Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Mój ginekolog jest spoko co prawda muszę tyłkiem poświecić przez chwile na każdej wizycie ale warto bo maleństwo pokazuje nam zawsze :D dziś pokażę mu jeszcze wyniki z testu podwójnego i jestem ciekawa co powie... mam nadzieję że usłyszę tylko dobre wieści :)

Odnośnik do komentarza

Ja jeżdżę do prywatnej kliniki, ale profesor który nami się zajmuje jest ordynatorem bloku położniczo-ginekologicznegi w państwowym szpitalu (tam będą nas kroić :)) i cenionym specjalistą w Polsce. Do lekarzy na NFZ wogóle nie mam zaufania i szacunku po naszych przejściach, niektórzy nie powinni być nawet weterynarzami, aczkolwiek nie mierze wszystkich tak samo, zdażają się wyjątki..

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsve6ydmpbaj4io.png

Odnośnik do komentarza

a ja sie zastanawiam nad zmiana wlasnie chcialam do szpitala sw zofii do przychodni sie przeniesc... Ten moj lekarz niby ok, ostatnio nawet sie usmiechnal wiec sukces... :D ale po pierwszej wizycie myslalam ze sie poplacze, nie wiem czy zmieniac czy nie...

Odnośnik do komentarza

Ja chyba pójdę na l4 w pażdzierniku jeśli dobrze pójdzie bo juz próbowali mnie wcześniej wysłać ale jeszcze pomagam w firmie, nie przemęczam się żeby nie było i na szczęście mogę jeść kiedy chcę a apetyt wrócił nawet bardziej niz kiedykolwiek... ciągle bekam i jjem :D tak wiem... prawdziwa dama ze mnie ale dzięki temu nie wymiotuję także ujdzie :D

Odnośnik do komentarza

A ja właśnie byłam u lekarza. Pytał jak się czuje to powiedziałam ze źle i ze wymiotowalam dzisiaj w pracy. Wypisal mi L4 do końca przyszłego tygodnia. Dłużej bym chyba na razie nie chciała. Myślę że dobrze się składa bo akurat nie bardzo kto miał teraz się zająć synkiem. Nie wiem tylko jak będzie z gotowaniem bo mam problem żeby w ogóle do kuchni wejść.. A jak mi lekarz wypisywal zwolnienie zwróciłam uwagę ze rzeczywiście ważne dla niego było żeby wpisać mój adres zamieszkania. Pewnie dla ewentualnych kontroli ;)

Odnośnik do komentarza

A któraś z was wie już czy będzie miała cesarkę czy normalny poród? Mój ginekolog pracuje w szpitalu w Mysłowicach albo w Mikołowie.. nie pamiętam już... Nie mam pojęcia jaki szpital byłby dobry na cesarkę.. chciałabym wybrać jakiś dobry z w miarę miłą atmosferą :)

Odnośnik do komentarza

Ja w Katowicach i okolicach mam trochę szpitali ale do niektórych podobno dostać się można chyba że się chodzi prywatnie to któregoś lekarza który pracuje w danym szpitalu.. a do niektórych tylko jak sie na szkołę rodzenia ktoś wcześniej umówi czy coś takiego.. nie chce żeby mnie źle pozszywali.. wgl ciekawa jestem jak to wygląda... ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...