Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Moja Majeczka ma różnie z aktywnością, jednego dnia potrafi szaleć praktycznie od rana do wieczora z krótkimi przerwami chyba na sen a przez kolejne kilka dni jest spokojniutka i tylko czuję jak się co jakiś czas przekręca.Zobaczymy jak to będzie po drugiej stronie brzuszka:) za to zaczynam się chyba przestawiać na tryb noworotkowy... wieczorem po kolacji padam w salonie przed tv, śpię ok 1-2 godz. , budzę się na kawałek arbuza i padam ponownie, o 2 w nocy z zamkniętymi oczętami posuwam się do łazienki umyć zęby i do sypialni. 6-7 rano sprawdzam co ranne ptaszki wyskrobały na forum i znowu padam... dopiero otworzyłam oczy:0 i tak dzień w dzień dzień :))

http://www.suwaczki.com/tickers/o1489vvjkcbwritr.png

Odnośnik do komentarza

hellou, dawno mnie tu nie bylo :)
Co do łózeczka - mi rodzice powiedzieli ze kupią ale zalezaloby mi na zwykłym białym(albo ciemnym) bez jakis super wzorów - nadrobie dodatkami :P

Ale zobaczymy jak to bedzie, co do linii - jasna do pępka się pojawiła :) wyżej jest ale bardzo bardzo jasniutka :)

Zastanwia mnie co jeszcze z droższych wydatków prócz łózeczka i wózka dla małego sie przyda?
Ktoś coś doradzi?

Pewnie bujaczek-leżaczek też pewnie kupimy coś :)

Odnośnik do komentarza

My wczoraj właśnie z mężem gadaliśmy kiedy drugie dziecko istwierdzil ze w pierwsze urodziny trza sie zacząć starać . To może sie już jakoś lepiej umówmy skoro tyle nas chce, bo dobrych składów sie nie zmienia :) Łóżeczko tez mamy klasyczne, najpierw sie wyjmie szczebelki 4 potem cały przód i będzie do drugiego :) A ze zwierzątek to ja mam fazę na żaby - wczoraj ręcznik z kapturkiem z żaba kupiłam i przy okazji tez z sowa- pochwale sie jak przyjdą :)

Odnośnik do komentarza

Mi się marzyło białe łóżeczko jak przedstawilam ta wizję tesciowej to.powiedziala ze takie łóżka są w szpitalu no i mąż zamówił brązowe:( i przyszło już nie opłaca się zwracać bo przesyłka nawet nie wiem ile by.kosztowala więc teraz myślę nad kupnem farby czy może któraś z was zna nazwe bezpiecznej dla dzieci farby do mebli łóżeczka?
Co do pokoiku to pisalam wam tera. Bedziemy spać z malutka razem w pokoju ale za rok zaczniemy szukać już nowego mieszkania albo domu sprzedamy to nasze dwupokojowe i widzielismy nawet tanie domki są do.kupienia może z wierzchu nie atrakcyjne bo takie chatki ale niska cena i zawsze potem mozna zbierać na remonty: )

http://fajnamama.pl/suwaczki/83kdyf7.png

Odnośnik do komentarza

Czytam Was na biezaco zeby pozniej nie miec 10 str nadrabiania, ale nie mam czasu pisac ;)
Zawsze jak gotuje to albo ktos przyjdzie albo ktos dzwoni... a ja sobie wole w czasie gotowania popisac z Wami ;)
Kupilam ostatnio recznik z kapturkiem z zówiem :) Jak to moja siostrzenica (3latka) powiedziala "jest słodki".
Zapisalam dzis 3 klientki na 15 sierpnia i tak sie zastanawiam czy podolam... :( Kurcze teraz w ciazy to ciezko powiedziec czy za tydzien czy dwa dam rade cos zrobic.. Troche sobie nie przemyslalam.. A z drugiej strony kasa by sie przydala bo chce kupic ten moj wozek wymarzony... Ehh

Odnośnik do komentarza

Ja drugiego a właściwie trzeciego raczej nie planuję ale z przyjemnością będę do Was zaglądać:)
Śpiworek to był chyba mój pierwszy zakup;) akurat się dowiedziałam o ciąży i trafiłam na zimowà wyprzedaż w TK Max. Jest to jeden z lepszych zakupów jaki dokonałam. Bardzo porządnie wykonany z dobrych materiałów przeceniony z ponad 500 zeta na 58!! I jak tu nie brać?

http://www.suwaczki.com/tickers/o1489vvjkcbwritr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...