Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

misiakowata o żłobek zawsze się możesz postarać, a nawet prywatne często są z dopłata z miasta i opłata na miesiąc to jakies 200-300zł. A powiem ci że ja również, nie chce polegać na kimś w kwestii zajmowania się Tosią jak wrócę do pracy. Bo jakby na to nie spojrzeć to jest zajmowanie się dzieckiem ponad 8 godzin 5 dni w tyg czy się chce czy się nie chce. Jeśli ktoś by chciał to 1 dzień w tygodniu, ale bez przymusu, nie chcesz to daje do żłobka, nikt mi łaski nie robi. A poza tym to wydaje mi się, że P jest strasznie wyczulony na punkcie swojej mamy, bo nawet jak ona coś powie to ty musisz ją zrozumieć

Odnośnik do komentarza

Hej, nie pisałam ostatnio, bo przez tydzień była u nas moja przyjaciółka. Fajnie, było z kim pogadać, wyjść wieczorem:) Ale wszystko co dobre... i od wczoraj znowu szarość dnia. Z zachowaniem Bartusia juz troche lepiej, więc może skok mija. Chociaż zasypianie na noc jest spoko, a wcześniej było zaj.biscie spoko. Tzn. do 17tc o godz. 20 odkładałam Maluszka do łóżeczka i wychodziłam z pokoju, a on sam zasypiał. A teraz uśnięcie przeciąga się czasami do 21wszej i poprzedza je płacz. Łóżeczko parzy w dupsko, ogólnie życie jest do kitu w każdej pozycji i miejscu.. Ale nie narzekam, bo wkońcu zasypia i ta godzina i tak jest ok. Dzisiaj mieliśmy szczepienie, więc zobaczymy jak będzie.
Trochę się wzięłam za siebie. W związku z tym, ze więcej dzieci nie planujemy postanowiłam zrobić coś w kwestii swoich cycków, których rozmiar zajeżdża mi psyche i kręgosłup. Na razie wzięłam od rodzinnego skiero na rtg kregosłupa. Znacie może kogoś, kto zmniejszał sobie biust na nfz?
Kalae, jestem z Tobą w kwestii niejedzenia cuksów i czeko:) Ruszyć dupsko do ćwiczeń też bym chciała, bo sporo mam do zrzucenia. Plisss, wrzuććie jeszcze raz link do tych "wyzwaniowych hopa-hopa"
Nie pamiętam co jeszcze chciałam pisać....
Bartuś też ulewa czasami.Na przykład dzisiiaj miałam dwa razy obrzygane łydki i plecy. No i podobnie jak u was, są dni kiedy jest ok, więc nie wiem o to kaman w tym temacie.
Ja na spotkanie w Łodzi bardzo chętnie, ale jestem za tym żeby najpierw okreslić miejsce;) Do Portu mam cały świat:P

Odnośnik do komentarza

~kalae
Tangoya - a jaki masz rozmiar? Ja się boję operacji i chyba bym się nie zdecydowała, choć chciałabym mieć mniejsze.
Fajnie że się dołączysz do niejedzenia słodyczy oprócz wiadomo czego :)

85h. Też się boję operacji ale dosyć mam już kupowania staników za grubo ponad stówę, bo w tanszych kręgosłup mi wysiada a cycki wyglądają jak u starej babki :(
Odnośnik do komentarza

a co do naszego spotkania to jeśli o miejsce chodzi to gdzieś gdzie jeżdżą autobusy :D i najlepiej bezpośrednio z mojego osiedla, wstępnie pomyślałam i parku chorzowskim tym koło zoo. Termin to oprócz następnego wtorku bo mamy szczepienie, a 9.08 rehabilitacje i nie wiem jak ją rozpiszą to też nie wiem jakie dni będą wolne.

Odnośnik do komentarza

Tangoya
~kalae
Tangoya - a jaki masz rozmiar? Ja się boję operacji i chyba bym się nie zdecydowała, choć chciałabym mieć mniejsze.
Fajnie że się dołączysz do niejedzenia słodyczy oprócz wiadomo czego :)

85h. Też się boję operacji ale dosyć mam już kupowania staników za grubo ponad stówę, bo w tanszych kręgosłup mi wysiada a cycki wyglądają jak u starej babki :(

wiem rozumiem, a to teraz w ciąży, czy przed też?
ja teraz kupiłam 85f, ale przed ciążą miałam 70f/g, szczerze mówiąc to mam nadzieje że się zmniejszą jak schudnę i przestanę karmić.

Odnośnik do komentarza

~kalae
Tangoya
~kalae
Tangoya - a jaki masz rozmiar? Ja się boję operacji i chyba bym się nie zdecydowała, choć chciałabym mieć mniejsze.
Fajnie że się dołączysz do niejedzenia słodyczy oprócz wiadomo czego :)

85h. Też się boję operacji ale dosyć mam już kupowania staników za grubo ponad stówę, bo w tanszych kręgosłup mi wysiada a cycki wyglądają jak u starej babki :(

wiem rozumiem, a to teraz w ciąży, czy przed też?
ja teraz kupiłam 85f, ale przed ciążą miałam 70f/g, szczerze mówiąc to mam nadzieje że się zmniejszą jak schudnę i przestanę karmić.


przed ciążami i jakieś 20kg temu miałam mniejsze-75d.
Odnośnik do komentarza

Niuska, trzymam kciuki za podróż. Oby szybko i bezbolesnie:)
Juz nie pamiętam kto pytał o plamki na skórce. Bartusia jeszcze komar nie ugryzł, ale jesli te plamki nie są takie podpuchnięte, to raczej obstawiałbym muszki/meszki.
Misia, spróbuj ze złobem. Z P. nie macie slubu, więc masz pierwszeństwo przy rekrutacji. Mój starszak poszła do Klubu Malucha mając 1,5roku. Nawet nie brałam pod uwage niani. Wyszłam z założenia, że dzieciaczek lepiej sie rozwija w grupie, a ja jestem spokojniejsza.

monthly_2016_07/marcoweczki-2016_49966.jpg

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
Ale mam dzien. Mala zmeczona, spala sporo ale oczywiscie z przerwami. Jakos nic nie moglam zrobic dzis. Do tego ulewa. Ona mokra, ja, dywan. Mam dosc dzis. Do tego poszlam ja zwazyc i wazy 6kg, tydzien 18,5, przybiera bardzo malo. Troche mnie to podlamalo:-( coraz mniej przybiera

Ciąza nie jesteś sama, my mamy podobne objawy.

Tangoya Bartuś śliczny :D taki do schrupania. Ładnie przybiera bo dużo je :D Moja Mała je 6x120 i więcej się nie da wcisnąć.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

~kalae
a co do naszego spotkania to jeśli o miejsce chodzi to gdzieś gdzie jeżdżą autobusy :D i najlepiej bezpośrednio z mojego osiedla, wstępnie pomyślałam i parku chorzowskim tym koło zoo. Termin to oprócz następnego wtorku bo mamy szczepienie, a 9.08 rehabilitacje i nie wiem jak ją rozpiszą to też nie wiem jakie dni będą wolne.

Hm, wiele autobusów jedzie na Twoje osiedle :) to moze u Ciebie? ;) :D

Odnośnik do komentarza

strunka7777
~kalae
a co do naszego spotkania to jeśli o miejsce chodzi to gdzieś gdzie jeżdżą autobusy :D i najlepiej bezpośrednio z mojego osiedla, wstępnie pomyślałam i parku chorzowskim tym koło zoo. Termin to oprócz następnego wtorku bo mamy szczepienie, a 9.08 rehabilitacje i nie wiem jak ją rozpiszą to też nie wiem jakie dni będą wolne.

Hm, wiele autobusów jedzie na Twoje osiedle :) to moze u Ciebie? ;) :D


a skąd wiesz?
Odnośnik do komentarza

~kalae
strunka7777
~kalae
a co do naszego spotkania to jeśli o miejsce chodzi to gdzieś gdzie jeżdżą autobusy :D i najlepiej bezpośrednio z mojego osiedla, wstępnie pomyślałam i parku chorzowskim tym koło zoo. Termin to oprócz następnego wtorku bo mamy szczepienie, a 9.08 rehabilitacje i nie wiem jak ją rozpiszą to też nie wiem jakie dni będą wolne.

Hm, wiele autobusów jedzie na Twoje osiedle :) to moze u Ciebie? ;) :D


a skąd wiesz?

Z pierwszych dwóch zdań z Twojego posta mozna wywnioskować :) ze z Twojego osiedla duuuzo autobusów.... ;)
Odnośnik do komentarza

Duet L&L-świetny wynik po wyzwaniu:)takie liczby motywują:)
Sylwia życzę Ci żeby w końcu zamiast tych wszystkich problemów przyplątał Ci się spokój...taki zwyczajny,dobry spokój na jaki zasługujesz silna kobieto:)
Niuska-spokojnej drogi:)
Co do spotkania łódzkich marcóweczek to ja też do portu mam daleko a do tego na razie jestem skazana na nasze mpk. Więc może jakieś inne miejsce?
Mateusz już drugi dzień je tylko cztery porcje mleczka na dobę (ok 800 ml). Chyba po poniedziałkowym szczepieniu zacznę mu wprowadzać powoli jakieś inne jedzonko. Na razie przybiera ładnie (waży 7660).
Tangoya-Bartuś śliczny i faktycznie duży kawaler:)
Ernesto,Ciąża-trzymajcie się dzielnie z dziewczynkami:-*
I nie pamiętam co miałam jeszcze napisać...jednak organ nie używany tak jak kiedyś podobno z czasem zaczyna szwankować...

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
Hej :) dzieki za mile slowa :)
Ernesto rzeczywiście takie niepokojące to co piszesz o jedzeniu. Mam nadzieje, że sie wszystko unormuje :)
Mi sie nie raz nie chce cwiczyc to M mowi ze bierze Mala na spacer i moge isc cwiczyc. Wiec ide bo potem moze nie być czasu. Ja dzisiaj spalam do 9.15 a Mala do 10 :D

Sylwia nie dobijaj ludzi... My dzis pobudke o 3:30 mielismy i Hanula juz spac nie poszla do 5:30 i obudzilysmy sie o 8.

Po szczepieniu wieczorem Hanula miala 37,8 wiec dalam jej nurofen forte i spac... Ale niestety nie chce spac w lozeczku... Tylko na raczkach u mamuni... Dobrze ze m naszym lozku wmiare ja odlozylam bo juz wszystko mnie bolalo. I nawet spi...

Gnavie dziewczyny niesamowicie i nie mam jak Was dogonic... :(

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

maddalena82
Lilijka87
magdalenka85
~Leniwieccc
Ja tak z czekolada nie mam. Odlad podejrzewam,ze Elize po niej boli brzuch,to ne jem. No dobra- zjadlam w weekend w lodach stracciatella:) za to lody, moge (nie-nie robic Lilijko!) Codziennie w olbrzymich ilosciach! Ale takie z lodziarni. Najlepiej naturalne bo one smakuja jak lody mojego dziecinstwa:) Ale! Dzis mialam isc na lody, i nie poszlam, Kalae! Widzisz, jaki pozytywny wplyw ma na mnie nasza umowa?;) rowniez skonczylam wyzwanie. Czesc cwiczen zeobilam podczas drzemki Elizy a reszte z nia obserwujaca mnie i majaca w oczach pytanie "WTF?";)
Sylwia, trzymam kciuki za wszystko...i emocje po odejsciu psinki i sytuacje w domu i w Waszym zwiazku (tu badz czujna...)
Dzis bylam z Eliza 3 h na spacerze,z czego 40 min w ogrodku burgerowni;) tak- strzelilysmy sobie burgera;) no ale jak mi pani go przyniosla, tak nahalasowala, ze Eliza sie obudzila, a ja z wrazenia zjadlam kawalek serwetki ;) tak szybko jadlam :) Kalae, serwetka to nie slodycz, prawda?????

Piękne, uśmiałam się do łez. I tym pozytywnym akcentem mówię dobranoc wszystkim a zwlaszcza dzieciom coby stały grzecznie do rana, hej!


Okrutna jesteś :p sasasa

Sylwia widzę, że mel b cie wciągnęła! Tak trzymaj siostro, tak trzymaj! Maddalena a jak u ciebie? Asik ty też ćwiczysz prawda?

To co z tym spotkaniem? Może najpierw wybierzemy miejsce, potem termin? Jakieś propozycje?


Wczoraj miałam kryzys ale w Waszym imieniu nakopałam sobie do tyłka i dzisiaj już dzień 10 zaliczony:) Mateusz zaczął przesypiać mi w nocy tak do 6-6.30, a że ja też raczej ranny ptaszek to dzisiaj już o 8 byliśmy w parku. A po powrocie - on drzemka a ja randka z Mel B. A i po pierwszym kontrolnym mierzeniu- po 1 cm w udach i biodrach i 3 cm w brzuchu :)

Ha!!!! To mamy podobne efekty :D Tylko ja w biodrach przybylam- moze dupencja mi sie podniosla :D hehe

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

magdalenka85
Madika
Aaa Madika ostatnio słyszałam w radio o sporcie w sam raz dla ciebie - ekstremalne prasowanie! Serio! Podobno prasują w różnych dziwnych miejscach jak na tę czynność. Na przykład na szczycie góry czy pod wodą! No myślę sobie - wariaci jak nic!/b]

Lilijka to kolejne WYZWANIE dla mnie :D hehe Ktoras sie podejmie??? Pewnie nie i jeszcze dodatkowo sterte ciuchow od Was dostane kurierem :D hehee

Nati super zdjecie :D Jak ladnie wystrojeni :D

Wszystkiego najlepszego dla WSZYSTKICH naszych Ań i Haneczek!!!! Duzo zdrowka i szczescia!!!! A reszta sama przyjdzie :D

Ernesto podziwiam Cie!!!! Jestes chyba jedyna Marcowka ktora z jedzeniem walczy prawie od poczatku ciazy. I to z jaka determinacja!!! Podziwiam Cie bo ja bym odpuscila. A z tym wstretem do jedzenia to boje sie ze jeszcze o psychologa to zachaczy. Zebys nie miala jakis problemow zywieniowych bo to co opisujesz brzmi niebezpiecznie.

Ja jestem nadal pare stron do tylu- chyba 5. Moze jutro nadrobie bo dzis juz wszystko wypralam iiiii WYPRASOWALAM :D hehe

Moja tesciowa UWAGA wnuczki od prawie 3 tygodni nie widziala i w tym tygodniu nie ma czasu przyjechac do dziecka :D Myslalam ze nie doczekam czegos takiego :D

Hanule zaczal pazyc wozek... Kazdy prawie spacer konczy sie na rekach... No nie wiem co sie jej stalo bo zawsze lubila wozek. W dzien czasem pospi ok 1h a pozniej to juz do nocy lobuzuje. Najgorsze ze marudna wtedy jest i tez nie wiem co chce...

Sylwia trzymam mocno kciuki zeby poukladalo Ci sie zycie tak normalnie. Bo przygody z rodzicami to Ty masz... Ale mama Twoja juz przechodzi sama siebie. I sorry ale nie pojmuje po co adwokat Twojemu tacie w sprawie z M??
Super ze M troche sie ogarnal! Oby rzeczywiscie poszlo wszystko w dobra strone. Slusznie robisz ze trzymasz go na dystans. On musi wiedziec ze to Ty karty rozdajesz.

Olka super ze kupiliscie auto!!! Jestem dumna z Ciebie jak sobie ladnie radzisz. Ogarnij jeszcze tesciowa i bedzie gites :D

Dziewczyny z Lodzi i okolic a my kiedy sie spotykamy? Bo juz kiedys ten temat poruszalysmy? Jakas dobra kawa i lody? Bo o ciastu nie wspomne bo jak ktoras do Kalae sie dolaczy to TYLKO lody pozostaja :D hehe

I wiecej rzeczy nie pamietam ktore chcialam napisac...

Teraz ide spac moze jutro cora pozwoli mi sie polenic i pospi w dzien chociaz troszeczke :D


A co powiecie na piątek przed południem w porcie?

Ja baaardzo chetnie tylko nie wiem jak Hanula po szczepieniu :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

karolaa
Hej dziewczyny nie wiem czy ten temat byl już poruszany bo jestem strasznie do tyłu a chodzi mi o gondole właściwie o jej brak czy któraś już z niej zrezygnowała? Bo moja Lila jak nie śpi to leży w niej 15 minut i potem ryk niemilosierny jak ją wyciągnę w sekundę przestaje płakać ostatnio spacery to był nieprzyjemny obowiązek chodziłam z nią wystraszona i tylko wkoło bloku żeby szybko wrócić do domu jakby co. Od dwóch dni jeżdże z nią w foteliku niebo a ziemia normalnie interesuje się ogląda i jest super jedyny minus że jest mega spocona i całe mokre plecy i głowa myślę żeby wyciągnąć spacerowke no ale do 4miesiecznego dziecka? Nie za wcześnie? Powinna jeździć jeszcze w gondoli no ale nie da się po prostu:(

No u nas jest podobnie... Ale uwazam ze na spacerowke za wczesnie... ale moze sie myle. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

strunka7777
~kalae
strunka7777
~kalae
a co do naszego spotkania to jeśli o miejsce chodzi to gdzieś gdzie jeżdżą autobusy :D i najlepiej bezpośrednio z mojego osiedla, wstępnie pomyślałam i parku chorzowskim tym koło zoo. Termin to oprócz następnego wtorku bo mamy szczepienie, a 9.08 rehabilitacje i nie wiem jak ją rozpiszą to też nie wiem jakie dni będą wolne.

Hm, wiele autobusów jedzie na Twoje osiedle :) to moze u Ciebie? ;) :D


a skąd wiesz?

Z pierwszych dwóch zdań z Twojego posta mozna wywnioskować :) ze z Twojego osiedla duuuzo autobusów.... ;)

To ja nic takiego nie widze.
A za granice brak ;)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...