Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Dziewczyny!
Pozwólcie że do Was dołączę. :-)
Od niedawna pije Inofem wcześniej brałam Ovarin póki co bez skutku. Byłam u gin niby wszystko dobrze ale jakoś nie wychodzi. 10 lat temu udało się za pierwszym razem Ale niestety nie udało się utrzymać ciąży teraz staram się od lipca niby nie długo no ale... Z Wami mam nadzieję będzie mi raźniej:-)

Odnośnik do komentarza

Iwa zjedz dużo tej czekolady i wytwarzaj endorfiny, myśl pozytywnie, uda sie teraz i będzie piękny prezent na Święta;-) trzymam kciuki
Witaj Ewi z nami, głowa do góry, zarazimy Cię dobrą energią, ja też kończę @ jeszcze jutro, więc bardzo zbliżone są nasze cykle, powodzenia w staraniach, jesteś w kwiecie wieku, super że nadszedł czas w twoim życiu na dziecko;-)
Od tamtego cyklu masz torbiele?Co to znaczy że masz malutkie torbiele? Też mam 3,6 i 4,3 a kontrola po 2 mies, czyli styczeń i mam nadzieje że też będzie zielone światło na starania

Odnośnik do komentarza

1,6 i 1,8 o kontroli nic nie mówiła żeby przyjść ale ja i tak pójdę tyle że do innego gin wolę mieć wszystko pod kontrolą a nie czekać rok tak jak mówiła. Za długo już czekałam i nadszedł czas wziąć sprawy w swoje ręce
To fajnie że cykle mamy podobne
Mam nadzieję że zablysnie dla Ciebie to zielone światełko

Odnośnik do komentarza

Ewi masz racje
Ja straciłam 2 ciążę i już po 1 stracie zapaliła mi się lampka i zabrałam sie dość poważnie za badania z krwi które są jak narazie dobre;-) zawsze do daje nadzieję i motywuje na II kreseczki.
Ovarin brałam 2 cykle i po nim baaardzo bolały mnie piersi i odstawiłam bo mi nie służył a później Inofem 2szaszetki +Castagnus ziołowy i półtora cyklu i II kreseczki, trzymam kciuki za twoje II kreski i dobre wyniki badań ;-)

Odnośnik do komentarza

Ewi to faktycznie idź do innego lekarza jeszcze. Torbiele trzeba kontrolować. Część jest takich ze wchlaniaja się same do kolejnego cyklu. Niektóre nie. Ale trzeba kontrolowac sytuacje. Dziewczyny chyba pija po 2 saszetki na raz inofem.

Nowy cykl uwazam za rozpoczęty. Jak nie będzie prezentu na nowy rok to juz nie wiem. Chyba jakas klinika leczenia nieplodnosci. Albo i fachowiec od tej mojej endo. Chyba najgorszy ten okres od staran najbardziej bolesny znaczy tak psychicznie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...