Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Nika będę pisać! :)
Ciąża - moja teściowa też jest fałszywa! Z siostra mojego Michała, swoją mama i swoją siostra mnie i Michala obgadywaly... Zresztą... Dobrze że te 230 km nas dzieli i do mnie już nie dzwoni :D
Tak mi brzuch dzisiaj wysaadzilo że każdy w szkole zwracał uwagę i się domyślają, że jestem w ciąży :)) może już zacznie rosnąć ten brzuch ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny ! Ciesze się ,że Wasze wyniki ok i usg super :) Beata dużo siły i spokoju..na pewno jest lepiej niż myślisz :)

A ja z tych wczorajszych emocji i chyba z za mocnej herbaty wieczorem nie spałam do 4 rano..matko..
Narzeczony obudził mnie tylko na leki i dalej poszłam spać..Wstyd się przyznać,ale wstałam o 13..a kuchni piękna biała różyczka od misia..jejciu jak miło...tak się mój Paweł cieszy tą ciążą..no tatuś się robi już :) super
Poszedł do pracy,co ja się wzięłam za obiad i porządki..oj jakiegoś pecha mam..spadł mi zegar i sie pobił,spaliłam ziemniaki...ech miałam upiec Murzynka,ale przełożyłam to na jutro bo na bank spalę :)

Zdjęcia brzuszków uważam za fajny pomysł :) Dołączam swój po obiedzie..wiem,że duży,ale nie należałam nigdy do chudzielców :)

monthly_2015_09/marcoweczki-2016_35866.jpg

monthly_2015_09/marcoweczki-2016_35867.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

~kalae
Agniecies a nie mowili ci ze beda dzwonic jak wyniki beda zle?

Mi to tak wytlumaczyli jak tam napisalam wyzej poza tym pod ryzykami jest opis.

Beata to napisz, ja nie wklajalam nic, ale czasem nie wchodza zdjecia za pierwszym razem

Nic mi nie mówili o tym że będą dzwonić. Na dole mam jeszcze napisane w uwagach:
Kalkulacja indywidualnego ryzyka wykonana zgodnie z kryteriami [...] wykazuje niskie ryzyko wystąpienia Trisomii 13,18,21 u płodu i nie stanowi wskazania do badania inwazyjnego.

Odnośnik do komentarza

Jest napisane ryzyko wystąpienia zespół Downa 1 do 32. Rozmawiałam dziś z położną (bo tu ona prowadzi ciążę ) i to jest wysokie ryzyko. Z mężem podjęliśmy decyzję o aminopukcji za tygodnie. Mieliśmy do wyboru biopsje trofoblastu to badanie bym miała na dniach ale niesie za sobą większe ryzyko straty ciąży niż aminopukcja. Wiec wole poczekać i zmniejszyć ryzyko

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...