Skocz do zawartości
Forum

"Budzik" wybudził 16-letniego Przemka.


domi81

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomość wspaniała, zwłaszcza dla rodziców chłopca. Ale zawsze w takich chwilach ogarnia mnie też smutek że gdyby nie inicjatywa i zaangażowanie takich ludzi jak Ewa Błaszczyk czy Jurek Owsiak nasze szpitale przypominałyby te ze średniowiecza. Gdy widzę jak na co drugim sprzęcie widnieje naklejka WOŚP, jak różne placówki takie jak Budzik, hospicja itp. trzeba utrzymać z prywatnych pieniędzy to zastanawiam się na co idą pieniądze z NFZ. Krew mnie zalewa gdy słyszę o marnotrawieniu publicznych pieniędzy. Dlaczego nasze państwo stać np. na finansowanie cotygodniowych podróży naszego byłego premiera (zanim wyjechał do Brukseli) samolotem z Warszawy do Sopotu za państwowe pieniądze (pociągiem wyszłoby sto razy taniej) a na dofinansowanie takich ważnych dla społeczeństwa ośrodków pieniędzy już nie ma.

Odnośnik do komentarza

adasaga zgadzam się z Tobą, ludzie codziennie dojeżdżają do pracy i nikt im za to nie zwraca pieniędzy, ale jak jesteś na wyższym stanowisku, to jeździsz za służbowe pieniądze, dyrektorzy szpitali własnie tak mają, jak pracują w innych miastach i dojeżdżają do pracy, to mają kasę na te dojazdy...dla mnie to chore, więcej zarabiasz i masz większe ulgi, mniej zarabiasz, to i ostatnią złotówkę Ci zabiorą...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...