Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Rysia pewnie już wszystko wyczytałas O HSG. :D
Ale opowiem co wiem. Na tym badaniu pacjentka leży na plecach (przez przypadek napisałam najpierw na plaży :D nie mam pojęcia dlaczego akurat tak ), wkładają coś w drogi rodne i pompuja kontrast jakiś plyn. Przy tym robią zdjęcia RTG. Jest chyba jakies nowsze badanie czytałam coś. Jak płyn dobrze przechodzi to jest stwierdzenie że drożność jest. Aczkolwiek koleżanka mi mówiła że jej lekarz powiedział ze płyn może przejść bo nie musi być dużo miejsca A komórka jajowa może być większa. Więc nie wiem. To badanie mnie jakoś nie bolało było trochę nie przyjemne Ale do przeżycia.
A Rysia Tobie wydaje mi się że jest to Ci niepotrzebne, ale tej samej koleżance lekarz po poronienie kazał zrobić badanie.
O kurczę to już sama nie mogę się doczekać Twojego testowania.
Trzymam kciuki.
Ciekawe jak tam nasza Nass. Mam nadzieję że wypoczywa :)

Odnośnik do komentarza

Nie Iwa, nie czytałam, czekałam grzecznie za opisem:D dzięki, fajnie to opisałaś iii: na plaży:D
że mi niepotrzebne HSG? zaszłam 2x to chyba nie, o nie brrr
A co mi tam, zatestuje jutro, chociaż najlepiej 14 dni po ovu, dam znać
Kasiaaaa no musisz pomyśleć czy zmienić, masz rację działaj i nie poddawaj się;-)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Iwa...ale muszę się zresetować, odpocząć od mierzenia temp i obliczeń, jak jest M na miejscu ciężko mi zajść (9 mięs.o każdą ciążę, torbiele po, tj.rok) a jak go nie ma to mijamy się z owulacją eh, zamiast się cieszyć pięknym latem i tym że nie potrzeba się zabezpieczać (choć fakt jest że często przytulanka i jest milutko); muszę zająć się badaniami, poodświeżać wszystkie
Najtrudniej zrezygnować z forum, wszystkie tutaj dziewczyny są fajne, historie, zmagania, smutki, radości, wiedza ogromna, jesteście wielkie! postaram się tu jakaś częścią być... mój priv masz to pisz śmiało;-*
Czekam za @ 10.07. to chyba formalność, śluzu brak, szyjka krótka więc pewnie przylezie;-P

Odnośnik do komentarza

Rysia przykro mi... Choć rozumiem o co Ci chodzi. Życzę Ci żeby się udało. Może jednak będzie dobrze podchodzić rekreacyjnie do tego i nie myśleć o tym caly czas.
Super było nad morzem. Trochę pogoda się popsuła ale nie było dużo deszczu więc było super. Dwa dni mieliśmy tak gorąco a później trochę chłodniej. Nie brałam termometru ani pasków ani nic... Jedynie leki więc nie wiem jak ten cykl i chyba tak samo będę robić do końca cyklu.

Odnośnik do komentarza

No właśnie Rysia jesteś klejem tej rozmowy :-p
Ja mam dziś 13 dc. Robilam paski przedwczoraj, wczoraj i dziś. Przedwiczraj był ciemny, wczoraj ciemniejszy i dziś już jasny. Temp nie mierze w tym cyklu. Robiłam paski tylko dlatego że tyle śluzu co miałam w tym cyklu jeszcze nie miałam. I szok że były takie ciemne.
Mia i Nadia mam nadzieję że 7 Was wszystko dobrze :)
Iwa super że owu jest albo będzie. Ciekawa jestem jak u Ciebie

Odnośnik do komentarza

Miałam ostatnio mętlik w głowie więc wolałam nie pisać bzdur, tak się nastawiłam na ten cykl że...doopa 1dc @ dziś, do ostatniej chwili łudziłam że nie przyjdzie, naprawdę potrzebuję odpoczynku od tych starań, bawię się w to i nie wiem po co, mój M zjeżdża na dobre w połowie sierpnia i we wrześniu zaklepuje termin kliniki i działamy, przemyślałam to wszystko i zrobię badania TAM na miejscu bo po co wyrzucać pieniądze teraz jak będą i tak robić swoje, teraz już mam spokojną głowę....ufff
Przytulanka u nas oczywiście będą:D ale chowam głęboko testy ovu ciążowe, termometr i suplementy... pełen luzik
Dajcie znać jak którejś się uda, powodzonka dziewczyny, :-* dla was

Odnośnik do komentarza

N3ss u Mnie wszystko w porządku dzidzius rośnie :)
Rysia zobaczysz ze za jakiś czas wejdziesz na forum i napiszesz "dziewczyny udało Mi się" takie psychiczne odpuszczenie naprawdę coś daje. Spróbujcie ;* trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczynki. Odpuszczam testy i mierzenie temp. Ogólnie podobalo mi się to Ale przez tu więcej myślę i ciężej przez to.
Ale pochwalę się. Nie chciałam wcześniej nic pisać aby nie myśleć o tym. Dziś byliśmy w klinice leczenia i już mamy przygotowany proces działania. Mam endometriozd Ale stopnia 1. Więc leży takim stopniu proponują inaeminacje 4 próby. Podobno około 30 % pacjentek zachodzi w tym czasie. Powtórzyłam dziś AMH bo miałam robione przed laparoskopia z półtora roku temu i fsh w 3 dniu cykli i mój ma powtórzyć Ale On miał wcześniej dobre wyniki
I przestaje testy bo i tak mnie kantuja 11, 12 cykl wychodziły mocne krechy później

Odnośnik do komentarza

Eh ucielo. Później już słabo z krechami A gin mówi że piękny pęcherzyk dzis i ze do roboty. Dzisiaj 14 dc. Uzywlams tego bo mojego nie mam cały czas. Ale koniec teraz będzie musiał się częściej zmobilizować i być:D
Bardzo sympatyczny lekarz i taki konkretny. Wypytal O wszystko
40 minut wizyta. Żałuję że wcześniej nie zapisałam nas. I zrobił badanie czystości. Co też inni lekarze nie chcieli tego robić..

Odnośnik do komentarza

Iwa to wspaniałe wiadomości, cieszę się że zadowolona jesteś z wizyty, dr! działaj kochana:D powodzenia
Przerabiamy to samo wiedzę Iwonka, temp, testy ovu, Clo, teraz KLINIKA, masz rację że trzeba walczyć o swoje szczęście || to jest bardzo odważna decyzja, podziwiam Was:-*

Kasiaaaa czemu płaczesz? pamiętam jak pisałaś że na Clo, bez monitoringu, staranka, co się dzieje?nawet tak nie myśl że się nie uda...nie płacz, zmień tego gin, popytaj koleżanek jakiego polecają i staraj się z całych sił jeśli bardzo pragniesz mieć dzidziusia, poczytaj opinie w necie, powinnaś mieć monitoring na Clo, nie patrz na wiek, to że jesteś młoda, bo czas ucieka bezsensu i traci się cierpliwość, bo to już długo trwa, rozumiem cię doskonale, przytulam....

N3ss cucb? byłaś u gin?robisz testy?temp?który masz dc? stęskniłam się za tobą:D

Yyy... jeśli o mnie chodzi to pisałam że NIE odpuszczam tylko "ładuje baterie" przez 2 mies. i we wrześniu ląduje w klinice żeby mieć siłę i pozytywne nastawienie na działanie, fajnie Iwa że napisałaś jak PO, dodało mi to wiary

Odnośnik do komentarza

Kasia wybacz że wczoraj nie odniosłam się do tego co pisałaś. Myślę że zmiana lekarza to jest dobry pomysł. Przyznam szczerze że też miałam dosyć i takie myśli że trzeba się pogodzić. Ale od wczorajszej wizyty na prawdę mam inne nastawienie.
Więc pomysl Kasiu.
Rysia wiesz mi też ta wizyta dodała wiary. I faktycznie jakoś tak wszystko na podobnym torze.
Ale już wczoraj zapomniałam bo słabsze info zakopalam. Na lewym jajniku mam dwa czy 3 nawet nie wchloniete pęcherzyki z cykli prawdopodobnie co byłam na clo. Ale mówił że tym się nie przejmujemy bo powinno się wchłonąć Ale wiadomo już mi wiadomo torbieli się pojawilo.
Porobimy badania i szybko umowie nas na kolejną wizytę.

Odnośnik do komentarza

Iwa domyślam się że było duuużo dobrych wiadomości no i złych...nie myśl o tym, będzie dobrze i już:D

Iwa zaskoczę cię, pamiętasz jak mówiłam ci o mojej szwagierce z endometrioza, chodziła do kliniki w Niemczech, po laparoskopii, monitoringu teraz, mówili kiedy mają się przytulać, a teraz? ma taki sam plan działanie jak TY, bad.rezerwa jajnikowa, on badanie nasienia i inseminacja, nieźle co? mają się zastanowić, wczoraj dzwoniła z płaczem co ma zrobić, odp: to co serce jej podpowiada...chcę odpocząć to niech zapomni o tym wszystkim na jakiś czas, ochłonie, a jak chce działać to niech się godzi na inseminacje, oczywiście wszystko płatne, jeśli ma siłę i czas, trzymam za nich bardzo kciuki bo wiem jak im ciężko, i tu Kasiaaaa też do ciebie, mija szwagierka ślubowała mając 23, działali już przed weselem, >2 lata starań i endometrioza, a zobacz poszła do kliniki, teraz ma 25l, czasem jednak warto zajrzeć głębiej w organizm, jeśli już sami, nasze działania idą na marne i nie mamy siły:co dalej?:-*

Odnośnik do komentarza

Też mam namiar na doktora cudotwórce we Wrześni, spróbuję przekonać męża żeby jeszcze jechać do niego, zobaczyć co on powie na moją historię, zanim się wyda worek pieniędzy w klinice, umówię się jak już będzie M w domu i zobaczę jaką pracę poszuka, tylko M ze względu na moje cierpienia nie chce słyszeć o żadnym ginie tylko klinika, tak mu już nagadałam wcześniej i ooo
Dziewczyna z pcos, badania, dopasował leki brała 3 mies. i 4 cykl monitoring zaszła, ma mi jeszcze przesłać namiary bo cały czas gubię
Jeszcze myślę o tym wszystkim, mam trochę czasu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...