Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Szybkiego powrotu wszystkim dziewczynom które są w szpitalu na pewno wszystko będzie dobrze i po weekendzie będzie leżeć w swoim domku ;-)

Wczoraj wieczorem moje maleństwo przestraszyło mnie ;-) zawsze delikatnie smyralo a wczoraj jak się położyłam to takiego kopa mi zasunelo że aż podskoczylam na łóżku. Siłę to ma te moje maleństwo chyba po Tatusiu :-D

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgenypzflnq.png

Odnośnik do komentarza

Lilijka, nie napisalam ze odrazu podejrzewam u siebie wyrostek, tylko ze tak mnie bolalo po jednej stronie wlasnie ze pomyslalam o wyrostku ( a nie ze odrazu panikuje bo cos sobie uroilam znowu) i na drugi dzien któras napisala ze podejrzewaja u niej wyrostek. Ehhhh.

Przestane pisać bo uchodze tutaj za jakas wariatke :)

Odnośnik do komentarza

i tak apropo tej szyjki macicy, rozmawialam z taka babeczka bardzo dobrym ginekologiem i powiedziala ze to dziwne ze nie mam ani nie mialam badania szyjki macicy, bo powinni sprawdzac najlepiej co wizyte, i to ze nic mnie nie boli ani nic nie znaczy ze nie musza jej badac.wiec jednak nie bez przyczyny sie tym zainteresowalam, i zdenerwowalam, ze nie mialam tego badania.

Odnośnik do komentarza

Ewcia u mnie byly podobnee bole. Gdzies ponad tydzien temu delikatniejsze i raczej w ciagu dnia i na wieczor, brzuch tez byl tak twardy i napiety, ze ciezko bylo mi brac glebsze oddechy. We wtorek na wizycie powiedzialam gin i dostalam magnez i lek rozkurczajacy. No i po trzech dniach zamiast sie poprawic, poczulam silniejszy bol o kazdej porze rano w poludnie wieczorem. Wczoraj caly dzien lezalam i nawet jak sie przewracalam z boku na bok to z bolem. Dlatego odwiedzilam pogotowie.
Wciaz mam nadzieje ze to ni poważnego, ze taki urok mojej ciazy.

Odnośnik do komentarza

Witajcie w piateczek :)
Leginsy z HM mam i sa bardzo fajne. Cienkie jak na zime ale ja nosze grube rajstopy pod spodem. Rajstopy tez z HM. Mega wygodne. Chyba nawet kupie mniejszy rozmiar na po ciazy bo normalne rajstopy zawsze mnie cisnely w brzuch.
Olka, bole w roznych miejscach, mialam/mam. Czasami sie powtarzaja, czasami trwaja doslownie 2 sekundy. To raczej normalne. Wszystko sie rozciaga.
Jola, szybkiego powrotu do normalnosci. Ja mialam okropny bol przez jakis czas, ale dalam rade wytrzymac wiec nie bylo tak powaznie jak u Ciebie. Potem jeszcze okropnie bolaly mnie biodra, bo spalam tylko na boku i w nocy jak sie budzilam to jakbym na desce lezala. Kupilam sobie wtedy poduszke ciazowa, w ksztalcie litery L. Przyzwyczajalam sie do niej ok tydzien, ale od tej pory biodra juz mnie nie bola i jest dobrze. Nie wiem czy poduszka pomogla, czy po prostu akurat wtedy wszystko mi przeszlo. Ale napewno ta poduszka przy lezeniu bardzo dobrze podpiera cialo, super sprawa. Moze i Tobie by chociaz troche pomogla.
Dziewczyny w szpitalu trzymajcie sie cieplutko
Praca 6 godzin, marzenie :) Fajnie masz.
Ja dzisiaj z maluszkiem sie bawilam przy sniadaniu. Kopniaczek, ja masowalam, kopniaczek i masowalam. Super to bylo :) Jakbysmy sie zgrali
Ernest, wyrostek? Myslalam, ze w ciazy takie rzeczy sie nie zdarzaja...
Ja wczoraj mialam tak napiety brzuch. Az ciezki bylo mi sie wyprostowac. Ale wrocilam do domu, polozylam sie na boku i lepiej mi sie zrobilo. Ciezko tak czasami w pracy wysiedziec. W drodze powrotnej to sobie siedzenie w aucie odchylam do tylu bo czuje sie jakbym zgieta do przodu siedziala tak po calym dniu.
Caly czas kombinuje jak zorganizowac spanie maluszka jak sie urodzi. Chyba na gorze bedziemy mieli lozeczko, a na dole w salonie moze koszyk. Ale zastanawiam sie nad tym koszykiem bo dziecko moze szybko z niego wyrosnac i gdzie bedzie potem spalo, a chce je w ciagu dnia trzymac na dole w salonie. W gondoli nie chce zeby spalo w ciagu dnia. Nie wiem dlaczego ale to jest jest z niewielu rzeczy o ktorej mysle non stop :D

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Szybkiego powrotu zdrowia dla wszystkich hospitalizowanych!!!
Uwazajcie na siebie!!

Ja wczoraj mialam wizyte, Elizka na usg zostala przylapana na popijaniu wod plodowych;))) wazy juz 510 g:) od ost wizyty "przytyla" 250g:) za to mama, uwaga! Uwaga! Od poczatku ciazy 7,5kggggggg!! Pytam gina, ile jeszcze moge przytyc przy rozsadnym jedzeniu, 5?6?...
A on...hmmm...przy Pani wzroscie (175) to tak z 10?12? ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

Tworzę sobie takie kompendium wiedzy o witaminach w ciąży.Zapotrzebowanie na witamine A w ciąży wynosi 1250 µg . Zauważyłam , że w moim podstawowym suplemencie Prenatal clasic na szczęście nie ma tej witaminy. Niestety brakuje mi DHA i powinnam brać coś co go dostarcza ( o zgrozo czemu lekarz mi tego nie powiedział już na początku ciąży!). DHa z alg jest drogie ( 30 tabletek +44 zl )a ze względu na zawartość OMEGA 3 muszę brać 2 x dziennie.Czyli skończy się za 2 tyg. Skłaniam się zatem ku "molers baby tran norweski". 2,5 ml = 0,6 EPAiDHA.
Zawiera on jednak 125 µg witaminy A.
I TU PYTANIE:
Tak już przy tym zgłupiałam że zastanawiam się czy nadmiar witaminy A z produktów jest naturalnie wydalany.
Czy w związku z tym w tabletkach nie można przyjmować w suplementach więcej niż 1250 czy jest jakas inna dla nich wartosc maksymalna?

Poszukuję pań będących obecnie w ciąży do wypełnienia ankiety do pracy magisterskiej. Udostępniajcie znajomym ! Panie , które wypełnią test biorą udział w konkursie.Więcej informacji na stronie wydarzenia: https://web.facebook.com/events/1639461269675897/ Link do ankiety: http://www.ankietaplus.pl/s/49840YMK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...