Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

to ja catarisa z tel nie moge sie zalogowac. do ro ta nic nie bierz na wlasna reke masz tel do swojego ginekologa to do niego dzwon. 37 to normalna temp w ciazy goraxzka nazywamy temp 38'5. tak jak pisalam wczesniej tylko czysty paracetamol a nie leki ktore maja go w skladzie. leki brane na wlasna reke moga zaszkodzic i tobie i dzie

Odnośnik do komentarza
Gość Emimilka

Ja tez chora , cala noc nie przespana przez kaszel terqz bola mnie cale plecy
mam nadzieje ze napinanie miesni przez kaszel nie zaszkodzi maluszkowi :(
A zeby sie dostac do przychodni musialabym stac od 5rano a i to nie daje mi pewnosci
jiz nie wiem co robic

Odnośnik do komentarza

emilka jakbys poszla do przychodni i powiedziala ze jestes w ciazy i tak zle sie czujesz to lekarz musi cie przyjac nie wyobrazam sobie by bylo inaczej. rusz tylek do przychodni to lepsze niz zastanawianie sie co masz robic. ja za raz mam prenatalne trzymajcie kciuki catarisa

Odnośnik do komentarza

Również ci wspolczuje Misia.

A odnośnie badan prenatalnych jeszcze nie myślałam bo ostatnio lekarz mnie zdenerwował i zachowywał sie okropnie nic nie mogłam się zapytać by mi normalnie odpowiedział. Dlatego jutro znów sie wybieram do lekarza tez na nfz, ale prawdopodobnie lepszego bo bliżej i przyjmuje często i czekać nie trzeba praktycznie wcale. Liczę ze ten bedzie jak najbardziej odpowiedni i o wszystkim będę mogla porozmawiać. No i zdążyć chce przed 10 tygodniem żeby juz jeden mnie prowadził bo nie powiem na becikowym mi zalezy również. Mam juz 9 tydzień według miesiączki a poprzedni lekarz dopiero teraz skierował mnie na jakiekolwiek badania. Cóż... Nie wiem co myśleć o badaniach prenatalnych ale tez mam obawy rozne bo w rodzinie byly martwe dzieci np. mój brat w 9 miesiącu urodził sie martwy bo miał duże wady i nie przezylby. Tak słyszałam od mamy.

Odnośnik do komentarza
Gość kasiaaaa89

witaj evi25 :-) wiadomo że trzeba przeżyć, może już nie długo się uspokoją te wymioty i mdłości. Ja na szczęście nie narzekam już tak na dolegliwości ciążowe, czasem mi się zdarza mdlości rano i brak chęci do jedzenia a tak to ok :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...