Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

kamillla
Jak długo ten najmniejszy rozmiar trzeba bedzie kkupowac? :D
a babeczka przedemna w kolejce mnie przepuszczała, mówię spokojnie ma pani tylko kilka rzeczy wiec poczekamy :) a ona że prosi i że będzie sie lepiej czula z tym :)

Witam w tak pięknym dniu :)
Kamila sama bedziesz w szoku jak szybko dziecko wyrasta :)
Co do przepuszczania w kolejce,jesteśmy ostatnio w Tesco,stoimy przy kasie no to pani woła Pani w ciąży proszę pierwsza:)Jej aż nie wiedziałam czy dobrze słysze:)Mój W mówi Kasia pani cie woła do przodu:)
Niestety nie obyło sie bez problemu,gdyby nie to,że długo chodziliśmy i brzuch mi twardniał to bym pewnie czekała ,ale znalazła się jedna mądra pani,że zanim dojde do kasy)3osoby przed mną)to by zdarzyła ją obsłużyć ,kasjerka czekała na mnie:)tej pani co nie chciała mnie przepuszcic życzyłam więcej cierpliwości a kasjerce chyba ze 4 razy dziękowałam za uprzejmość:)

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

niuska_aw
ajka88
Ja to nie wiem w co się spakuje, walizki to mam takie wielkie walizki jak na urlop dwutygodniowy:-) Miałam się spakować w torbę podróżna ale tam to dużo miejsca zajmą mi podpaski i pampersy a gdzie reszta :-(
Mi się marzy aby chłopcy tak jak mamusia byli czarnulki od urodzenia, tylko juz bez pasma siwych włosów:-)

O właśnie, u nas to samo i ja i mąż ledwo po 30 tce a włosów siwych, uhuhu. Wczoraj się przeraziłam jak zobaczyłam jak szybko wychodzą. Co 3 tyg muszę malować odrosty! Maz tez siwy już mocno a ma niespełna 34 lata, ale się dobraliśmy! U mnie w rodzinie ani rodzice ani starsza siostra nie maja siwych, nawet mama 55 lat nie ma prawie wcale, u męża wujek miał i ma to po nim. Dziwne to!

moja siostra tez ledwo po 30, a naprawde troche siwych ma już.

moj K za to ma 27, i ma od groma siwych wlosow. musi czesto do fryzjera chodzic, bo jak ma krociotkie to nie widac azz tak. ma tak po ojcu, jego ojciec caly siwy leb ma

Odnośnik do komentarza

aniia
Dziewczyny a majtek poporodowych ile bierzecie?
I pampersów? Ja kupiłam z dady tą małą paczkę do szpitala-28sztuk, powinno styknąć chyba.

Mam przygotowaną tę samą paczkę pampersów, zajmuje mało miejsca, a ilość jak na max 3 dni (nie planuję dłużej -grunt to pozytywne myślenie, poród też będzie szybki :p) wydaje mi się aż nadto.

Odnośnik do komentarza

KasiaMamusia
kamillla
Jak długo ten najmniejszy rozmiar trzeba bedzie kkupowac? :D
a babeczka przedemna w kolejce mnie przepuszczała, mówię spokojnie ma pani tylko kilka rzeczy wiec poczekamy :) a ona że prosi i że będzie sie lepiej czula z tym :)

Witam w tak pięknym dniu :)
Kamila sama bedziesz w szoku jak szybko dziecko wyrasta :)
Co do przepuszczania w kolejce,jesteśmy ostatnio w Tesco,stoimy przy kasie no to pani woła Pani w ciąży proszę pierwsza:)Jej aż nie wiedziałam czy dobrze słysze:)Mój W mówi Kasia pani cie woła do przodu:)
Niestety nie obyło sie bez problemu,gdyby nie to,że długo chodziliśmy i brzuch mi twardniał to bym pewnie czekała ,ale znalazła się jedna mądra pani,że zanim dojde do kasy)3osoby przed mną)to by zdarzyła ją obsłużyć ,kasjerka czekała na mnie:)tej pani co nie chciała mnie przepuszcic życzyłam więcej cierpliwości a kasjerce chyba ze 4 razy dziękowałam za uprzejmość:)

no niestety bardzzo duzo ludzi maja to w nosie ze jestes w ciazy... niedawno w biedronce facet otworzyl kolejna kase i bylam pierwsza, zazartowalam "dobrze ze pan juz przyszedl':D a on ze powinna sie pani upominac o swoje prawa na co moj K odpowiedział ze niestety nie kazdy dobrze na to reaguje. i 2 facetow stalo za nami i tylko costam powiedzieli ze a co ludziom moze nie pasowac, powinni przepuszczzac i juz. a zauwazylam ze to bardzo czesto kobiety są wredne i nie przepuszczą

Odnośnik do komentarza

kamillla
hehe z racji tego, że ja za typowym slubem z weselem nie jestem, wolałabym iść z moim do urzędu po cichu we dwójkę bez zadnych przedstawien i gości... poszlam teraz do mojego powiedzieć, ze musielibyśmy być małzenstwem zeby dostał l4.... cicho licząc na to ze sie domysli o co mi chodzi :D a on "oezu..... no to wezme urlop." a ja "albo...... pojdziemy i wemiemy slub..." no i gadka szmatka, standardowo, ze on chce to zrobic porządnie, slub z chrzcinami itp itd.. no i dyskusja, zakonczylam rozmowe mowiac zze poczekam az będzie można zglaszzać zwiazki:P wkurzylam sie

My jesteśmy z W po cywilnym,dwa świadki dwa placki i moi chrzestni...ale...
U nas ksiądz robi problem ze chrzcinami bo żyjemy nie pobożemu ;P
Więc wczoraj pytam mojego czy jak pójdziemy chrzciny załatwiać ma coś przeciwko aby ślub kościelny ksiądz nam wystawił(dla mnie to tylko świstek papieru),a on mi pewnie,ciekawe czy nam da bez nauk i tak z marszu i za free ;)

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

KasiaMamusia
kamillla
hehe z racji tego, że ja za typowym slubem z weselem nie jestem, wolałabym iść z moim do urzędu po cichu we dwójkę bez zadnych przedstawien i gości... poszlam teraz do mojego powiedzieć, ze musielibyśmy być małzenstwem zeby dostał l4.... cicho licząc na to ze sie domysli o co mi chodzi :D a on "oezu..... no to wezme urlop." a ja "albo...... pojdziemy i wemiemy slub..." no i gadka szmatka, standardowo, ze on chce to zrobic porządnie, slub z chrzcinami itp itd.. no i dyskusja, zakonczylam rozmowe mowiac zze poczekam az będzie można zglaszzać zwiazki:P wkurzylam sie

My jesteśmy z W po cywilnym,dwa świadki dwa placki i moi chrzestni...ale...
U nas ksiądz robi problem ze chrzcinami bo żyjemy nie pobożemu ;P
Więc wczoraj pytam mojego czy jak pójdziemy chrzciny załatwiać ma coś przeciwko aby ślub kościelny ksiądz nam wystawił(dla mnie to tylko świstek papieru),a on mi pewnie,ciekawe czy nam da bez nauk i tak z marszu i za free ;)

zazdroszcze :) Moj to by wyprawil wielkie wesele najlepiej. A mi sie to nie widzi, wydac tyle kasy na jedna noc eby ktos sie mogl najesc i napic ( takie jest moje zdanie, zreszta to zalezy jaka atmosfera jest w rodzinie) wolalabym jakas wycieczke, czzy samochod kupic. a my bedziemy musieli remont zrobic, samochod kupic, wiec kase jest na co wydac. Moj mowi ze musimy znalezc kompromis, tylko ze ja np chce bezzalkoholowy np obiad, a on alkoholowy, ja chce tylko najblizszych, czyli rodzice, rodzenstwo, a on najblizszych ma na mysli wszystkich braci ciotecznych, siostry cioteczne itp. wiec myśli ze kompromis bedzie taki zze sie na to zgodze :P

Odnośnik do komentarza

Oh Renia zostalas w szpitalu. Szybkiego wyjscia! Niech sie ta szyja wydluza! :* I niech cie wspòlokatorka nie straszy rodzeniem :p

ewcia2016 znam Karine Marusińską ale bardziej z widzenia , ona byla rok wyzej zdajsie odemnie, ale mamy wspòlnych znajomych :) no prosze jaki ten swiat maly:p

haneczkaa niestety matar leczony czy nie zawsze trwa 7 dni... Ale napewno ulge daba inhalacje z olejkiem eukaluptusowym. Czasem nawet odtykają nos. Opròcz tego mozesz kilka kropel olejku zostawic na ubraniu zeby miec inhalacje caly czas albo w nocy na poduszce. Mi pomaga jak sobie posmaruje troche w srodku nosa vicks vaporup.

betty wspòlczuje pobytu w szpitalu do końca. Spròbuj sie nie dolowac i przyjmij postawe ze to dla dobra maluszka. Ale widze ze masz sobre opiekę takze napewno dasz rade:) My kobiety mamy wiecej sil niz sie wszystkim wydaje! :) trzymam kciuki zeby ci lekkim byl ten pobyt :*

mama7777 trzymaj sie ty tez w szpitalu! Oj nie sypcie sie tak dziewczęta! Zwolnijcie tępa juz mam wiele nie zostalo :)

kamilla sny w ciązy są mega zywe. Mi to co chwile sie sni cos z mala. A to ze mam klopoty z dawaniem piersi ( tyle sie osluchalam o problemach z laktacją ze mi sie chyba cos w podswiadomosci zagniezdzilo :p), a to ze jestem w 9 miesiacu i bląkam sie po miescie szukajac drogi do domu a po drodze mnie atakują jakies cpuny ze szczykawką! ...masakra :o hehh

kalae podziwiam ze dalas rade z paznokciami u nòg! Ja to raczej juz sie zglosze do specjalisty :p hehh

madika ja przez ta politykę wlasnie jestem peana ze do kraju nie wròcę. Choc nie powiem ze nie tęsknię... :( ale dopòki ludzie będą zarabiac 4 razy mniej niz w innych krajach europy przy cenach produktòw identycznych jak w reszcie... Ah szkoda gadac....

lilijka87A co do sluzu to ja tez tak mam. Bardzo to nie wygodne tak chlustać :p hehh ale czytalam ze to normalne. A jak odruznic czy to eody plodowe to tez bym chciala wiedziec ...:o

aga2801 to masz wygadaną còrcię:p hehh brawo dla tej pani! :D
A co do księzy, ktòrzy powinni byc jak normalny faceta... Tez tak mysle. Natury nie oszukasz i celibato to jamás chora rzecz jak día mnie. Kosciòl potrzebuje reforma... Z tym ze juz taką przeszedl setki lat temu. Stąd mamy kosciòl protestancki. Wydaje mi sie ten modelo kosciola znacznie zdrowszy niz stęchly katolicki, ktòry zmsprawia wrazenie byc przykrywką wszelkich dewiacji... :o

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza

kamillla
KasiaMamusia
kamillla
hehe z racji tego, że ja za typowym slubem z weselem nie jestem, wolałabym iść z moim do urzędu po cichu we dwójkę bez zadnych przedstawien i gości... poszlam teraz do mojego powiedzieć, ze musielibyśmy być małzenstwem zeby dostał l4.... cicho licząc na to ze sie domysli o co mi chodzi :D a on "oezu..... no to wezme urlop." a ja "albo...... pojdziemy i wemiemy slub..." no i gadka szmatka, standardowo, ze on chce to zrobic porządnie, slub z chrzcinami itp itd.. no i dyskusja, zakonczylam rozmowe mowiac zze poczekam az będzie można zglaszzać zwiazki:P wkurzylam sie

My jesteśmy z W po cywilnym,dwa świadki dwa placki i moi chrzestni...ale...
U nas ksiądz robi problem ze chrzcinami bo żyjemy nie pobożemu ;P
Więc wczoraj pytam mojego czy jak pójdziemy chrzciny załatwiać ma coś przeciwko aby ślub kościelny ksiądz nam wystawił(dla mnie to tylko świstek papieru),a on mi pewnie,ciekawe czy nam da bez nauk i tak z marszu i za free ;)

zazdroszcze :) Moj to by wyprawil wielkie wesele najlepiej. A mi sie to nie widzi, wydac tyle kasy na jedna noc eby ktos sie mogl najesc i napic ( takie jest moje zdanie, zreszta to zalezy jaka atmosfera jest w rodzinie) wolalabym jakas wycieczke, czzy samochod kupic. a my bedziemy musieli remont zrobic, samochod kupic, wiec kase jest na co wydac. Moj mowi ze musimy znalezc kompromis, tylko ze ja np chce bezzalkoholowy np obiad, a on alkoholowy, ja chce tylko najblizszych, czyli rodzice, rodzenstwo, a on najblizszych ma na mysli wszystkich braci ciotecznych, siostry cioteczne itp. wiec myśli ze kompromis bedzie taki zze sie na to zgodze :P

U mnie w rodzinie jako NAJBLIŻSZĄ uważają nawet rodzeństwo dziadków z dziecmi i wnukami, czyli wychodzi cos okolo 200 osób! Moja kuzynka uległa presji rodzinki i miała mega wesele z pompą, orkiestrą, kamerzystą i w ogóle Full opcja, tyle że wydali więcej na to niż dostali w prezentach. Ja postawiłam się rodzince i zrobiliśmy wesele na 50 osób i obcięliśmy koszty poboczne, zamiast orkiestry byl dj, kamery nie bylo, ja sukienkę miałam wypożyczaną a nie kupowaną, do ślubu podwozil znajomy rodziny. Z prezentów koszty wesela nam się zwrocily i nawet byliśmy trochę na plusie :)
A chrzciny będą malutkie, inaczej musielibyśmy drugie wesele zrobić :P

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5ekflq3mjf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o ślub kościelny to u nas w parafii jest rąk że w listopadzie daje śluby ksiądz za darmo i np. mojej znajomej odpuścił nauki bo powiedział że jak mam 2 dzieci to już jej żadne nauki nie są potrzebne :-) ale za to jest cięty jak ktoś chce ochrzcic a nie ma ślubu kościelnego, wtedy każe wziąść. Bo już nie ma argumentu że drogo.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09piqvv3v7dr48.png

Odnośnik do komentarza

ajka88
U mnie było duże wesele bo za moich gości oprócz znajomych płacili moi rodzice. To stwierdziłam że kogo chcą to niech zapraszają i z mojej strony było z 130 osób.

Jak rodzice chcieli dużo gości i za nich płacili to ok. U nas rodzinka naciskała na duże wesele, ale nikt nie chciał za to płacić. Skoro sami płacimy za wesele to robimy po swojemu :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5ekflq3mjf.png

Odnośnik do komentarza

ech zrobiłam sobie przerwę w czytaniu Was na wyjście do sklepu..no tak mi sie zachciało brzoskwini z bita śmietaną..omomom już wtryniłam miseczkę :D :D

Lilijka hehehe już sobie Ciebie wyobrażam biegającą z rękami w górze po mieszkaniu heheheeh
Renatka,dobrze,że choć noce masz spokojne :)
Gadacie o księdzach i Owsiaku..Uważam ,że u nas powinni miec normalnie rodziny jak w Ameryce..nie byłoby może tego zboczenia wszędzie i upadku wiary...Córcia Agi dobrze powiedziała heheheh
Haniutek szacun :)
Moja matka też o tym Owsiaku gada,że dorabia sie i gra diabelska muzyke hehe..Kiedyś jej powiedziałam,że jakby któryś wnuczek nie daj boże zachorował i co sprzetu by nie było by ratować..a tak dzieki "tej diabelskiej orgii"choc dzieciaczkom pomagaja :)zamknęła się,ale zdania latami nie zmienia..Oby nigdy nie musiała żałować..

Niemąż jest na etapie odkurzania całej chaty..mnie brzuch się dzis częściej stawia..chyba wieczorkiem sprzatne łazienkę :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Mam dziś słaby dzień, synek mnie wymęczył, nawkurzał (biedak to nie jego wina że jest mały) i oddelegowałam go na drzemkę. Popłakałam sobie, zjadłam kanapki z czochem (chyba się poziębilam), jeszcze mi krew z nosa poleciała i teraz leżę. Jakiś głupi dzień:/
My zmężem jesteśmy ciemni blondyni, w zasadzie włosy mamy brązowe, tylko w dzieciństwie blond, ale mąż to miał mega białe loczki, Ksawciu ma też bardzo jasny blond, co prawda nie kręcą się (o czym marzyłam) ale są gęste i tak lekko się falują. A oczy mamy oboje niebieskie i u synka się skumulowały do takich bardzo intensywnych niebieskich:) ciekawe jaka bedzie córka? Ginka mówi że wykapany Ksawciu.... Zobaczymy.
Moja mama podobno się popłakała jak mnie zobaczyła, rok wczesniej urodziła mojego brata, płakała że chłopiec taki śliczny a dziewczynka brzydka i do tego taki ma chude i krzywe nogi. Nogi mam proste i grube (jak przytyje to zawsze mój największy problem), no i chyba trochę wyladniał, nie chealąc się. Za to mój tatuś mowi że od pierwszego spojrzenia Wiedział że jestem najpiękniejsza na świecie:)

http://www.suwaczki.com/tickers/lprkzbmhlydqtmyx.png
http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5e9sf8amqv.png

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
~kalae
leniwiec_leniwiec
~kalae
Lilijka87
Ja mam taką listę ze SR:
Dla maluszka- pieluszki jednorazowe, chusteczki nasączane, krem pielęgnacyjny.
> wypis-ubranka dostosowane do pory roku i temperatury otoczenia, fotelik samochodowy
> Dla mamy- Dokumenty: karta ciąży z grupą krwi, wynik GBS, karta NFZ, dowód osobisty, badania prenatalne jeśli były robione.
> Koszula do porodu, koszule przystosowane do karmienia piersią, szlafrok
> 2 ręczniki + ręczniki papierowe
> Podkłady jednorazowe na łóżko,
> wkładki poporodowe 2-3 paczki
> Majtki jednorazowe (siateczkowe) lub bawełniane
> Klapki pod prysznic
> Przybory toaletowe
> Sztućce
> Woda mineralna n/gazowana 2-3 butelki ( można dodać miodu i cytryny)
> Coś na poprawę nastroju, czekolada, landrynki, biszkopty
> Mała poduszka , ulubiona muzyka
> Dla osoby towarzyszącej- ubranie na zmianę(przewiewne), buty zmienne, sekundnik, aparat fotograficzny, wałówka, termos z kawą lub herbatą.

Ubrań na wyjście nie zabieram ze sobą. To przygotuje w domu zarówno dla siebie jak i dla Małej.

a poco sekundnik?


Pewnie Lilijka planuje biegac na czas w rekami w gorze;))))

no tak :D


Ha, ha! Ubawiłam się po pachy :p
Pewnie chodzi o mierzenie częstości i długości skurczy. Ale ale! dzisiejsza technologia pozwala skreślić tę pozycję z listy bo może nie wiecie (pewnie jednak tak) to w telefonie też jest sekundnik, minutnik, godzinnik czy kto co tam chce :p
Geny jak pchły - dobre ale faktycznie mamy w sobie geny recesywne, które mogą się ujawnić w kolejnym pokoleniu.

aparat chyba też jest :)

no tak mogą ujawnić się ale nie przeskakują :D jeden recesywny z drugim się musi spotkać, wtedy moja Tosia może mieć niebieskie oczy :)

Odnośnik do komentarza

ajka88
Jeśli chodzi o ślub kościelny to u nas w parafii jest rąk że w listopadzie daje śluby ksiądz za darmo i np. mojej znajomej odpuścił nauki bo powiedział że jak mam 2 dzieci to już jej żadne nauki nie są potrzebne :-) ale za to jest cięty jak ktoś chce ochrzcic a nie ma ślubu kościelnego, wtedy każe wziąść. Bo już nie ma argumentu że drogo.

ten odpada, ale są inne jeszcze, jakby mi ksiądz przysięgę okroił to bym się zastanowiła

Odnośnik do komentarza

ajka88
Jeśli chodzi o ślub kościelny to u nas w parafii jest rąk że w listopadzie daje śluby ksiądz za darmo i np. mojej znajomej odpuścił nauki bo powiedział że jak mam 2 dzieci to już jej żadne nauki nie są potrzebne :-) ale za to jest cięty jak ktoś chce ochrzcic a nie ma ślubu kościelnego, wtedy każe wziąść. Bo już nie ma argumentu że drogo.

Dlatego ja juz mówiłam do mojego W,że zażyczę sobie kościół dla nas(marzenie ściętej głowy) i chrzest i czary mary na kościelny ;)oczywiście dla mnie co łaska to co łaska a u księdza min 50zł ;)
Chrzciny będziemy już robić około 1-2 miesiąca maleństwa(bynajmniej taki plan,a życie pokaże)

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
aniia
Dziewczyny a majtek poporodowych ile bierzecie?
I pampersów? Ja kupiłam z dady tą małą paczkę do szpitala-28sztuk, powinno styknąć chyba.

Mam przygotowaną tę samą paczkę pampersów, zajmuje mało miejsca, a ilość jak na max 3 dni (nie planuję dłużej -grunt to pozytywne myślenie, poród też będzie szybki :p) wydaje mi się aż nadto.

na sr położna mówiła że dziecko karmione mlekiem matki robi do 10kupek na dobę,

ja mam 7 jednorazowych i 2 wielorazowe - co do majtek

Odnośnik do komentarza

~kalae
Lilijka87
aniia
Dziewczyny a majtek poporodowych ile bierzecie?
I pampersów? Ja kupiłam z dady tą małą paczkę do szpitala-28sztuk, powinno styknąć chyba.

Mam przygotowaną tę samą paczkę pampersów, zajmuje mało miejsca, a ilość jak na max 3 dni (nie planuję dłużej -grunt to pozytywne myślenie, poród też będzie szybki :p) wydaje mi się aż nadto.

na sr położna mówiła że dziecko karmione mlekiem matki robi do 10kupek na dobę,

ja mam 7 jednorazowych i 2 wielorazowe - co do majtek


10 na dobę? to daje średnio kupę co 144 minuty! a dziecko powinno się (podobno) karmić co 3h w dzień i do 4h w nocy. Wychodzi na to, że w pewnym momencie w nocy, między jednym a drugim karmieniem, może mi zrobić dwa razy kupę. Nie podważam kompetencji położnej bo nie miałam nigdy niemowlaka ale chyba lekko przesadziła, nie sądzisz? Co sądzą o tym dziewczyny skalane już macierzyństwem? Nie zmienia to faktu, że jak braknie mi tych 28 sztuk to P. zawsze może dowieźć.

Siateczkowych majtasów mam dwie paczki, a w paczce są chyba dwie sztuki.

Odnośnik do komentarza

KasiaMamusia
ajka88
Jeśli chodzi o ślub kościelny to u nas w parafii jest rąk że w listopadzie daje śluby ksiądz za darmo i np. mojej znajomej odpuścił nauki bo powiedział że jak mam 2 dzieci to już jej żadne nauki nie są potrzebne :-) ale za to jest cięty jak ktoś chce ochrzcic a nie ma ślubu kościelnego, wtedy każe wziąść. Bo już nie ma argumentu że drogo.

Dlatego ja juz mówiłam do mojego W,że zażyczę sobie kościół dla nas(marzenie ściętej głowy) i chrzest i czary mary na kościelny ;)oczywiście dla mnie co łaska to co łaska a u księdza min 50zł ;)
Chrzciny będziemy już robić około 1-2 miesiąca maleństwa(bynajmniej taki plan,a życie pokaże)

my właśnie chcieliśmy upiec 2 pieczenie przy jednym ogniu, ślub z chrzcinami. byloby ok, gdyby nie to ze tak jak mowie ilość gości na slubie z jego strony dochodzi do 50osób (bardzo okrojone). a chrzciny miały być takie jak u mojej siostry, czyli rodzice i rodzenstwo. i jak tu teraz isc na kompromis.? nie idzie sie dogadać. pozatym, on moze i ma ze swoją dalszą ( mam na myśli bracia i siostry cioteczne, wszelkie ciotki) rodzina dobre kontakty, z mojej strony tak nie koniecznie. i nie usmiechałoby mi się zapraszać tych ludzi z którymi nie mam kontaktu od załóżmy 15lat.

dupa tam narazie nie bede o tym myśleć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...