Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Limonka2107 będzie dobrze, może okład zrób lub kąpiel szybką,
Hermi ładna dziewczynka,
Jutro niestety od 6 rano do 20 nie będzie mnie w.domu muszę jechać na zajęcia, o dziecko się nie martwię z tatusiem zostanie (dziś miał próbę byłam na babskim wieczorze :-) dał radę, ale boję się o moje piersi jak one nie eksploduja to będzie dobrze,
Życzę dobrej nocy mamusią, tatusia - bo może jacyś też nas czytają to odwagi panowie też coś napiszcie
Powodzenia w efektach poszczepiennych, będzie dobrze

Odnośnik do komentarza

Hej :) współczuje siedzenia na wykladzie :p mi na szczescie udalo sie skonczyc studnia przed narodzinami Mai i obronilam magisterke w 9 miesiacu ciazy :)

A tak to ladna pogoda, ale przetrzymuje brzdaca w domu bo ma katar i kaszelek. Zobaczymy jak jutro, bo dzis z tej okazji jest wyjatkowo marudna i spac sama nie chce tylko na rączkach.
Rano malutka zanioslam tesciowej to ogarnelam chate i upieklam szarlotke :) no i tak mija dzien :)

Limonka szkoda ze nie masz aktualnego zdjecia swojego dorodnego bobaska :) i cale szczescie goraczka mija :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpb8rib1u0app63.png

Odnośnik do komentarza

Mam właśnie jakiś spadek formy, leżę na kanapie, kręgosłup mnie boli straszliwie, a mąż na szczęście ogarnia Lidkę. Właśnie sobie uświadomiłam że to pierwszy raz od 3,5 miesiąca kiedy tak po prostu "bez sensu" sobie leżę..
Rano podrzuciliśmy małą dziadkom, a sami pojechaliśmy na kawę, ciastko i spacer. I zamiast się relaksować cały czas myślałam czy z bobasem wszystko ok. Potem się okazało że maleństwo przespało naszą nieobecność ;)

Odnośnik do komentarza

Hehe, czytam właśnie wpisy, leżąc z małą w łóżku, dochodzę do wpisu Julki i nagle z pieluchy odzywa się głośne "pfrrr", normalnie kupa na żądanie :D u nas raczej nie ma problemu z wypróżnianiem ;)
Noc dziś z przygodami. Mąż poszedł na nocny marsz pieszy 50km po Kaszubach, a maleństwo postanowiło o 4 ze już się wyspało, więc ja z nią maszerowałam pół nocy po mieszkaniu..

Odnośnik do komentarza
Gość Nika1991.11.22

Hej wszystkim! Mam nadzieję że wszyscy wyspani :-) Moja żabka spała od 22.35 do 7.05 i od 8 do 11 a teraz próbuje zmieścić w buzi całą dłoń.
Amelia je tylko mm i co najmniej 1 kupka jest codziennie. W porywach dochodzi nawet do 3-4 kup. Tylko ostatnio ich wygląd przyprawia o stan przedzawałowy :-( Jutro trzeba jechać do przychodni :-(

Odnośnik do komentarza

Nika Amelka przesypia cala noc !!!! Jak to robisz? My pobudka o 7 a w nocy 2 karmienia i raz wstalam dac smoka. To chyba kiepsko zwlaszcza, ze zasnela o 23:30, a jak wygladaja kupy po mm sory za takie pytania, ale u nas ostatnio sa inne niz do tej pory. Jak karmilam przewaga piersi to taka jajecznica, a teraz jest wiecej mm, ale piers tez jeszcze daje i kupy takie geste jednolite mam nadzieje, ze to normalne acha i mega smierdzace teraz

Odnośnik do komentarza

U nas kupy różnie czasem 1 dziennie czasem 2-3 a czasem przerwa 2 dniowa i też jak jajecznica jest na 2 karmieniach mm i reszta butla moje mleko, teraz idziemy na spacer z endomondo w tel żeby zobaczyć ile km robie na spacerze
Dziewczyny a któraś z Was hula hop ćwiczy jak efekty dużo cm mniej na brzuchu i biodrach i ile ćwiczysz

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a ile ml piją Wasze maluchy na 1 karmienie i ile średnio przez 24 godziny wypija, jestem ciekawa bo Zośka jest drobna waży 5 kg i np wczoraj pierwsze jedzenie miała o 3;50 ostatnie o 22 i wypiła 610 w piątek trochę więcej tak do 700 dochodzi,
Nika Twoja Amelia chyba też malutka jest o jak u niej wygląda karmienie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...