Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Nadrobiłam:D
Gadacie o nalesnikach i mi się zachciało,ale nie bede smazyc teraz haha

Kalae któras lutówka kupowała takie wieszaczki na allegro i one sie poszerzały,to i fajnie bo na wieksze ciuszki:D

Olcia wyluzuj kochana :)Spróbuj Karmi clasic:)
Moja połozna jest zdania,że trzeba cały czas przystawiać i przystawiać..Jak dziecko zaczyna płakać a ty sie denerwujesz to nic z tego nie wyjdzie.Wtedy tatuś bierze maleństwo,opiera na ramieniu,łazi gada do niego,mamusia się uspokaja i wtedy znów sie próbuje..Nie poddawaj sie kochana :*Ja tez sie nie poddam w takiej chwili..a jak zobaczę ,że Tobie sie udało to już w ogóle :)Głowa do góry,cyc do Maji :D

Zu2ia coś czuję,że tylko sie przeprowadzicie i pach..synek bedzie chciał wyjść hihi :D

A wiecie co?Myślałam,że mi wody dzis odeszły hehe
Mój wrócił z fuchy u matki,kąpie sie..mi sie siusiu zachcialo no to wlazłam i zrobiłam ok..
Pytam czy umyc plecki,to wiadomo:Ja sie nachyliłam do umycia a tu siuuuuuuu poleciało mi sporo...
Wyszłam,wacham wkładkę nic nie czuję zadnego zapachu i sie zeschizowałam no..Jak wzielam prysznic to obserwuje cały czas ale nic nie leci..czyli zwyczajnie sie posiusiałam :D nachylona,nacisk na pecherz i masz :)Duzo pije,czesto siusiam to moze i nie czuc bylo ze to mocz :)
a dobre wylazłam spod prysznica i mowie do Pawła,Ty a jak to wody,bo cos mnie brzuch od rana boli,a o leci z obiadem i mowi to poczekaj,tylko zjem hehehe

No a teraz Was nadrabiałam,chciałam się przerzucić troszke od laptopa i reka przygniotłam sobie sutka..aućć jaki ból :)
Mój brechta,że takie wentyle już mam,że musze uwazac hehe

Monimoni świetny ten serial,ma swój klimat:)Czasy ciężkie to prawda..Matko,nie wyobrazam sobie zeby usg nie bylo..szok:D
Ciesze sie,ze podsunełam go i Ci sie podoba :)

Mój jak wrócił to obejrzelismy reszte odcinków "Z archiwum X"fajne te nowe..śmieszny Mulder :)szkoda,ze tylko 4 na razie sa..czekam na kolejne :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Noo, Tantum Rosa tez słyszałam same dobre opinie, ale osobiście nie stosowałam.

Misiakowata, Twoje teksty.... :D "głowa do góry, cyc do Maji" :D ooo padłam :D No i mam nadzieję, że faktycznie popuściłaś a nie, że to wody były :P

Ja już wykąpaaaana. Miałam wieczorkiem jakieś dwa mini skurcze brzucha, ale bez szaleństwa, przeszło. Wczoraj się bardziej bałam, bo ich więcej było.
Wiecie co, obliczyłam, że zostało mi 26 dni do cesarki! :))
Ijeijeeeeije! :)

Udaję się w objęcia Morfeusza, mężowy w pracy to do Morfiego chociaż się poprzytulam :P

Misiakowata, Twój P. mówi, że "poczekaj tylko zjem obiad" :D Mój dzisiaj z tekstem, że jakby się coś działo to mam dzwonić to po mnie karetką od razu podjedzie (ma dyżur w pogotowiu). To dopiero by było :D

Dobranoc ciężarówy, do jutra! :)

ps-Kamilla. Kot chyba chce iść z Tobą do szpitala :)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza

Hej :) Dopiero nadrobiłam dzisiejszy dzień, bo pierwsze pół dnia przespałam, a drugie pół nie było mnie w domu.
Jeszcze mi przeziębienie nie przeszło, ale już dziś czuję się lepiej, więc jednak wybrałam się na zajęcia do SR i przy okazji na małe zakupy.

Jeśli chodzi o laktację, bawarka to mi. Działa jak każdy inny płyn. A kiedy się karmi, picie dużej ilości płynów jest ważne. Wiem to min. od doradcy laktacyjnego, czy z warsztatów dla kobiet w ciąży, poza tym położna w SR też o tym mówiła. I wcześniej też nie raz słyszałam w TV . Zresztą dużo jeszcze takich mitów ciążowo - porodowo - macieżyńskich jest w obiegu :)
Zu2ia, bardzo dobrze napisała o laktacji :)
A ja polecam jeszcze ten artykuł,
http://www.nazdrowie.pl/artykul/jak-zwiekszyc-laktacje

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72290.png

Odnośnik do komentarza

no to moze mi sie wydaje, ze ona taka duza...

misiakowata :D heheh smiac mi sie chce z tych reklamowek :D

ja dzis mowie do mojego, ze kartki napisalam co gddzie i jaki rozmiar (ciuszki dla toski) gdyby musial mi cos dowiezc. mowi ok. i zaraz mowie, ze jego zadaniem jest skompletowanie czegos fajnego na wyjscie. JEGO MINA BEZCENNA . taka zawiecha, jakby rejestrował co powiedziałam. i za chwile powiedzial... pojade i kupie. :D

Odnośnik do komentarza

kamillla
no to moze mi sie wydaje, ze ona taka duza...

misiakowata :D heheh smiac mi sie chce z tych reklamowek :D

ja dzis mowie do mojego, ze kartki napisalam co gddzie i jaki rozmiar (ciuszki dla toski) gdyby musial mi cos dowiezc. mowi ok. i zaraz mowie, ze jego zadaniem jest skompletowanie czegos fajnego na wyjscie. JEGO MINA BEZCENNA . taka zawiecha, jakby rejestrował co powiedziałam. i za chwile powiedzial... pojade i kupie. :D

nie ma co sie smiać cholerka..jakbym dzis jechała to niestety z reklamówkami:)
jeszcze fotelik musze zamówić :)

no Twój ma chociaz opisane,a u mnie w szafie pierwsza polka jest na rozm 50-56
a druga półka powyzej do 62-68..ostatnio znajomi byli u nas,pokazuje przyjaciolce jakie ciuszelki mam i zagadnelam Pawła..jakbym teraz zaczela rodzic i musialbys mi jutro dowiezc ciuszki dla małgo to z której polki??
Pokazał druga hehe

ale co tam ważne,ze rozroznia co jest co:)a ze przywiozl by za duze?trudno..nie jedna z nas tak ze szpitala wracala "za młodu" :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Mojemu tez cos tam swita ale nie koniecznie dobrze:)
Troszke mnie cos skurcze mecza a jeszcze chce wstawic pranie białego tak by lekkie plamki usunac na noc (3,5 godz) jak tylko skonczy sie obecne . Jak tylko włacze to juz nie wstaje na krok nawet . Jutro wywiadówka u młodszych i chyba nie pojde jak mam na tych małych krzesełeczkach 2 godz spedzic...

http://s5.suwaczek.com/201603091556.png

Odnośnik do komentarza
Gość kamilllaaa

misiakowata30
kamillla
no to moze mi sie wydaje, ze ona taka duza...

misiakowata :D heheh smiac mi sie chce z tych reklamowek :D

ja dzis mowie do mojego, ze kartki napisalam co gddzie i jaki rozmiar (ciuszki dla toski) gdyby musial mi cos dowiezc. mowi ok. i zaraz mowie, ze jego zadaniem jest skompletowanie czegos fajnego na wyjscie. JEGO MINA BEZCENNA . taka zawiecha, jakby rejestrował co powiedziałam. i za chwile powiedzial... pojade i kupie. :D

nie ma co sie smiać cholerka..jakbym dzis jechała to niestety z reklamówkami:)
jeszcze fotelik musze zamówić :)

no Twój ma chociaz opisane,a u mnie w szafie pierwsza polka jest na rozm 50-56
a druga półka powyzej do 62-68..ostatnio znajomi byli u nas,pokazuje przyjaciolce jakie ciuszelki mam i zagadnelam Pawła..jakbym teraz zaczela rodzic i musialbys mi jutro dowiezc ciuszki dla małgo to z której polki??
Pokazał druga hehe

ale co tam ważne,ze rozroznia co jest co:)a ze przywiozl by za duze?trudno..nie jedna z nas tak ze szpitala wracala "za młodu" :D

e tam w za duzych ciuszkach rekawki podwiniesz i bedzie git, ja na poczatku tylko rozmiar 62bralam pod uwage

Odnośnik do komentarza

kamillla
Ladna:) kuzwa ale sie wystraszyłam... Nie wiem czego to dziecko się najadło ale pierwszy raz tak się rusza, musiałam aż z boku przekręcić sie na plecy bo nie wytrzymałam z bólu, tak mnie kustyrami smyrala. Ogólnie jakby sie szaleju najadla, aż mnie boli w środku

a co jadlas ?
moze jej tam tak ciasno i dlatego ?

mnie to brzuch boli i gania mnie na klopa..ale to dobrze jak nie jestem nazarta to malutki nie robi mi krzywdy hehe

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Witam widzę ze moja pora nocnych aktywności soe nie zmienia i Wy tez nie spicie...
Dopiero Was nadrobilam bo prace pisałam caly dzien...
Jutro mam w planach domówić wszystko co mi brakuje do torby.
Ola ba spokojnie podejdź do sprawy, bawarka to mit, tak slyszaalam chodzi po prostu o ilosc picia. Moze te herbatki laktacyjne spróbuj ...
Sylwia trzymam kciuki, chociaż tyle ze atmosfera ok w domu, moze czuja wyrzuty sumienia. Oby teraz juz bylo lepiej...

Odnośnik do komentarza

A ja spać nie moge... Wczoraj padlam jak mucha przed dwunastą a teraz się obudzilam o 3 i jakos zaczęlam się martwić o pieniądze... masakra jakas! Wstalam, pezeszlam sie po mieszkaniu, zjadlam juz zelazo, jakies skurcze mnie zaczęly lapac. Dobiero jak weszlam was poczytac to sie troche uspokoilam... Uff... Ten ciązowy mòzg ... Nic spròbuje zasnąc.... Dobranoc :*

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nqps6ybasj0fr.png

Odnośnik do komentarza

czarna.ana
A ja poszlam spać o 1 i teraz o 4 obudzilam się juz wyspana. :( masakra :( i jak ten głupek leże i zastanawiam się czy mam wszystko do szpitala. To chyba przez te rozmowy o pakowaniu torby :D jeszcze tyyyyylu rzeczy mi brakuje....

Przynajmniej maleństwo w brzuszku uprawia gimnastykę. A co! W końcu mama wysłana, trzeba brzuch jej porozciągać :D

Wyspana, a nie wysłana.... Taaaaa....

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Misiakowata.... "głowa do góry, cyc do Maji" :D dobra jesteś :D

A mnie bóle okresowe obudziły godzinę temu, wieczorem miałam kilka skurczy, teraz cisza.
W poniedziałek wizyta mam nadzieje na usg..

Chyba dawno Haneczka nie pisała?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...