Skocz do zawartości
Forum

Seks bez zabezpieczenia


Gość malgosia26

Rekomendowane odpowiedzi

Gość malgosia26

kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia z dni plodnych(ostatni dzien plodny) na nieplodne onn spuscil sie troszke we mnie- chyba reszte na mnie malo tego bylo na moim ciele, twierdzi ze zdazyl wyciagnac ale nie jest pewny do konca. a bylismy oboje troskze po alkoholu. jak myslicie moge byc w ciazy/ co sadzicie>?

Odnośnik do komentarza

powiem Ci, że każda z nas, nie ważne, czy ma 18, 29 czy 37 lat, czasem zastanawia się, czy jest w ciąży czy nie, jednak moim zdaniem jeśli tak bardzo Cię to stresuje, to znaczy, że powinnaś poczekać ze współżyciem, jak będziesz starsza, to będziesz miała większą gotowość emocjonalną do tego, a teraz zostajesz z tym stresem i niepewnością, trzymaj się.

Odnośnik do komentarza

Margeritko podpisuję się pod tym co napisałaś obiema rękami. Jeśli ktoś tak bardzo stresuje się ewentualną ciążą to znaczy że nie jest na nią gotowy z racji wieku, sytuacji życiowej, mieszkaniowej, itp. itd. W takim razie albo należy wstrzymać się ze współżyciem do czasu aż się dorośnie do tego że ewentualna ciąża nie będzie tragedią albo po prostu należy zabezpieczać się czy to prezerwatywą czy innymi środkami dobranymi przez lekarza. Denerwują mnie pisane co jakiś czas posty z pytaniem "czy mogę być w ciąży"? A czy my jesteśmy wróżkami żebyśmy to miały wiedzieć? Nie rozumiem jak można do tak poważnych spraw jak seks, a co za tym idzie i możliwość zajścia w ciążę podchodzić tak lekko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...