Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamilllaaa

moja dzis od popoludnia cos slabo sie rusza.. przez chwile mialam wrazenie ze sie probowala przekrecic na moednicowe. boli mnie caly brzuch . ale miala czkawke wiec przylozylam stetoskop i posluchalam hehe. jezdzi mi kustyrkami az boli ;D

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Dzięki dziewczyny. Mama w Boże Narodzenie trafiła do szpitala i od tego czasu bierze leki. Tata ma ją podobno pilnować ale z nim to też różnie bywa. Raczej je bierze teraz bo przynajmniej jest z nią kontakt, normalnie rozmawia, normalnie myśli. Odstawienie leków zdarzyło się pierwszy raz ale jednak to zrobiła. Co do lekarza to zamierzamy znaleźć jej jakiegoś innego choćby się tylko skonsultować. Nie wierzę w to, że tamtej jej kazał odstawić leki, nie przy tej chorobie. Może ewentualnie zmniejszyć dawki ale nie odstawić! Przeraża mnie to, że mimo, że teraz bierze leki to ona uważa, że niepotrzebnie ją zabrali do szpitala w święta bo się świetnie czuła i ma pretensje o to do taty i brata. Jak mi opowiada o Wigilii to aż nie wierzę, stworzyła sobie alternatywny obraz z tego dnia. Faktycznie może być jak u Ciebie Kamila, że ona też zacznie kombinować jak Twoja mama. Ale nie jestem teraz w stanie ani w najbliższej przyszłości jej pilnować czy bierze lekarstwa lub jeździć z nią na wizyty.
Dlatego nie zostawię jej nigdy samej z Groszką i już wiem, że będzie mieć w przyszłości i o to pretensje. Co do kombinezonu to ja go chętnie wezmę, nawet jakby nie miał być noszony przez Małą ale ja nawet nie wiedziałam, że go odszukała i że go nawet wyprała. Bije się z myślami jak mam się teraz zachować bo nie chciałabym zostawiać takiej zadry ale z drugiej strony boje się że kolejna próba rozmowy z nią skończy się tak samo. Martwię się by to z kolei nie odbiło się na Groszce.

Lilijka jestem w trakcie nadrabiania wiec nie wiem czy temat został rozwiązany. Ja pracuje na zamkniętym szpitalu psychiatrycznym w dąbrowie, Ty chyba tez jakos ze śląska nie? Smialo moge polecić dobrego lekarza jak cos, uważa tez ze często poza lekami dużo bardzo pomaga kilo spotkan z psychologiem aby pogodzić sie z choroba i nie czuć sie innym. Odstawianie leków moze wystapic jeszcze nie raz ale bardzo ważne w chorobie jest wsparcie rodziny, akceptacja i zrozumie i choroby przez mamę i skutki odmowy leczenia. Avmysle ze pewnie czula sie samotna w święta niestety krytycyzm w zaostrzeniu choroby jest znacznie obniżony...
Ale Ty jestes i maleństw ważne teraz, moze pogadaj z nia ze myslalas ze zaginal i ze cieszysz sie ze udalo jej się go wygrzebać i przygotować na przyjście wnuka.

Odnośnik do komentarza

Nie jakos się nie złozyło z pakunkiem,chyba mam wszystko,tylko torby brak,a taka ładną zamówiłam z odpinaną duzą kosmetyczką :)
Przyda się i P.na wyjazdy integracyjne:)

Ja jestem jednak pare tygodni przed Wami..to co ja mogę..zastanawiam się jak to bedzie własnie z odwróceniem się z boku na bok..smaruję codziennie ten brzuch,ale tfu tfu nie obejdzie sie chyba bez rozstepów;/Jedynie mam 3 przy bliźnie..kij z tym..niech szaleje,byle do marca:)

Haniutek to może duża dzidzia będzie,że brzucho duży:)Powodzenia jutro :*

W ogóle wszystkim powodzenia jutro na wizytach :D
No Kalae rzeczywiście aparat sprawia,że zastygaja i udają,że ich tam nie ma hehe

Kamilla ja wczoraj wyczytałam,że jak sie przyłozy stetoskop powyżej pępka,a maluch jest główka do dołu,to mozna usłyszeć serduszko:)Rzeczywiście słychać :)

Zmykam do sypialni,zamówienia zrobione,z głowy:)
Obejrzę moje"położne"i spać..super serial,trochę czasem drastyczny,bo jednak w latach 50tych nie było pigułek anty,dzieciaczki ułozone miednicowo rodziły się bez cc..ale fajny:)

Jutro moja połozna wpada na wizytę..Popytam ją o warunki w naszym szpitalu,bo ajkos nie chce mi się iśc go ogladać..
Baju :*

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Nocno witam się z Moimi Marcówkami! :) nie śpię już po badaniu ciśnienia i tętna małych, finito spanie na jakieś 2 godziny..

My narazie nadal w trójpaku, wody ok, znaczy jakiś koreczek trzyma jeszcze :D rozpakowanie po 16 lutym juuupi! Bardzo się cieszę, bo mi już organizm siada: ciśnienie, wątroba, nerki, kręgosłup, puchnę eh... itd
Fajnie, bo Dwójka i już wszyscy w domku, ale obciążenie megaaa, nie zdawałam sobie sprawy że będzie aż tak ciężko.. ale już mniej jak więcej :-)

Zdążyłam Was nadrobić i z całego serduszka tule te z problemami rodzinnymi, Barcelona Was oczywiście też :-***

Miśkowata - u mnie też naczynka popękały na bębenku i mega się błyszczy, ale rozstępów nimaaa ;)

Wszystkim z wizytami powodzenia!

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsve6ydmpbaj4io.png

Odnośnik do komentarza

Haniutek
Misiakowata Ty teraz 34-35 tyg? U mnie jutro zaczyna sie 34 dzis 33 plus 6 . Dzieki za zyczenia powodzenia na badaniach przyda sie bo boje sie troszke;)
Milej nocki tym co spac ida;**
Ja chyba jeszcze nie zasne maluszek ma taka czkawke ze przy niej az sie zlosci i kreci;)

spokojnie,na pewno jest ok:)Obstawiam,że to synuś :)
Nie denerwuj sie kochana..U mnie pod suwaczkiem jest drugi i wg niego jestem w 34 tyg,czyli 33t3d:)
Mój sie tak rozbrykał,że mdłości dostałam..oboksowana jestem z dwóch stron,reke mi zrzucał hehe,a jak sie na plecy połozyłam z boku lewego to dostał czkawki i jeszcze sie krecił..oszalec idzie:)

Efelina fajnie,że sie trzymacie,juz niedługo :)
No ja bym pewnie nie miała na brzuszku tych 3 rozstepów ale one sa przy samej bliznie po wyrostku,a dokładnie na jej końcach..a tak to naczynka i ładnie..ale za to piersi nie oszczedzone...słoneczka wrecz:)

Teraz juz sie kłade,może ten rozbójnik sie uspokoi..żeby po melisie tak szaleć?:)))pa

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

A na bonifratrów trzeba miec swoja lewatywę Lilijka, Kalae?
Kalae daj znac czy mala soe obrocila...
Barcelona współczuję...
Dzieciaczki piękne i cudowne...
Co do mam, babć to różnie bywa, moja mama oddaje sie wnuka w 100% mam wrażenie często ze aż ja to zatraca i powinna mieć tez własne życie. Zobaczymy jak bedzie z następnym wnukiem, bo ma juz 3,chłopaków hehe a druga babcia hmmmm.... Zobaczymy jak sie sprawdzi...
Mi teraz dni szybciutko mijają bo pisze prace licencjacka koleżance i chce w calosci na skończyć w 3 tyg, juz minal tydz i mam niespełna polowe. Wiec oddaje sie w wir literatury. Prace pisze o chorobach psychicznych wiec generalnie i tak w tym siedziałam a tak mi szybko czas leci i za dużo nie mysle...

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Haniutek powodzenia dzis na wizycie :-) a maluchom dobrej zabawy na balach:-)

4:55 a Ja juz chyba po spaniu. Brzuch ciągnie z lewego boku jakby miał się rozerwać..ale po melisie byly tylko dwie pobudki do wc, jedna 01:00 i druga 04:40 :-)

Ciąża ja sama teraz zgłupiałam jak wygląda ta lewatywa..byłam pewna ze tak jak napisałam Kamili(to bylo 8 lat temu) a dziewczyny piszą o jakimś worku w wężykiem:D

Ewelina to juz niewiele Wam zostało szczęściarze:-)
U lutówek laski rodzą jedna za drugą, nie mogę uwierzyć ze niebawem i u nas sie zacznie..

Odnośnik do komentarza
Gość kamilllaaa

ja tez juz po spaniu. pecherz plus siora o 4.30 wychodzila trzaakajac drzwiami i psy mordy pilujace. kurde ze tez mam taki lekki sen... moj dalej spi nic go nie obudzi nawwt gdybym mu obuchem w leb dala ;D

przyjazna bo ten woreczek to w aptece kupic mozna a w szpitalu maja pewnie swoje sposoby ;D

Odnośnik do komentarza
Gość kamilllaaa

ja jak wstawalam siku o 3 czy 5 to nigdy nie pamietalam o kubku na mocz. nigdy nic mi nie wyszlo zadne bakterie czy cus, mysle ze te zlerzeczy wyszlyby w kazdum moczu

ja ide sprobowac spac ;/ glodna jestem ;/

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Olija oby siuśki były z ok. trzech godzin i będzie git.

Kamila ja tez mam lekki sen a to przez lata pracy na zmiany i to nie regularne..moj pies mości się właśnie w salonie na fotelu i trzeszczy bo skórzany a ten dziesięć kółek kręci zanim padnie :D

Jajecznicę bym zjadła ...tylko żeby ktoś zrobił

Odnośnik do komentarza

Dzieki za wsparcie kobietki;) ja juz szykuje sniadanko bo zaraz wstaja maluchy;) Przyjazna ze szczypiorkiem i szynka jajecznica zapraszam;))
U mnie maly szaleje bo domowe drozdzowe dostal;)) wyjdzie przez pepek jak nic;)) a co Tlc to czesto ten program kiedys odladalam to az dziwne jak czesto nie maja pojecia do porodu przeciez tego nie da sie nie czuc..ruchy i wgl

http://s5.suwaczek.com/201603091556.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...