Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
adasaga3

Kupujecie gazety typu "Mamo to ja", "Dziecko" itp.?

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam że ja lubię te gazetki, nie są drogie, a wiele przydatnych w nich informacji. Ja zaczęłam je kupować odkąd na świecie pojawiła się moja starsza córcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja kupiłam kilka numerów, ale szczerze powiem, ze się zawiodłam, bo moim zdaniem bazują na utartych tematach i stereotypach, poza tym są w nich tematy sezonowe, które zawsze się powtarzają, moim zdaniem więcj info jest w necie, tylko moze forma wygodniejsza, bo możesz czytać gazetę i karmić dziecko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie kupuję.W ciąży zdarzyło mi się ze 2 razy kupić,kilka dostałam od lekarza czy w paczce ze szpitala.
Wolę poczytać w Tel w internecie

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jeszcze w ciąży zarejestrowałam się na stronie Family Service i dostaję bezpłatnie na e-maila "Twoje Dziecko", więc czytam, ale gdybym miała kupować to na pewno bym tego nie robiła:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też je lubię. Cenę mają przystępną, nie są naładowane ciężkimi tematami i są pisane spokojnym językiem. Dla mnie są odprężające, lubię papierowe gazety :)

J. 08.2002, K. 08.2014, o matko ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nadal jestem na macieryńskim więc bardzo dużo czytam. Czasopism też. Z tych dwóch wolę mam to ja :) Wszystko teraz moża znaleźć w internecie, ale i tak lubię potrzymać gazetę w ręce, daje mi to przyjemność :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...