) no i szybki pomiar dzidzi był jest o tydzien do przodu względem wieku z OM. Nika ja mam wizytę o 12:30 :) co do przepisów to ja sie sugerowałam tymi tabelkami z tej strony a teraz juz wiem co i jak i ile czego.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmrus1pbao.png

Odnośnik do komentarza

Kinia jakoś ogarniam powoli, choć ilość posiłków mnie przerasta :-)
Dziś byłam w przychodni, mam receptę na paski, więc od jutra mierze cukry, oby były w granicach normy...
Zapomniałam zapytać o igły, mam w zestawie 5 sztuk, na nie tez trzeba receptę czy mogę jednej igły używać dłużej, jeśli tylko ja używam?

http://www.suwaczki.com/tickers/rolo3e5ezp5zik75.png

Odnośnik do komentarza

facebooka też nie posiadam.

cos mi w kolanie się zrobiło i strasznie boli, eh nie wiem czy mogę czymś posmarować.

chciałabym czuć już te ruchy bo wtedy weim że tak jest ten lokator, a tak to się zastanawiam głupio.

jakiś mam dziś zly nastrój.

Odnośnik do komentarza

kamilla
dziewczyny, strasznie bola mnie wezly chlonne po lewej stronie jakby od barku do ucha wlacznie z migdalkiem że tak powiem juz kurwicy dostaje .... myslicie ze moge wziac aspiryne albo cos??

Na pewno na wszelkie bole mozna apap, aspiryna rozrzedza krew, hm nie wiem czy to dobry pomysl, najlepiej bedzie jak pojdziesz do lekarza i Cie ogladnie :/

Odnośnik do komentarza

no wlasnie dlatego nie chcialam brac aspiryny... ogolem nie jestem za przyjmowaniem lekow, a co dopiero w ciazy... szlag mnie trafi to taki ogluszajacy bol, promieniuje mi do glowy...

Nika, ty masz termin na 25.02??? widze w twoim suwaczku ze jestes w 15t6dniu ciazy. Ja jestem w 15t5dniu i mam termin na 03.03????????

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...