Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Daru ale dużo serduszek:D nic dziwnego że się udało, fajnie że nam napisałaś, opisałaś, dodają takie wpisy skrzydeł
Kasia bo już czasem mam nerwy na te starania, mojego jeszcze nie ma i tysiąc rzeczy na mojej głowie eh, no nie lubię pisać o mojej historii bo pękam jak bańka mydlana, ale już ok, dzięki:-*

Odnośnik do komentarza

Olka nic takiego nie zmieniliśmy. Jestem w domu z synkim i nie mam dużo stresu na codzień. Jeśli już to więcej robimy bo wychodzimy często, spacerujemy dużo. Już zdrowszy tryb życia niż np zimą. Jem w miarę zdrowo, rzadko co jemy smażone albo słodkie czy tam czipsy. Więc nie wiem. Ale nie mogę już tak. Załamuje się. Jeszcze mąż się tym nie przejmuje i mówi mi że przesadzam i czuję się w tym samotna. Jemu tylko koledzy z pracy w głowie. Przychodzi do domu i z telefonem tylko siedzi. Nawet jak chce z nim rozmawiać to nie mam jego uwagi całkowitej. To jest mój jedyny stres.
Trzymam kciuki Kasia

Odnośnik do komentarza

Kasia to czekamy z tobą, daj znać, albo zatestuj jeszcze;-)
N3ss mnie już te Jego tel nie ruszają, tylko praca praca praca, ledwo wejdzie do domu M to dzwoni bo "czegoś zapomniał" eh teraz zmiana pracy to już wogòle:-/ wydzwania po kolegach, nie przejmuj się, chłopy chyba tak maja:D
Olka zdrowe nawyki? jesień zima tak, nawet robię sobie dietę redukcyjną, zawsze parę kilo mniej to mniej i mam czas jeść co 3h a wiosna/lato chodzę przeważnie....głodna/zapracowana i jak wracam do domu to jak odkurzacz:D
Olka jaki masz plan na ten cykl? oprócz Clo, idziesz do gin?
Umówiłam się do Wrześni! do:
Michał Perlik 602826826 na wieczorną godz, 30.07. tj. przyszły wtorek, gdyby zlecił badania to na początku sierpnia mam @ to zrobiłabym już i mógłby działać w kolejnym cyklu, tak sobie myślę;-)
Iwa jak w górach? wrzuć fotke dla Rysi, booo mi żal doope ściśnie:D pozytywnie oczywiście

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Ja z moim TŻ staramy się 3 miesiąc, mój gin zalecił mi stosowanie kwasu foliowego o nazwie Myofolic - znacie może? Jak narazie wszystko w porządku, ma bardzo konkurencyjną cenę i dobry skład. Czego Wy używacie?

Odnośnik do komentarza

Ja po wizycie już w domu, wrzucam namiary na: dr Michał Perlik, wizyta 170-bardzo dokładne badanie przez co też bolesne, chyba 1 raz mam takie odczucie, z USG "czysto"
W końcu lekarz który ma takie samo zdanie jak ja: SZUKAM PRZYCZYNY
< moich poronień>
Mam do zrobienia prawie 15 badań z krwi, reszta za równy tydzień na Polnej w Poznaniu, NIE KAZAŁ się starać a wręcz przeciwnie, uryczałam się jak krowa po wyjściu, ale w głębi cieszyłam się że trafiłam w dobre ręce....zobaczymy dalej, przepraszam ale nie będę pisać co u mnie bo to zbyt skomplikowane i zamulać tutaj, potrzebuje teraz się wyciszyć i skupić na temacie, aleeee trzymam za Was starające się mocno !mocno! kciuki:-*

DZIEWCZYNY nie poddawacie sie, jeśli jest PROBLEM z zajściem w ciążę to szukajmy KLINIKI, albo dobrego gin, jak nie ten to następny, naprawdę...szkoda czasu i nerwów

monthly_2019_07/inofem-a-plodnosc_77009.jpg

Odnośnik do komentarza

Witajcie Dziewczyny. Ja już po urlopie niestety.
Nadrabiam co się u Was działo.
Daru wielkie gratulacje :)
Nass doskonale Cię rozumiem. Też mam już myślę że to się nigdy nie uda. Że muszę się pogodzić z tym że nigdy nie będę mamą. Raczej wszystko idzie pod górkę.
Nass z facetami to ciężko czasem ani na spokojnie Ani na tryb nerwus nic nie daje.
Kasiu przykro mi że się nie udało. Trzymam za ten cykl u Ciebie.
Agt co do myofolic to chyba podobny skład do inofemu. Inozytol to b8 A mio to chyba że lepiej przyswajalne o oczywiście kwas foliowy. Widzę że tu kwasy to 200 więc jedna porcja to mało.
Rysia super że byłaś u lekarza.
Zrobiłaś już badania ?
Dziewczyny co u Was ?

Odnośnik do komentarza

Iwa tak zrobiłam badania, część wyników już mam, czekam na resztę, teraz we wt jadę na kolejne ale już w Poznaniu na Polnej, teraz tylko kasa kasa ehh już wydałam prawie tysiąc, ale wiem na co się pisałam.
Fajnie że już jesteś z nami:D jak temat z klinika?badania?
Dziewczyny co u was? który dc?
Ja jutro mam termin @
Z badań chyba źle... w górnej granicy albo ponad normę-tarczyca, wirusowe wyszły ok-nie jestem pewna do jednego bad,
ciekawe jak to odczyta...

Odnośnik do komentarza

Rysia jakiego badania nie jesteś pewna ? To jakie masz tsh?
A U mnie co do kliniki to 3 dc wypadł w sobotę i w bliskich miasteczkach nie znalazłam nic aby się dało Wspomniałam mojemu w piątek o tych badaniach że nie mogę znaleźć nic aby zrobić w sobotę i będziemy musieli odpuścić miesiąc to też bez reakcji. A w dalszych miastach by się dało.
Dziś 12dc. Starani były tylko na wyjeździe i nie zanosi się aby było coś jeszcze. A i dziś śluz na owu
Mało co prawda Ale raczej to taki był. Więc już nawet nie będę w tym cyklu marzyć. I powiem Wam że już mam tego dosyć i mój też mi działa na nerwy. Zakezy mi na nim ale czaswm mam wrazenie ze jemu to juz nie. Dobieralam się do niego wczoraj jak mysz do sera :D to zero zainteresowania to w końcu się wkurzyłam i sobie poszłam w drugi kont wyra i też zero reakcji. Dziewczyny Czy robią Wam czasem tam Wasi faceci?
Mógł powiedzieć coś w rodzaju na litery spier**** nie mam ochoty.
Później chwila rozmowy też nic nie dała i wyszło że ja się nie starałam :D

Odnośnik do komentarza

Ja już po badaniach, dziś pakiet-genetyczne, wyniki za 2 tyg, chyba że któryś gen wyjdzie źle to do powtórki znów na Polną, jak będę miała wyniki (wszystkie) to umawiam się na wizytę we Wrześni, może jeszcze sierpień a może początek września, zobaczymy.
Iwa dziękuję za kciuki, to bardzo miłe, troszkę weselej mi się zrobiło, nie będę pisać odnośnie badań, wyników, poczekam na konsultację.
Iwa szkoda że nie udało ci się zrobić, musi być w @ zrobione? Dokładnie, najwyżej w następnym cyklu zrobisz, ja moich nie musiałam w @ aaa przyszła wczoraj, 1 raz się tak ucieszyłam ufff....
Kasia wspaniałe wiadomości, niech rosną pęcherzyki! trzymamy kciuki za piątek:D

Odnośnik do komentarza

Dokładnie Iwa, boję się trochę tych wyników, ale MUSZĘ znać przyczynę, może gin znajdzie "złoty środek", leki, nadzieję mam ogromną, bo bardzo chce mieć dziecko, chociaż jedno....mam tylko nadzieję że starczy mi siły bo to dopiero początek eh, damy radę

Podpinam się pod twoje pytanie
Puk puk, jest tu ktoś?co u was?

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, daaawno się nie odzywałam ale oczywiście Was czytam. Odzywam się bo chyba się udało :D (10 miesięcy starań - slabe wyniki drugiej połówki) wczoraj przewidywany termin @ zrobiłam test z popo i chyba jest :) dzień wcześniej robiłam i nic.... Mało tego w sobotę 5 dni temu byłam na becie i też nic nie wyszło. Spisałam ogólnie cykl na straty. W sobotę idę na krew. Cały czas trzymam kciuki za Was. Chyba pozytyw nie?

monthly_2019_08/inofem-a-plodnosc_77241.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...