Skocz do zawartości
Forum

czy moge byc w ciazy??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
mam pewna sprawę, ktora mnie nurtuje i potrzebuje sie poradzic. Ostatni stosunek mialam 21.12.2014 (z prezerwatywa). Okres dostalam 31.12.2014, kolejny ale mniej obfity 27.01.15. Wystraszylam sie, wiec 3.02 zrobilam badanie z krwi bhcg i wynik to <0,1. Kolejny okres dostalam 23.02 i w marcu spóźnil mi sie dwa dni i dostalam 24.03. Niby wszystko w porządku ale zaniepokoily mnie baardzooo widoczne zyly na piersiach (dość grube, niebieskie) do tego na dekolcie, ramionach, górnej części ud. Zrobilam wiec wczoraj zwykly test plytkowy z porannego moczu i wyszedl negatywny. Na dniach powinnam dostać okres, ale nie ukrywam, ze te zyly mnie przestraszyly, dlatego pisze tutaj.<br /> proszę tylko odpiszcie normalnie, bez zbędnych niemiłych slów, bo czlowiek w stresie czasem nie myśli racjonalnie. Dodam tylko, ze innych objawów raczej u siebie nie zauwazylam. Nie biegam ciągle do toalety, piersi bola mnie tylko na 1.5 tyg przed spodziewana miesiączka i wtedy tez czuje sie lekko oslabiona.
dziekuje i pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza

Ania- w sumie pewnie duzo Ci nie pomoge ale powiem ci ze ja widoczne zyly na piersiach mam od kiedy mi urosly az dwa rozmiary nagle , bylo to przed ciaza dlugi czas . Moze taka twoja uroda . ;) poczekaj do okresu , jesli nie dostaniesz to zrob test i przejdz sie do ginekologa a jesli dostaniesz a zyly beda ciagle moze poprostu powiedz lekarzowi o tym. Moze on bardzien Ci poradzi . Bo nie wiem w sumie czy wystajace zyly na ciele moga byc oznaka ciazy . Ale jesli chcesz w niej byc to zycze ci tego z calego serducha ;) pozdrawiam

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21243http://www.suwaczki.com/tickers/x7g1egz2xvcderxt.png[url=]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...