Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

To piąteczka Iwa;-)
Trzymaj się jak za brzytwe jeśli jest umowa na stałe a myślisz o dzidzi a gdzie pracujesz jeśli mogę wiedzieć?
Też musze sprawdzić wasze witaminki i te co wyszperałam i coś zamówić bo jak to ładnie Ewi napisała łykanie pół apteki uważam że jest dość męczące bo wiesiołek to już 6tabl. a gdzie tu moja reszta, saszetki syropy itd. choć nie ukrywam że już bym chciała sie starać a nie jak teraz ostatnio w drugą stronę choć czasami jest dość zabawnie, jak nastolatki sie czujemy:-D no i mała odskocznia od tych starań, troche luzu, myśle że troche naładowałam baterie i jakoś pozytywnie ostatnio nastawiona więc musi być ok, musze sie już umawiać do gin.powoli

Ewi też trzymam za ciebie cały czas kciuki, daj znać;-) Ewi a jak u ciebie święta?

Odnośnik do komentarza

Udało mi się w załatwić wolne i cale święta w domu. Nasza firma pracuje na okrągło więc nie ma niedziel świąt itd. Dziś ostatni dzień po południu i dopiero w czwartek :)
Iwa szkoda teraz szukać innej pracy jak masz umowę na stałe...
Na razie czekam na @ przyjdzie albo i nie, choć wczoraj znów mnie tak kłuło więc pewnie lada chwila się zjawi

Odnośnik do komentarza

Rysia ja pracuje w IT. Takiej małej firmie. Szybko minie i już niedługo zaczniecie starania. Dobrze że trochę wyluzowaliscie.
Ja niby wiem że nie wszystko powinno się kręcić wokół starań ale w sumie pierwsza i ostatnią rzeczą o jakiej myślę każdego dnia to starania.

Ewi niedobrze że choroba Cię próbuje dorwać. Może musisz się wygrzac. Ale wiem jak to jest dużo pracy.
U mnie dziś był dzień pieczeniowy.
Trzymam kciuki aby nie przyszła.

Odnośnik do komentarza

Wiem Iwa, rozumiem to, nieustanna myśl o dziecku i staraniach, zaraz sama pewnie sie wkręce w temat, musisz sobie wymyśleć jakaś odskocznie, może coś dla siebie żeby sie troszkę uszczęśliwić, wiesz endorfiny, fitness albo dieta, liczenie ważenie u mnie sprawdza sie, po nowym roku zaczynamy z mężem ćwiczyć, ma siłownię w domu a ja lubię fitness w sypialni przy lustrze, postanowienie noworoczne chyba;-) a zapał słomiany no ale

Odnośnik do komentarza

No niestety rozłożyło mnie na maxa. Ale taka pogoda że nie ma się co dziwić A że jeszcze do tego jeżdżę tramwajem i co jakiś czas z ciepłej kabiny trzeba wyjść no to nie trudno o choróbsko...
Ja też próbuje myśleć o czymś innym ale się nie da tak całkiem wyłączyć zwłaszcza jak się czeka na @ przyjdzie albo i nie...

Odnośnik do komentarza

Też mnie te posty o mayway denerwują. Szkoda by mi było kasy na to. Jeżeli byłoby to takie super i sprawdzone to byśmy o tym coś więcej wiedziały. Chyba wole na monitoring pójść.
Mam plany na nowy rok Właśnie jakiś fitnes. A co do witamin jakbym Wam wrzucila fote moich witamin wszystkich to chyba za niezłą wariatke byście mnie wzięły

Odnośnik do komentarza

Ewi jak sie czujesz?aż tak cie wzięło przeziębienie?och...to zdrowiej tam;-)
Iwa szkoda że żadna nie pisze ile się na nim starała na myway tylko "udało się" i tyle, jak na każdej innej metodzie, wspomagaczu, też wole rozłożyć te pieniądze na monitoring.
Chyba każda staraczka ma dwie garście tych tabletek-witamin i właśnie dlatego pomyślałam żeby wybrać jakieś kompleks witamin i z głowy.
Ja też już czuje 2 dni ćmi że @ bedzie wcześniej i dobrze bo na sylwka chce mieć końcówkę a nie początek:-(

Odnośnik do komentarza

Ewi przykro mi że przyszła. Ale nie pamiętaj nie poddamy się. Nowy Rok musi być nasz.
Rysia dokładnie niewiadomo jakie efekty z tym urządzeniem.
Racja Dziewczyny też bym wolała @wcześniej aby Nowy Rok zacząć od nowa. Wezyrowac niepowodzenia i do przodu.
Ja dostanę 1 stycznia ewentualnie co około tego.
Szkoda, że Po Świętach. Jutro od nowa. Spróbuję wytargac wolne w sylwestra.

Odnośnik do komentarza

Ja dziś 26dc, myślałam że przyjdzie @ wcześniej ale cisza, planowo 30go więc czekam, u mnie @ to formalność, do gin. się dziś umówiłam na 7 stycznia;-) myślę że będzie dobrze
Ewi dobre podejście, Nowy Rok, nowe plany nadzieję, też chcę zapomnieć ze starym rokiem o ciąży i torbielach i nastawić zegar na działanie, staranie
Ja pracuje do samego Sylwestra, później chyba odpoczne kilka dni
Co do witamin to z Naprotechnoligii sprawdzałam to polecali Fembion Natal 1 ale podobny skład ma Falvit mama bo dodatkowo miko makro elementy, ten mój cynk, selen i jod na tarczyce, wybrane;-)

Odnośnik do komentarza

A wogóle to zastanawiam sie czy nie zacząć pić już Inofem+Castagnus od @ wiesiołka itd, bo w porzednich 2 cyklach to oczywiście susza, zero śluzu i dlatego sie zastanawiam
co myślicie dziewczyny?
myślę że już jest ok, jajniki nie bolą, a tabl.na zasuszenie tych torbieli mam 4 szt, więc kolejnego opakowania nie kupuje bo zaraz wizyta u gin.

Odnośnik do komentarza

Myślę i myślę....i tak mi sie kończą tamte tabl, najwyżej 2 czy tam ile wyrzuce i jak będzie @ to zaczne Inofem i cała resztę, ale zobacze jeszcze
Ten falvit mama naprawdę bomba skład, ja kupiłam opakowanie 60tabl, są w drodze, znów prawie 150zł, witaminy dla męża, testy ovu i ooo
A wogóle to muszę nastrząsnąć męża bo miał mi pomóc przed światami, gotować obiady czy coś, zakupy a im bardziej jestem zapracowana to chodzi za mna i jeszcze o tym zapomniałaś i o tym i o tym, to bedzie chodził jak w zegarku!hihi, nastawiam sie na te starania choć głośno tego nie mówię, mam ogromna nadzieję ze jest ok a on jakieś ciągle halo...ach te chłopy!;-) Wam też tak marudzą?przesilenie, koniec roku czy co?;-) czy brak spedzania wspólnie czasu?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...