Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Co do ruchów maluszka nie ma reguły
U każdej z nas jak widać, jak dziewczyny piszą są dni szaleństwa i odpoczynku
Teraz maluchy większe to może mniej ale solidniej dają o sobie znać
No i jak catarisa pisze zależy to od wielu czynników
U mnie od 3 dni takie akrobacje że Go nie poznaje ;)
Napewno mniej śpi/mam wrażenie że ostatnio tylko drzemie i reaguje na każdą moja zmianę pozycji bo Obraca się po kilka razy w ciągu dnia, ostro wypina swoje cialko, a jak zacznie to nawet do godziny walczy
Jak się budzę rano to On już nie spi

Odnośnik do komentarza

catarisa, kiti oby zadziałało:)

paola różnie z tymi ruchami, ale z każdym dniem stają się inne. U mnie teraz jest faza na bardzo bolesne wypinanie różnych części ciała:) i takie płynne przekręcanie się. Raz na jakiś czas czkawka, synek miał bardzo często w brzuszku. Są godziny, że bezustannie się wierci, a są też godziny odpoczynku.

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqvcqgbj495x7y.png

Odnośnik do komentarza

joanna89a mi lekarz przepisał nospe na twardnienie brzucha, wtedy macica się kurczy i przygotowuje się do porodu, biorę jeszcze luteinę i też mi pomaga, brzuch już nie twardnieje:) A co na to Twój lekarz?
chani super przepis na tą tartę, takie letni deserek:), a co do wyprawki to ja też dopiero zaczęłam kompletować, wczoraj byłam na małych zakupach i wydałam 200 stówy na same pierdółki typu akcesoria do higieny, a i jeszcze pajacyka słodkiego kupiłam, niby wyprzedaże w Smyku, a wydaje mi się że przepłaciłam, ale jak tam wpadłam to jak w amoku, dobrze, że mam rozpiskę i trzymam się listy:)
A co do wyprawki do szpitala, to daje listę (dosyć sporą, bo nasze szpitale niestety są kiepsko wyposażone) do zaprzyjaźnionej apteki i wszystko będę mieć w jednym miejscu, ceny mają przyzwoite, i jeszcze rabacik dostane:) Także spokojnie dasz radę wszystko skompletować.Lista, kaska i dobre samopoczucie i można ruszać na zakupy, a jak nie to zawsze pozostaje internet:)
Ewa7 Wszystkiego Najlepszego, dla Ciebie i maluszka i z okazji rocznicy:)
A propos wyprzedaży wczoraj kupiłam spodenki w H&M, takie fajne jeansowe i za dwa tygodnie mogą okazać się za małe, więc muszę chyba oddać:(
Ogólnie można coś wybrać dla nas mamusie:)
A mój maluszek szaleje jak dziki, chyba się przekręcił.:)

BBCode (PseudoHTML, UBBCode)

Odnośnik do komentarza

Tu Alucha

Dzieki dziewczęta za odpowiedzi w takim razie nie boje się już że do czwartku nie zdążę z wynikami badań :-) obawiam sie tej glukozy troche :-) ale dam rade na szczęście jedzie ze mną koleżanka ...

Ewa.7 Wszystkiego co najlepsze dla Ciebie :-) szybkiego rozwiązania i zdrówka dla Ciebie i maleństwa :-)

kurcze wiecie ze ja sie musze zmuszać do picia... Zawsze tak miałam, a teraz wiem ze powinnam wiec woda leży ciągle obok mnie ale i tak mało pije....

Odnośnik do komentarza

mój Janek należy raczej do leniuchów, albo wszystko wygłusza umiejscowienie łożyska:)

generalnie czuje smyranie, ale pare razy dziennie kopniaczki i najmocniejsze właśnie o tej godzinie. nawet dzisiaj udało mi się jeden taki kopniak nagrać dla tatusie który ma pecha albo mało cierpliwości by wpatrywać sie w mój brzuch:)

http://www.suwaczek.pl/cache/a750bf96c6.png

Odnośnik do komentarza

Tu Alucha

no witajcie kobietki:-D

Gosia.M
Dziękuje :-) jakoś sobie radze ale bez bliskich... Sama....
W sumie ten moj chyba zaczyna widzieć jak postępował wobec mnie ale trzymam go na dystans z myślą że i tak będę sama...

Czas pokaże co będzie w stanie dla nas zrobić... I tak go teraz nie ma bo jest w trasie więc tylko pisze, a ja raz sie odezwe a raz nie...

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :)
Joanna89a, mi tez strasznie sie ten brzuchol stawia od kilku dni mimo ze biore magneb6 i aspargin plus zelazo i vit d3.. Nienwiem co z tym zrobic bo ostatnio utrudnia mi to nawet chodzenie, chodze zgieta w pol jak kaczka ;(
Pic rowniez mi sie strasznie ostatnio chce. Zauwazylam ze wypije wielki kufel i za 5minut musze nastepny wypic .
co do zgagi to juz mi mic nienmowcie :(
Monikalina, jak dobrze pamietam ty pisalas ze jutro masz egzaminy, trzymam kciuki , powodzenia :*
Alucha, trzymaj sie tam cieplutko:**

Lekarz zalecil mi w 3 trymestrze tbl -witaminy pharmaton. 89zloty za 60 tabletek zaplacilam...
Wiec to jest 2 miesiace uzytkowania, ale sZczerze wam powiem dziewczyny ze
Sie troche boje teraz zaczynac brac jakies witaminy dodatkowe.. Mowicie ze od witamin dzieci bardziej rosna, martwie sie aby przez te 2miesiace nie byla jakas mega potezna i zeby ten 2miesoeczny przyrost nienwplynal jakos negatywnie.. Co o tym sadzicie?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd45kcrbcn.png

Odnośnik do komentarza

No i się stalo ... Byłam wczoraj u teściowej na imieninach, zmierzylam sobie ciśnienie i wyszlo mi 170/119 ... Wracając od niej pojechalam do szpitala aby sprawdzić czy z Antonio wszystko ok. KTG b. dobre, USG b.dobre (waga małego to 1300 gram), krew i mocz b.dobre ale w szpitalu ma obserwacje mnie zostawili... babeczka z patologii ciąży aż sie zdziwila, że zostawili mnie tylko z cieśnieniem, ale wydaje mi sie ze zobaczyli pieczątkę mojej gin i taka decyzje podjęli, bo cos wspominali po cichu ze z kimś na górze bylo to konsultowane ... A ja tak bardzo juz chce do domu do męża:-(... Nie mogę spać:-(

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgoi6zfeqr.png

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny☺, ja dziś znów do pracy, jadę na 1 dzien do Wawy, na szczęście nie sama, pewnie na samotna podróż w 7 mcu juz bym się nie zgodzila.
Z jednej strony fajnie jest nie wypadać z obiegu zawodowego, a z drugiej rzeczywiście w ciazy bynajmniej mnie ciężko się skupić i ogólnie ciężko wysiedziec.
Co do suplementów mi gin poleciła Pregna Plus, fajne są bo malutkie.
JustiSia coreczka przecudna☺
Miłego dnia ☺

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71855.png

Odnośnik do komentarza

witam was dziewczynki :) nareszcie słonce :D

GosiaM ciasto według Twojego przepisu na "5" wyszło super tylko niestety opadlo podczas pieczenia albo przez dużą ilość truskawek albo przez otwieranie piecyka ale niestety u mnie jest model przedwojenny i czas pieczenia jest zawsze dłuższy niż w przepisach podają.

Mnie też siara nie leci i czkawki chyba nie czuje bo nie wiem jak to dokładnie ma wyglądać ta czkawka.

EWA.7 wszystkiego najlepszego, szczęścia w życiu i małżeńswie :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/oxckij1.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ja mam taki wielki i napięty brzuch ze aż się boję co to będzie za miesiąc,dwa. Dobrze ze chociaż jedna osoba jest nim zachwycona i uważa że jest maly :-) moj M :-D
Zawsze to trochę podnosi na duchu :-) Nie wiem co z tym moim kolatajacym sercem. Jak się dużo ruszam albo wkurzam to pracuje jak trzeba,a jak odpoczywam to zaczyna swoje kołatanie. Coś w tym tygodniu musze z nim zrobic,najpierw ogólny potem kardiolog.

Alucha trzymaj tego swojego mena na dystans tak długo jak tylko się da. Jak będzie ok to zawalczy a jak nie to juz nic nie pomoże i lepiej go olać. Im dluzej facet się stara o kobietę tym bardziej jej chce i bardziej docenia co zdobył. Prawda stara jak świat. A swoja drogą to fajna zabawa :-) To tak jak na początku znajomości. On Cię probuje zdobyć a Ty z dystansem,on się coraz bardziej nakreca a potem zakochuje :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09vcqg6bphnomu.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...