Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Monika91..fajnie,że piszesz co u Cb?:)

Monimoni rzeź :D wspłółczuję !!Podziwiam,szacun dziewczyno...ja bym nie wytrzymała :)
i masz rację wykorzystaj ją u siebie :)
Piękne focie <3<br />
Haniutku walcz z gościem..500 zł to kupa kasy tak..
Mówisz kupujesz lżejszy i dobrze..

Ja tez chyba jutro zmienie wozek..znalazłam za 250 zł ładny,13 kilo z gondolą,9 ze spacerówką..prawdopodobmie odpinane wszystko,takze stelaz do noszenia :)bede jeszcze gadala z babeczka i to u nas w miescie :)
nasz fajny..ale koza wielka..moze komuś sie przyda :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

w zyciu nie schudne bez fitnessu..normalnie ciagle mam chęć na słodkie..ciągle..teraz tez jem herbatniczki..
P.sie śmieje,ze przyzwyczajenie z ciąży..no nie wiem..
waga mi stoi od tygodnia,tamte pół kilo sie nie liczyło..

Jem zdrowo,no ale właśnie ciagle coś bym mieliła..czasami to już marchewki chrupie ,żeby nie łapać za ciastka..może mi sie znudza w końcu :D

a dzwoniłam do mojego endo..Powiedział,żeby dalej brac taka dawkę jak mam,a jak sie tak czuje, to zebym obnizyła dawkę do 75 z 88..a ja wlasnie teraz nie wiem...w sumie czuje sie duzo lepiej jak mi dół minął..głowa tez mnie mniej boli..ale może dlatego,że jednak Pawel zajmuje sie małym rano do nastepnego karmienia a ja spie do 10 :)
wizyte mam na koniec maja..wykupie recepte na 88..
w razie wu mam w domu 75 na 14 dni.

Jejku jaka jestem śpiąca..ta pogoda jest masakryczna..a kawe juz piła rano

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Haniutek
Siemka dziewczynki:)
Obiecane foto lodowki :) Wczoraj był shoping sukienka corce kupiona mnie jeszcze nie bo nie zdarzyłam przed spotkaniem rodziców komunijnych swoja droga 2 godz w kosciele masakra;p
Wkurzyłam sie dzis bo nie mowiłam Wam ale w sklepie internetowym kupiłam uzywany ale z gwarancja wozek i okazał sie popsuty sciaga go w jedna strone po prostu rama jest skrzywiona. Zareklamowałam a koles w połowie czasu na mojego maila z pytaniem co ma zamiar zrobic z ta sprawa odpisał "mam na to 14 dni" mineło wczoraj 14 a do dzis cisza... i co teraz batalia z rzecznikiem konsumenta czy co...500 zł droga nie chodzi.. Na szczescie koło siebie znalazłam niedogo Bebetto Solaris (ktoras chyba pisała ze kupuje Bebetto? jak sie sprawdza?) pojade dzis sprawdze i kupie bo kregosłup noszenia mi nie zniesie .
Kamilla ja tez musiałabym byc zła mama bo karmie mm nie mam wyjscia bo nadal antybiotyk i nie zapowiada sie ze rana sie zagoi nadal ropieje . Robie co moge ale KP nie moge zapewnic mojemu dziecku.
Macie racje wracamy do normy dzis 1,5 dnia nadrabiałam 1,5 godziny :)
Moja dzis grzeczna i spi duzo chyba mineły te dni skoku bo była tragedia tylko przy mnie chciała byc.
Co do ogladania przez dzieci tv tez jestem przeciwna nie powiem ze moi nie ogladaja baa nawet mała jak jest za cicho nie chce spac bo u nas ciagle cos sie dzieje:) Ale maja wyznaczony czas kiedy i co wolno dzieki temu czytaja od 4 roku zycia sami a teraz to juz sami całe serie np synek Giganta kaczora donalda a corka kotke Tosie :)

wszystko zalezy od tegoczy składałas reklamacje z ustawy czy z gwarancji producenta.
jesli z ustawy to wszystko zalezy od zadania jakie złozylas czyli zwrot pieniedzy/ wymiana/ naprawa
po 14 dniach zadzwoniłabym i zapytała co w sprawie bo po 14 dniach bez odpowiedzi znaczy że zaakceptował twoje żadanie. ostatecznie faktycznie rzecznik praw konsumenta i sąd.
jeśli składałaś z gwarancji to niestety ustawa nie obowiązuje, a rzecznik też raczej niewiele pomoże, bo wszystko opiera się o to co jest napisane w gwarancji

miałam kiedyś przeprawa z amica co do lodówki i złożyłam z gwarancji producenta i nigdy więcej, zawsze z ustawy u sprzedajacego

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny
Kamila łatwo nie masz,ale bym spróbowała najpierw z tosia spac na twoim miejscu, widać z twoich opisów, że ona silnie potrzebuje twojej bliskości, ale oczywiście twój wybór

Olka twoja Maja tak piszczy jak mój brat przyrodni jak był mały,;)
No Przypomniałaś mi,wiesz że wtedy nie miałam pojęcia i myślałam, że coś mu dolega?Nikt mi wtedy nie wytłumaczył, że on rozmawia :D

Dzisiaj po wizycie położnej... Z dobrych wieści Niunia rozwija się prawidłowo, waga ok 4530g w tydzień 230g...
Gorzej ze mną, umówiła mi położna wizytę u gin na jutro, muszę to zbadać bo już nie powinno tak być jak jest...
Mąż wziął wolne na żądanie
Haniutek super ta lodówka:)

Olka brawo za prawko,że zdajesz!
Pisałam kiedyś aby dziecko układać raz na lewym raz na prawym i na wznak...
Niedawno jeszcze jedna z nas to podkreśliła...
Ale będzie dobrze:)

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

hej!:)
niesetety,nie nadgonię. Ostatnio bardzo mało na kompie siedzę, a na forum to już w ogóle tyle co nic.
No ale :)
Mam nadzieję, że u Was ok.
My wczoraj zaliczyliśmy z małą pierwsze wesele :) od 19:00 do północy spała ładnie, to się wybawilismy, a jak się oczepiny zaczęły poszliśmy już spać. Super było :)

Moja kluseczka waży już 4720g :) dzisiaj zaszczepiona na WZW (miało być w czwartek, ale ma katar od poniedziałku i przesunęliśmy). 12.05 mamy 5w1 i pneumokoki.

A u mnie z kolei 8 tyg po cesarce coś blizna zaczęła szwankowac :/ na centymetrowym odcinku zrobiły się dwa takie pęcherzyki,na okolo czerwone, i dzisiaj pękły i ropa wyleciała :/ zadzwoniłam do gina i jutro rano mam podejść do szpitala to mi to obejrzy.. trochę się cykam :/

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza

Tak Kamila to jest bardzo przykre jak rodzina Ci mowi, ze nie urodzilas wlasnego dziecka :/
Zuzia ja tez sie kloce. Ile razy mowilam, ze nie wolno mi sie wtracac do tego jak wychowuje dziecko. Ale zawsze slysze teksty typu " zrobisz jak uwazasz, ale..."
Zuzia a Ty sie nie boisz 20 kg podnosić?? Bo mi mowili, ze więcej niż waga dziecka nie wolno. A mojej szwagierce powychodzily przez dzwiganie po cc jakies guzki i musi je wycinac.

Odnośnik do komentarza

Krups w 2,5 min gotuje wodę do 100st:)

Misiakowata dawaj na zumbę:) wiem, wiem, najpierw twój ginekolog-rowerzysta musi się wypowiedzieć... Ja nie wiem czy będę miała siłę wyjść o 20 ale dziś pisałam na fb z moją instruktorką i powiedziałam że w środę będę i teraz już muszę iść:)

Mi dziś Zuzia daje popalić już 2h z nią walczę, tym razem czopek tak magicznie nie zadziałał:/

http://www.suwaczki.com/tickers/lprkzbmhlydqtmyx.png
http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5e9sf8amqv.png

Odnośnik do komentarza

~kamillaaa
Zu2ia
~kamilllaa
Aaaaa Monimoni wspolczuje:D i podziwiam, ze jeszcze tam jestes i sie na to zgodzilas ;D

Dziewczyny a jak wy robicie mm w nocy, macie przygotowana ciepla wode w termosie czy jak??;D

Ja mam czajnik z ustawieniami temperatury :)

A dlugo trzyma temperaturę?? W ogole to sorki ze zapytam ale ile miesiecznie mm mniej wieceb wychodzi?

Ten krups monimoni co odeslalas to jest napisane ze pól godziny?

Kamilla u nas wychodziły 2 puszki 400g na tydzień. Byliśmy tylko na mm z powodu żółtaczki, mały zjadał 120ml na posiłek

Odnośnik do komentarza

Sylwia w dupie miej tam średniowieczne gadanie..
Najlepiej żeby było tak jak kiedyś ,że matka umierała z dzieckiem podczas porodu,bo nie mozna było nic zrobić..no ja pierd..
Ciekawe co rodzina by powiedziała,jakby Ciebie stracili czy coś..w dupie miej i już..
Tak samo nosiłysmy dzieciatko pod sercem,tak samo próbowałysmy urodzic,a że nie mogłyśmy to nam pomogli cc..przeciez nie kupiłysmy tej operacji na zyczenie czy cos..zreszta z czego tu sie cieszyc?dluzej dochodzimy do siebie,
brzuch boli,trzeba uważać,nie dzwigać..mnie np.od wczoraj boli tam gdzie mnie wkłuli w kregosłup..nieciekawe uczucie zwłaszcza jak sie nachylam..

Kamilla mojemu Matiemu szczela tak w raczkach..tez się wystraszyłam,ale skoro nie płacze to kosci całe :D

Monimoni taaaak za 2 tygodnie kontrol,wtedy można pomysleć :) oj już widzę miny moich dziewczyn :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

kamillla
u mnie rano cycki były pełne, teraz znow to samo. bede musiała znow małej podać mm cos czuje

Mi coś położna wspomniała dzisiaj określenie "głodne dziecko" dziecko je ale ma potrzebę więcej jeść a wiadomo nie może bo nie jest w stanie ,działa to tak, że my je nie glodzimy ale cos takiego przechodzą dzieci, to tak jak my kryzys czy dziecko skok

Ale w sensie mleko ci zanika?
Ja już drugi dzień małą co godzinę, ale mało co jem,jak mówiłam położnej to mówiła, że jeść to podstawa i aby godziny jedzenia pilnować u siebie, bo przyznałam się ,że ja córki w nocy do karmienia nie budzę, nawet jeśli śpi 4-5h i nie muszę bo ładnie przybiera

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

Monimoni współczuje sytuacji. Wytrwałości zycze :)
Kamila to mowila szwagierka i moja siostra. A ja im na to, ze drugie tez bym chciala cc bo przy tym wywolaniu sie nacierpialam ( psychicznie) no i fizycznie tez a po cc super doszlam do siebie.
Monika dawno sie nie odzywalas :) co u Was??
Ania mam nadzieje,że to nic poważnego.
Miskowata, monimoni narobilyscie mi ochoty na ta zumbe. Ale wg nie wiem jak te zajęcia wyglądają. Po cc można?? Ja mam jeszcze 3kg sprzed ciąży :) tylko moja skora na brzuchu i udach :/

Odnośnik do komentarza

Witam mamusie:). Widzę ze temat poruszony ze cc to nie poród?. Ja nie wiem jak można tak twierdzić przeciez kobieta nie z wyboru nieraz sie na to godzi,w dodatku później dluzej dochodzi do siebie,faktycznie kiedyś wieksza umieralność byla matek i dzieci,bo głupole czekali albo za późno decydowali o cieciu. Ja też pi cesarce, do tego dużo przed terminem,jest mi przykro ale mam się czuć jakbym nie urodziła. Wiec Glowa do góry Sylwia i nie przejmuj sie tam piepszeniem farmazonów

Odnośnik do komentarza

Tego kto uważa, że cesarka to nie poród to bym pierwszego położyła na stół operacyjny.. Ja pier..Ludzie to debile, naprawdę.

Apropos ćwiczeń, ja się dogadałam na treningi personalne z jedną zdiewczyną, która urodziła końcem grudnia :) i będziemy ćwiczyć w takiej kameralnej siłowni z naszymi maluchami :)
Muszę tylko jutro gina dopytac czy na pewno dalej nie ma przeciwwskazań z powodu tej blizny. Teraz jak ta ropa wyleciała to ładnie to wygląda. Wydaje mi się, ze to tyllko tak powierzchownie było, no ale niech on to jutro zobaczy i oceni.

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza

Kasia mam kryzys laktacyjny :/ malej sie miękkiego cyca ssać nie chce, przyzwyczaiła sie ze samo leciało w zasadzie:/

Dziewczyny ile mm rozrobione moze stać?? Zrobiłam a ona w kime poszla;D dzis caly dzien prutala- jak nigdy!! Tylko kupy nie zrobila.. No i więcej spala,takze to wszystko przez bol brzuszka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...