Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lili jka

Aniu z UK, tak, robiłam te placki z jajkiem. Zrobiłam na kolację te tosty http://alaantkoweblw.pl/tosty-francuskie-z-twarogiem/ Ania jedząc swojego tosta wydawała dźwięki zadowolonia "mmm" :) Na wierzch dałam plasterki pomidorków koktajlowych.

I tak u nas też są ciężkie noce. Było już dobrze, miała 2-3 pobudki na kp, po czym od razu zasypiała. Ale od dnia kiedy rozwinął mi się okres, zaczęła gorzej sypiać. Wciąż się budziła z jękiem, płaczem. Obstawiam, że mój okres miał na to wpływ, chociażby z racji mniejszej ilości mleka. Zęby też dokładają swoje trzy grosze. Choć ostatnia noc była już ciut lepsza, bo choć często się budziła to przynajmniej od razu zasypiała po szamce. A okres faktycznie mi się skończył wczoraj. Zobaczymy jak będzie dziś.
A jak byliśmy na wyjeździe to w jedną noc przespała... Werble proszę! Papapaparam! Tsss! 6 h!

Peonia, strasznie smutna jest ich historia :(

Odnośnik do komentarza

Madika trzymaj sie tam dzielnie. Moja dzisiaj taka byla przylepa, placzka i w ogole. Juz nie wyrabialam. Do tego w kapieli sie trzesie i zaczela plakac. Nie wiemy o co jej chodzi. Wlosow nie daje sobie umyc. Takze zmeczenie daje sie we znaki
Czy Wasze dzieci tez jedza malo a czesto? Bo Moja to juz w ogole cos tam zje, to zaraz znowu jej cos dam i zje troche i tak wkolko. Dla niej 10 min jedzenia i juz znudzona.
My laczymy roczek z chrztem. Cykam sie zadzwonic do ksiedza. Nie chodze do kosciola, wiem ze proboszcze tez sie zmienil wiec nawet nie wiem kto jest. I te ich traktowanie jak nauczyciel ucznia brr. Cykam sie i ociagam sie z dzwonieniem. Dorosla baba;-)
Renia wspolczuje. Ja dzis w kuchni chcialam cos przygotowac to mysle ok, sprobujemy! Wylozylam mate w holu zeby byla blisko, dalam garnki, zabawki itp. Zajela sie na moze max 5 minut! I potem juz przy nodze... jak wloze do krzeselka to zawsze wszystko wyrzuca z impetem i zaczyna marudzic. Hmm towarzyska jest
Peonia trzymam mocno kciuki za ta dziewczyne. Biedna rodzina, cos takiego przezywac:-( biedne dziecko:-(
Lilijka takie tosty brzmia super!! Moze jutro placki zrobie. Okres napewno ma jakis wplyw na dzidzie. Cos jest na rzeczy. Oby nocki sie wyklarowaly wkrotce
Polozylam Mala spac i o dziwo po ciezkim dniu, pieknie zasnela. Ja uwalilam sie na kanape, obejrzalam jeden program, mialam wstac i cos porobic... leze i wstac nie mogeeeeeee
Do jutra dziewczyny. Spokojnej nocy

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Michaś już śpi od pół godz, ponad godzinę wychodził z łóżka i biegał po pokojach, już taki był zmęczony a walczył uporczywie ze snem, co się dzieje z tymi maluchami, szkoda im się czasu na sen. Ja już też się kładę, nie mogę się ostatnio dostać.
Któraś pisała że mała zjadła 5 naleśników, chyba kale, jakim cudem? Ja zjem na raz góra 2. A jak mały zje dobre pół to zadowolona jestem :)

Odnośnik do komentarza

Wiedziałyście że jak jest mróz to do wody wodociągi dodają cos żeby ta woda nie zamarzała? Jak jest minus 10 i więcej to ładują tego dużo. I od 3 dni jak się mrozy zaczęły znów mnie wszystko swędzi to ponoć od wody. Najwięcej tego ładują na noc, bo wtedy temp najbardziej spada.

Odnośnik do komentarza

~KasiaMamusia aa
Czyli jak Nikola siada na nogach to źle? Siada różnie, ale tak na podkurczonych też się zdarzy

jak siada różnie to chyba nie najgorzej, ale możesz jej wcyiągać nóżki jak tak za długo siedzi

Odnośnik do komentarza

Hej :)
Madika - zajęłyśmy 3 miejsce :)
Peonia, smutne to :( dużo sił dla rodziny jej i dla Was. Trzymam kciuki za Twoją koleżankę.
Jola, Agi Pawełek tak raczkuje i na pewno jeszcze jeden dzieciaczek, ale nie pamiętam który.
U nas też noce są różne, raz lepsze - pobudki co 2h, raz gorsze - ostatnio co 1h pobudki, a od 5 co 15-20 min, z czego 10 min na cycu, reszta w łóżeczku, a jak chciałam ją położyć obok siebie na cyca, to niestety odklejała się i chciała iść gdzieś, więc musiałam na siedząco karmić... do tego wcześnie wstała. To była okropna noc... a dziś znowu co 1h pobudki, więc pewnie nie pośpię za dużo w nocy...
Iza chodzi bez skarpet. Zazwyczaj ma zimne stópki, ale skarpety trzeba co chwila poprawiać. Na początku ospy jej zakładałam, teraz już nie. Ostatnio pisałam, że rozglądała się za piłeczką, jak ją spytałam gdzie jest - to nie był przypadek! Już szuka przedmiotów, których nazwy zna :) i dziś kilka razy stała bez trzymania się i raz wstała na kanapie z kucków opierając się tylko o oparcie :) taka z niej duża dziewczyna już :)
Matko, za niecałe dwa miesiące do pracy, jak to szybko zleciało :( boję się, że nie będę przy ważnych skokach w rozwoju, np pierwsze kroki... niby taka duża, ale to przecież moje maleństwo kochane...

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6io4p2e2irzwe.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyesqoui9t8.png

Odnośnik do komentarza

Renia74
Michaś już śpi od pół godz, ponad godzinę wychodził z łóżka i biegał po pokojach, już taki był zmęczony a walczył uporczywie ze snem, co się dzieje z tymi maluchami, szkoda im się czasu na sen. Ja już też się kładę, nie mogę się ostatnio dostać.
Któraś pisała że mała zjadła 5 naleśników, chyba kale, jakim cudem? Ja zjem na raz góra 2. A jak mały zje dobre pół to zadowolona jestem :)

nie nalesnikow, placuszkow jogurtowych, i to na dwa posiedzenia 3.5 a pozniej jeszcze 1.5
Odnośnik do komentarza

Renia74
Misia
A z jakiej firmy te parówki, też ostatnio szukałam, małemu powoli wraca apetyt, raz chce jeść a raz nie chce. Wczoraj na obiadek zjadł słoiczek i jeszcze dorwał się do mojego schaba i ziemniaków, a kolacji nie chciał tknąć, sama musiałam zjeść kaszkę.

Hej laski :D
Renia z firmy Bergio,ale wiecej ich nie kupię.Po otwarciu na drugi dzień wydawały sie śliskie,a druga część opakowania(były przedzielone na osobne)dziś napuchła,bez otwierania.Mati świężą z pierw.opakowania zjadł i smakowało,ale nie kupię.Słyszałam ,że z Morlin z szynki jak już to kupić,albo jakieś Lidlowskie.Będe w Lidlu,to zobacze jak to tam ze składem :)
Polecam za to twarożek naturalny z Presidenta :) Mati i ja się nim zajadamy na chlebku z maselkiem:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ostatnio nie ogarniam tempa życia:( za duzo wszystkiego: decyzji, pracy, rodzinnych spotkań,planów, ktore chcialam zrealizowac przed powrotem do pracy a dalej są niezrealizowane. Czas tak szybko leci...
na forum tez nie mam czasu, mam z 20 postów w zakladkach na które bym chciala odpisac ale czasu brak. Jedyne co-to jestem na biezaco z czytaniem i z tego sie ciesze. Przepraszam ze kazdej nie odpisze. Nelcia tez nie pomaga. Ostatnio jest wymagająca podobnie jak forumowe dzieciaczki. Towarzyszy mi na każdym kroku. Duzy postęp zrobila w rozwoju ruchowym ale martwi mnie ze przeskoczyla czworakowanie. Jak czytalam Wasze opisy zwlaszcza chyba wpis Aleksandry o starszaku to troche sie zmartwilam bo Nela tez jest z ciąży zagrozonej leżącej id 24tc i szybciej chyba zaczbie chodzic niz raczkowac. Mam nadzieje że nie będzie to mialo dla niej zadnych negatywnych konsekwencji.
Oprocz tego zmartwienua jest taka slodka, pięknie mowi mama i tata i imie naszego pieska. Często jak mowi tata to macha rączką na papa bo najczęściej widzi męża jak on wychodzi wiec maz sie ostatnio stara zeby go nie kojarzyla tylko z wychodzeniem. Ja w czwartki i piątki pracuje wiec potem staram sie małej wynagrodzic ze mnie nie ma. Ostatnio bylam poza domem od 10.30 do 21 :( juz spała jak wróciłam. Buuuuuuu
Cycus jest z niej straszny. Zasypia o 22 wstaje po 8, a na cycusia budzi sie z 5-6 razy. Jestem mega zmeczona. To jest jedyny powod dla ktorego czekam na zakończenie kp-chcialabym sie wyspac!!!!!!! U nas problem taki ze mojego mleka z butelki sie nie napije a na mm mamy uczulenie. A tak dnośnie pani alergolog to jestem bardzo zawiedziona. Pierwsza wizyta była ok-zebrala wywuad zlecila testy z krwi dala rozpiske jak wprowadzac mleko a druga wizyta porazka-pozbyla sie nas po 5 minutach ledwo zdążyłam jej pokazac plamy na calej klatce piersiowej i nogach-wygladają jak azs-a ona stwierdziła ze widzuala wieksze....kurcze-co to za licytacja....wieksze mniejsze...dla mnie istotne co robic z wysypka u mojego dziecka. Eh ide spac bo zaraz sie Mała obudzi.
Dziewczyny przepraszam jak rzadko pisze. Nie moge obiecac ze bede czesciej bo narazie mam trudno to wszystko pochytac. Trzymajcie za mnie kciuki. Na spotkanie dotre-jakbym nie odzywala sie na forum napiszcie mi sms. Dzieki. Buziaki.

Odnośnik do komentarza

Kasiamamusia..no zaczął tak robić jak zmeczony :D
Dzisiejsza wizyta u dentysty była odwołana,bo sie dr pochorował-ma grypę..Już ostatnio widziałam,że miał szklane oczy i psikał.Rwanie 8mki na 22go mam.
Teściowa za ścianą,ale chyba nie tęsknisz :)
Ciąża trzymaj kciuki póżniej hehe
Ja ciezko znoszę wyrwania..może teraz bedzie inaczej..ileś lat temu miałam rwaną 7 na dole plus wyrwał świężą ósemkę obok-2 zastrzyki i zasłabłam na fotelu.Wracałam taksówką zapłakana praktycznie.I to dzień kobiet był..ach 3 dni cierpiałam,ale raczej z ciągłej krwi w buzi niz bólu.chyba ibuprom brałam.wrrrrr dobra,było minęło hehe
Trza w końcu wyrwać dziada,dwa dziady,bo po drugiej stronie też.
Alexandra,też kiedyś miałąm duomox:)
Widzę,że Michać ząbkuje tak szybko jak Mati :) U nas przebija się lewa jedynka u góry,i tam beda juz 4 zabki i wciaz samotna jedynka na dole :)
Alexan cieszę się,że teściowie pomagają bidulo :*
Na rwę kulszową brałam nospe,paracetamol i kąpiel z solą.Tak mi gin doradził.
Lilijka wyspisz się na pierwszych feriach Groszki,pierwsze dwa dni będziesz się upewniać,że wszystko ok,a potem padniesz i zakład,że wstaniesz po 3 godzinach wyspana?he he :D
Renia74 Matiemu jedynie jakie mleko smakuje to Babydreama.Skład oki,dziś wypił mi już 190 ml...nad ranem też troche mu robię,bo zdąża wydoić mnie do końca.
Ja próbowałam,to takie słodkawe,nie najgorsze :)
Jeśli chodzi o np.placuszki z manny tez robie na krowim :)
Naleśniki wczoraj jadł z musem,to tez na krowim :)

Wszystko zależy od dziecka :D Jednak to jak mali dorośli :) Nie wszyscy lubią to samo :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Jola oglądałaś kiedyś "sekrety niemowlaków"Pamiętasz tam było mówione o raczkowaniu maluchów..że robią to czasem strasznie dziwiacznie...bo nie miały sie od kogo nauczyc tego:)
Minie myślę :)
Peonia straszna ta historia :( Trzymam kciuki,żeby mama się obudziła...
Ann1ee hehe MAMA..hehe możliwe,że chodziło o jedzenie..ale kto matce zabroni się cieszyć :D :* super :)
Brawo za efekty Dawidka :)

Matiemu zakładamy skarpetki,w wiekszości bawi się na płytkach..mi osobiście zimno na boso chodzić,muszę zakładać klapki,bo zaraz pecherz mi sie odzywa..Sciąga je często i uwielbia nimi machać hehe
No i wczoraj udało sie nagrać jak poproszony o podanie skarpetki jednej po drugiej,przyniósł mi do ręki :) Kochany :D
RedNails a jak Wawrzek,lepiej już?Doczytałam,że tak mu cukier spadł.Biedactwo :*

Peonia rodziny sie kurde nie wybiera,ale przykro..wiem co czujesz :*
Tak czytam o tych lękach separacyjnych..uff dobrze,że Mati tak nie ma.Jedynie jak głodny czy zmeczony to ryczy..bawi się czesto sam,potrafi isc do drugiego pokoju i sam sobie tam łobuzować..aleee..no wlasnie,musimy byc tylko my rodzice..u babci sam ryczy i patrzy po drzwiach..nie wiem jak to bedzie jak pojde do pracy :/
Lilijka pysznie brzmią te tosty..mniam mniam..Mati się smakosz robi,to może zrobię :) Dziekuję za cynk :)

Nati mam ten sam lęk jak Ty..Też się boję,że mnie cos ważnego ominie..On jeszcze nie mówi nic oprocz baba..a jak do babci powie Mama świadomie?jejuuu
Ja rosyłam ciagle cv,zero odzewu poki co.Pogodziłam sie tez z tym,że pracy na jedna zmianę nie znajdę,wszedzie na dwie zmiany,albo 3 :(
echhh
Izunia mądra :) Mati też łapie co nie co już :) Najbardziej ta zabawa prosze dziekuje mi sie podoba z przedmiotami..Też coraz cześciej zaprasza mnie do zabawy dając zabawkę i mam sie bawić :)
Olija dzielna kobieto!!!!
Dużo na głowie bidulo :* wiem co mówisz z tą wygodą nie kp.
Ja nadal kp,ale juz rzadziej,wczoraj o 3.30 zrobiłam mm i dała P.Mały sie wiercił,to P.mu dał butlę i mały pospał do 7 :)dostał pierś i wstał po 8.Tym razem wstał P.i ja pospaąłm do 11.Maaaatkoo..szkoda,ze tak czesciej nie mogę :)
Trzymam kciuki..Kurcze naprawde nie ma mm takiego dla alergików?

Zmykam kochane :*
Uprzedzam,że pochłania mnie teraz dom,szukanie pracy i też odkryłam nowy fajny serial..może byc mnie mniej.Dobranoc

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Misiakowata dzięki wielkie za wskazowke :) o kąpiel.z solą zapytam sie gina, ale na nospe bym nie wpadła. Może chociaż trochę puści.

U nas jakaś masakra z ząbkami. Od 2 tygodni nie śpimy w nocy, ale wczoraj nie wiedzieliśmy co robić. Kacper obudził się o 21 z tak strasznym krzykiem że nie mogliśmy go uspokoić, mąż go nosił i bujal, smoczek be, miś be, kolysanki be, a łzy jak grochy :( Ani ibum, ani mąż maść na dziąsła, ani zimny gryzak. Padl po godzinie :(
Jak mu mąż masowal dziąsła taka silikonowa szczoteczka to była na niej krew :(
A zęba dalej brak.

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7jo7esm9i7df8f.png
https://www.suwaczki.com/tickers/km5so7esfvb0ei1q.png

Odnośnik do komentarza
Gość Alesandraa

Renia, mój Michaś zjadł 5 placuszkow z manny, ale ja robię takie malutkie. Czasem zje 2 albo 3. Tosty francuskie robiłam już 2 razy i bardzo smakowały i Michasiowi i Starszakowi. Robiłam też placki z twarogiem i szczypiorkiem, ale te nie podeszły.

Olija nie martw się, to że Nela nie raczkuje wcale nie oznacza, że będzie miała problemy. Poza tym są zajęcia sensoryczne dla dzieci, tylko ważne jest by wcześnie zacząć. Moja koleżanka chodzi na takie ze swoim 6 latkiem, ja za późno się dowiedziałam.

Michaś też ostatnio kiepsko śpi. Tak często się budzi, że jak go wezmę do naszego łóżka to już zostaje do rana. Jak ja się nie mogę doczekać kiedy się w końcu wyśpię. Pewnie za kilka lat :(

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, serdecznie dziękuję za wszystkie ciepłe słowa skierowane do mamy Malutkiej.
Całę ciepło postaram sie przekazać :))

Wielu ludzi wspiera tę rodzinę, bo to bardzo ciepli, dobrzy ludzie, a mama we wczesnej młodości była była utalentowaną zawodniczką, pracuje (pracowała...) na uczelni...

Misiakowata
no prawda, rodzina nie z wyboru...bardzo trudne były pierwsze miesiące tej chorej sytuacji. Zgodnie z porzekadłem - czas leczy rany, jest już lepiej - a lepiej żyć w spokoju, niz w stresie. Zresztą nie było wyboru, specjaliści stwierdzili, ze odcięcie się jest jedynym sensownym wyjściem. To paradoks, ale czego matka nie zrobi dla dobra swoich dzieci. nawet, jak jej własna tego jej nie nauczyła.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Dzien doberek:-)
My juz po sniadanku, owsianka na wodzie ze swieza gruszka.
Olija, dajesz rade ze sniadaniami?
Nati wspolczuje tych nocek. Pobudki czesciej niz co 1,5h to jest masakra! I gratuluje 3 miejsca:-)
Mya tez zapytana o jakis przedmiot szuka go. Na topie teraz sa miski i ksiazeczki. Do ksiazeczek tez sie przytula i caluje haha
Ja tez mysle jak to bedzie jesli wroce do pracy i siostra bedzie mi mowila o postepach Malej... ale trzeba to przezyc
Mala sprobowala paroweczki ale doslownie moze kawalek na 1cm:P smakowalo
Olija oj widac ze duzo sie dzieje u Ciebie. Szkoda ze alergolog tak olala sprawe. Niektorzy lekarze mineli sie z powolaniem!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Pisalam juz Wam ze bylam wczoraj u dentysty. Balam sie jak tam moje zeby, nie bylam od ciazy, nie mam raczej problemow z zebami ale przy Malej nie dbam o higiene tak jak wczesniej... i co? Zeby dalej zdrowe, tylko troche kamienia:-) uff
A po? Mysle, pojade szybko po chleb, mleko itd. Najpierw zla droge wybralam i utknelam w korku, potem przy kasie wyciagam portfel iiiii nie mam karty!! Drugi raz w ciagu tygodnia!!!! Trace glowe ostatnio...
Misiakowata bede trzymac kciuki 22go. Brr
Mala obudzila sie z drzemki z takim placzem:-( nie wiem co sie stalo:-( cycus pomogl ale chcialabym zeby minpowiedziala co sie stalo:-)
Bede pozniej :-*

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
Pisalam juz Wam ze bylam wczoraj u dentysty. Balam sie jak tam moje zeby, nie bylam od ciazy, nie mam raczej problemow z zebami ale przy Malej nie dbam o higiene tak jak wczesniej... i co? Zeby dalej zdrowe, tylko troche kamienia:-) uff
A po? Mysle, pojade szybko po chleb, mleko itd. Najpierw zla droge wybralam i utknelam w korku, potem przy kasie wyciagam portfel iiiii nie mam karty!! Drugi raz w ciagu tygodnia!!!! Trace glowe ostatnio...
Misiakowata bede trzymac kciuki 22go. Brr
Mala obudzila sie z drzemki z takim placzem:-( nie wiem co sie stalo:-( cycus pomogl ale chcialabym zeby minpowiedziala co sie stalo:-)
Bede pozniej :-*

tez mi się to zdarzyło parę razy, zakupy skasowane, a ja nie mam karty, albo jeszcze lepiej portfela, a za mną kolejka, trochę wstyd mi było.

Tosia też się budzi czasem z płaczem, też nie wiem czemu.

Odnośnik do komentarza

Peonia
Dziewczyny, serdecznie dziękuję za wszystkie ciepłe słowa skierowane do mamy Malutkiej.
Całę ciepło postaram sie przekazać :))

Wielu ludzi wspiera tę rodzinę, bo to bardzo ciepli, dobrzy ludzie, a mama we wczesnej młodości była była utalentowaną zawodniczką, pracuje (pracowała...) na uczelni...

Misiakowata
no prawda, rodzina nie z wyboru...bardzo trudne były pierwsze miesiące tej chorej sytuacji. Zgodnie z porzekadłem - czas leczy rany, jest już lepiej - a lepiej żyć w spokoju, niz w stresie. Zresztą nie było wyboru, specjaliści stwierdzili, ze odcięcie się jest jedynym sensownym wyjściem. To paradoks, ale czego matka nie zrobi dla dobra swoich dzieci. nawet, jak jej własna tego jej nie nauczyła.

mam nadzieję, że marcówkowa moc jej pomoże :)

Odnośnik do komentarza

Alexann
Misiakowata dzięki wielkie za wskazowke :) o kąpiel.z solą zapytam sie gina, ale na nospe bym nie wpadła. Może chociaż trochę puści.

U nas jakaś masakra z ząbkami. Od 2 tygodni nie śpimy w nocy, ale wczoraj nie wiedzieliśmy co robić. Kacper obudził się o 21 z tak strasznym krzykiem że nie mogliśmy go uspokoić, mąż go nosił i bujal, smoczek be, miś be, kolysanki be, a łzy jak grochy :( Ani ibum, ani mąż maść na dziąsła, ani zimny gryzak. Padl po godzinie :(
Jak mu mąż masowal dziąsła taka silikonowa szczoteczka to była na niej krew :(
A zęba dalej brak.

nospa,żeby zadziałało rozkurczowo,widocznie gdzieś uciska na nerw.Mi pomagało..
a no właśnie kąpiel Tobie nie wskazana.
Mam nadzieję,że Ci ulży..jeju jak ja cierpiałam,okrutnie,wspolczuje :*

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Peonia
Dziewczyny, serdecznie dziękuję za wszystkie ciepłe słowa skierowane do mamy Malutkiej.
Całę ciepło postaram sie przekazać :))

Wielu ludzi wspiera tę rodzinę, bo to bardzo ciepli, dobrzy ludzie, a mama we wczesnej młodości była była utalentowaną zawodniczką, pracuje (pracowała...) na uczelni...

Misiakowata
no prawda, rodzina nie z wyboru...bardzo trudne były pierwsze miesiące tej chorej sytuacji. Zgodnie z porzekadłem - czas leczy rany, jest już lepiej - a lepiej żyć w spokoju, niz w stresie. Zresztą nie było wyboru, specjaliści stwierdzili, ze odcięcie się jest jedynym sensownym wyjściem. To paradoks, ale czego matka nie zrobi dla dobra swoich dzieci. nawet, jak jej własna tego jej nie nauczyła.

smutne,to ale najważniejsza jest ta Nasza mała rodzinka..Ty,mąż i Dzieciaki :)
Tez sobie to tłumaczę,ale nie powiem ciezko mi bez wsparcia mamy..Jak przyjaciółka mówi,że mama jej przychodzi na 2 godziny czasem,żeby ona mogła się przespać..to jejuu..zazdroszczę..no cóż.
Lepiej jednak samemu,niż się denerwować i żeby dziecko to widziało :D
Od dzwonu miło pogadać ,wypic kawę i nara..każda w swoją stronę.
U Ciebie musi byc bardzo ciezka sytuacja,skoro dzieci nie dopuszczasz.Nie wnikam,ale wspieram taką decyzję.Jak mówiłam,dzieci są najważniejsze i ich dobro :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
Pisalam juz Wam ze bylam wczoraj u dentysty. Balam sie jak tam moje zeby, nie bylam od ciazy, nie mam raczej problemow z zebami ale przy Malej nie dbam o higiene tak jak wczesniej... i co? Zeby dalej zdrowe, tylko troche kamienia:-) uff
A po? Mysle, pojade szybko po chleb, mleko itd. Najpierw zla droge wybralam i utknelam w korku, potem przy kasie wyciagam portfel iiiii nie mam karty!! Drugi raz w ciagu tygodnia!!!! Trace glowe ostatnio...
Misiakowata bede trzymac kciuki 22go. Brr
Mala obudzila sie z drzemki z takim placzem:-( nie wiem co sie stalo:-( cycus pomogl ale chcialabym zeby minpowiedziala co sie stalo:-)
Bede pozniej :-*

Ciąża dzieki i ciesze sie,że masz zdrowiutkie ząbki :D
A taki płacz to u nas jest jak nie dośpi..wtedy tak żałośnie sie rozpłacze bidulek..moze u was to tez to jest powodem :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Alexann
Misiakowata dzięki wielkie za wskazowke :) o kąpiel.z solą zapytam sie gina, ale na nospe bym nie wpadła. Może chociaż trochę puści.

U nas jakaś masakra z ząbkami. Od 2 tygodni nie śpimy w nocy, ale wczoraj nie wiedzieliśmy co robić. Kacper obudził się o 21 z tak strasznym krzykiem że nie mogliśmy go uspokoić, mąż go nosił i bujal, smoczek be, miś be, kolysanki be, a łzy jak grochy :( Ani ibum, ani mąż maść na dziąsła, ani zimny gryzak. Padl po godzinie :(
Jak mu mąż masowal dziąsła taka silikonowa szczoteczka to była na niej krew :(
A zęba dalej brak.

nospa,żeby zadziałało rozkurczowo,widocznie gdzieś uciska na nerw.Mi pomagało..
a no właśnie kąpiel Tobie nie wskazana.
Mam nadzieję,że Ci ulży..jeju jak ja cierpiałam,okrutnie,wspolczuje :*

oj, Alexann, współczuję... tez miałam przy córce rwę, masakra... tylko dopiero pod koniec, a nie tak wczesniej. niestety wtedy nie było takich grup wsparcia i mozliwości porad, a żaden lekarz mi nic nie podpowiedział :((
trzymaj sie dzielnie i życze jak najmniej "atrakcji' tego typu.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Polazłam dziś do kancelarii, ale nie w tej swojej parafii, dostałam formularz do wypełnienia, o nic mnie nie pytali, więc ja też nie wychodziłam przed szereg. Powiedziałam tylko, że jestem z innej parafii, to mi kazali zgodę przynieść.
Czy taka zgoda jest niezbędna?
Teraz się zastanawiam czy iść do parafii gdzie mieszkam, czy tej gdzie jestem zameldowana w tej jestem od dziecka :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...