Skocz do zawartości
Forum

dobra rada ....


Rekomendowane odpowiedzi

jednym ze starych sposobów-jeszcze pewnie naszych babć-na odstawienie dziecka od piersi jest smarowanie sutek musztardą, posypywanie pieprzem lub moczenie w piołunie. Aczkolwiek nie zawsze jest to dla dziecka przyjemne (ale może poskutkuje).

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Błagam, żadnych atrakcji typu musztarda, pieprz czy inne cuda. Wystarczy nie podawać dziecku piersi. Mój synek miał rok i dwa miesiące. Zaczęłam stopniowo od nie podawania cyca w dzień, potem przestałam również w nocy. Płakał i owszem, ale miałam na pod orędziu butelke z wodą...po kilku dniach dał za wygraną...

Odnośnik do komentarza

no każdy ma swoje sposoby. Ja nie polecam i nie neguje-jak kto woli. Ja na szczęście nie musialam stosować żadnych metod-mój synek sam zrezygnował-nie wiedzieć czemu....
ale niektóre kobiety naprawde maja z tym wielki problem.

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Iwoncia.Ja pierwsza butelke dalam synkowi juz jak mial 2 miesiace. Zrobilam to po kapieli. Na poczatku nie chcial ale po tygodniu zaczal sie przyzwyczajac ze wieczorem dostaje butelke. Moze to wyda sie smieszne ale baardzo liczy sie butelka a raczej smoczek(u mnie avent byl dla niego za twardy). Teraz karmie go piersia praktycznie tylko w nocy i zadnego nawalu pokarmu nie mialam. Poprostu dawalam mu np.jednego dnia jedna butle nastepnego dwie itd. Napewno musisz byc cierpliwa a im mniej bedziesz karmic tym bardziej pokarm bedzie zanikal,tylko raczej trzeba to robic stopniowo...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...