Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny a jak to jest ze zwolnieniem lekarskim? ja dostałam do dnia porodu wyliczonego na podstawie OM (a co jeśli urodzę 2 tygodnie po terminie?). Nie będę już się widziała ze swoim lekarzem prowadzacym, poniewaz chodzilam do niego prywatnie, a rodzic bede w zupelnie innym miejscu, poza tym od dzis poszedl sobie na urlop. Na ostatniej wizycie wypisal mi ostatnie zwolnienie, jesli do 18wrzesnia akcja sie nie rozpocznie to kazał sie zglosic do szpitala tydzien po terminie, a nie zapytalam co ze zwolnieniem :/ nie chce brac wczesniej macierzynskiego.

http://www.suwaczki.com/tickers/ckaidqk3m5gpxi8f.png

Odnośnik do komentarza

W środę zgłosiłam się do szpitala jeszcze beZ rozwarcia tyle ze w nocy z wt na sr odszedł mi czop i miałam nieregularne skurcze. O 22 bóle były juz co 3 min i były naprawdę konkretne a rozwarcie na jeden palec i tak chodziłam z bielmo cała boć szyjka długa i twarda zero progresu... Rano o 9 bóle były juz b silne,rozwarcie na 2 i zabrali mnie na porodówkę. Wszystko trwało u mnie bardzo długo o 14 rozwarcie wynosiło 4 cm. Polecam naprawdę weźcie męża ze sobą! Oczywiście piłka worek sako oraz ćwiczenia pokazane przez położna są b pomocne. Jakoś dotrwałam ok 19 i 8 cm i juz miałam bóle parte, leżałam wtedy na piłce i podczas skurczu turlalam się po niej. Pózniej poszło juz szybko i 0 19,35 na świecie pojawił się nasz Synek. Poród jest wyjątkowo ciężkim ale jakże satysfakcjonującym momentem w zyciu, niesamowicie zbliża partnerów i daje poczucie wielkiej siły. Jestem przeszczęśliwa ze to przeżyłam i dziewczyny życzę dużo siły i pozytywnego nastawienia.
Moje baby love:)

monthly_2015_09/wrzesniowki-2015_35708.jpg

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny
Czytam was codziennie, ale jakos czasu brak na pisanie!
Poza tym - mamy małe perturbacje zdrowotne i chyba bede smigac z Polką po lekarzach w tym tygodniu.
W piatek na wazeniu wyszło, ze Mała przybiera za mało.. Wiec polozna zapisala nas na wizyte do pediatry - wieczorem. A ta- po obejrzeniu Małej stwierdziła, ze Pola jest silna i aktywna jak na wczesniaka i noworodka, ale ta waga jest kiepska.. no i wypisała nam skierowanie do szpitala.
Poki co nigdzie sie nie wybieram, ale walcze o swoj pokarm, odstawiłam Pole od cyca i wcinamy z butli. Raz cos ode mnie, raz MM. Okazuje sie, ze dziecko bylo niedozywione, bo ja w cyckach mam z 70 ml max, a ta potrafi juz wrąbac 120 ml na raz.
Wiec sie karmimy i tuczymy.. Jutro mamy kontrole w szpitalu, na wczesniakach. Zobaczymy co pediatra z neonatologii powie.
Oby nie brali nas na oddział, bo boje sie, ze zaraz wrocimy z jakims syfem :/
W weekend spacerowalismy, robilismy zakupy i zaliczylismy pierwsze sushi z Pola! Byla grzeczna jak aniolek a pieczone rybki i warzywka chyba jej smakowały :D Powoli jem coraz wiecej pysznych rzeczy, a poki co - nic jej nie uczula. Zreszta- niebawem chyba mleka juz w cycach nie bedzie, wiec bede mogła jesc znowu warzywa, owoce i ukochany nabiał! :D
Widze ze mamy wysyp bobasków- jak grzyby po deszczu rosna i wykluwaja sie nam pięknie! Ciesze sie, ze wszystkie mamy ZDROWE i piekne dzieci. To najwazniejsze.
Emimilka- Ciesze sie ogromnie, ze synek taki dorodny i silny.. no i ze wszystko z nim dobrze! Musisz byc teraz lekka jak piórko i przeszczesliwa.
A tatus - niech załuje. Bedzie sobie kiedys pluł w brode :/
Faceci... ech..
Gosia.M. , Alucha, Agnieszka82- moze juz niebawem bedziecie miały swoje bąble w ramionach. Zycze ekspresowych bezbolesnych porodów.. A poki co ZJEDZCIE COS PYYYSZNEGO! I odpoczywajcie na zapas! :*
Wrzucam zdjecia z weekendu! :D i biegne do mojej Małej zjadaczki krzykaczki! :D

monthly_2015_09/wrzesniowki-2015_35709.jpg

monthly_2015_09/wrzesniowki-2015_35710.jpg

monthly_2015_09/wrzesniowki-2015_35711.jpg

Odnośnik do komentarza

Sylwia tak to moj pierwszy porod, ogolnie chcialam miec naturalny porod ale moje malenstwo jest sporych rozmiarow i kazdy na kazdym kroku mi to powtarza, dwa tyg temu mial prawie 3900 wiec boje sie ze teraz ma juz pewnie ponad 4 kg a moj lekarz po wymiarach miednicy twierdzil ze dam rade urodzic silami natury do 4 kg i to mnie tak przeraza, zeny ten naturalny nie skonczyl sie koszmarem dla mniee. Wiem ze kazdy porod jest inny, ale mojej przyjaciolkce tak juz lekarz twierdzil ze urodzi na styk do 3800 i urodzila ale dziecko musieli wyciagac przez vacum a jej rozwalili spojenie lonowe gdzie dzisiah mijaja 3 miesiace od porodu a ona dochodzi jeszcze do siebie. Wiec takiej traumy nie chce miec, cc tez sue boje bo jestem panikara z charakteru ale juz mam poprostu dosc. Naturalny mnie blokuje przez ta wage ehhh.
Ja jestem taka panikara ze jak mialam operacje w 26 tyg to przed sama akcja dostalam histeri hehe i anestezjolog musial zrobic wyjatrk i podac mi cos na uspokojenie :p mam nadziehe ze przed cc tak nie bede miala bo przypal niezly

Odnośnik do komentarza

Emilka twój post jednym tchem czytałam. Szybko poszło choć stresujące. Całe szczęście ze wszystko ok. Dawaj nam znać.
Karolina83 zdrówka życzę.
Zbazba, Karolinkek26 gratulacje. .
JoasiaG wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy i oby po tych lodach coś się ruszyło.
Alucha trzymam kciuki. Odzywaj się w miarę możliwości.
Tila91 gratulacje.
Joanna życzę cierpliwości na IP daj znać hak po zapisie.
GosiaM zazdroszczę Ci tych prac w ogrodzie uwielbiam to robić. Juz nie mogę się doczekać kiedy urodze i będę mogła jesienne porządki zrobić; )
Klarita super zapraszam.:)

Odnośnik do komentarza

1702sylwia - póki co gp nie przejmowała się tymi żylakami stąd też nie było mowy o cc, zaś czytałam w necie że ze względu na pęknięcia i krwawienia poród sn nie jest wskazany. Na razie chcę naturalny:) udało się umówić wizytę do gp i na dodatkowe usg jeszcze na dzisiaj (mam wizyty umówione na środę ale nie wytrzymam z tymi żyłami dłużej) i liczę że dostanę jakiś lek na poprawę krążenia i troszkę ulży :)

Gratulacje dla nowych mam i dzieciaczków :)

Odnośnik do komentarza

DZIEKUJE DZIEWCZYNY ZA WSPARCIE :)
No tak tovwlasnieu nas wygladalo
Ale tak- jesteśmy szczęśliwi zdrowi i to najważniejsze :)
maly cyca ciagnie jak szalony rosnie w oczach
kocham Go taak bardzo ze brak slow
Jak na Niego patrze to lzy szczescia do oczu się cisna -to chyba przez te wszystkie stresy i niewiadome..
Just.jot dokładnie-Tatus będzie kiedyś zalowal-w sumie mam nadzieje ze będzie
Mnie tez chwilami brzusia brakuje,kopniakow,pelzania :)
Jakos szybko zleciało ;p

sliczne te Wasze kruszynki <3<br />

Odnośnik do komentarza

Moje zdrowie i samopoczucie wróciło :D dolegliwości minęły jak ręką odjal wystarczyło przynieść mi koszyk drewna , pomoc szwagrowi we pchać przyczepę na przyczepę i 3 wanny wody dla koni nalać :D
Jak nowa idę robić obiad :D

18 ch sn

https://www.suwaczek.pl/cache/ec9c665127.png
Wituś Michał sn 29.09.2015 57cm 3520g 10'45
[url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki]http://s9.suwaczek.com/201509291762.png[
Lilianna sn 30.01.2011 54cm 3220 15'20

Odnośnik do komentarza

Hej hej :)

Magia 14 póki co nie zadziałała, porod raczej w lesie, zapis na ktg bez skurczy, szyjka długa, zamknięta. W czwartek kolejna posiadówka na IP mnie czeka. Pozniej juz co dwa dni. I tak do 10 dnia po terminie, pozniej patologia, oksytocyna i reszta cudów... Troche mi humor osłabł, ale mam nadzieje, ze jednak mały sie namyśli wczesniej :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a5ijkinx.png

Odnośnik do komentarza

Kataryb musimy myslec pozytywnie! :) Pomimo tego iz nasze dzieciaczki sa duze to my i tak sobie poradzimy! Dawaj znac co i jak.. ja tez jestem juz ciekawa co moj lekarz mi powie. Najwazniejsze zeby nasze pociechy przyszly cale i zdrowe na swiat ;) ja tez panikuje, i raczej wszyscy jak wiedza ze zbliza sie juz ten dzien.. nikt nie wie co go czeka.

Marala czekamy na wiesci od Ciebie po dzisiejszej wizycie u gp!

http://s7.suwaczek.com/201509197246.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...