Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe fasolki 2015


Gość Gosia 1 czerwcowa

Rekomendowane odpowiedzi

Mooniak chodze prywatnie, jestem na L4 i kazala mi co 2 tyg na wizyty przychodzic ale ze mam problemy z szyjka to nawet sie ciesze ze tak czesto to kontroluje jestem spokojniejsza...

Torbe dla siebie mam spakowana pare rzeczy trzeba dolozyc a dla synka pokupione rzecze ale jeszcze nie spakowane, biore sie dopiero za pranie i prasowanie ehhh to drugie najgorsze...

ewcik ja polecam bebetto my kupilismy model holland czekam na jego przyjazd :)

diabelek odpoczywaj i bedzie dobrze, jeszcze troche niech malenstwo poczeka a ty teraz bardzo sie oszczedzaj :)

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7janliywfnjikz.png

Odnośnik do komentarza

supermoniczka fajny ten kocyk, czy to jest taka dzianionowa, rozciągliwa bawełna z obu stron taka sama?
mooniak ja, tak jak supermoniczka mam różne pieluszki do przykrywania latem: gruba tetra, flanela cienka i flanela gruba, więc myślę, że to będzie robiło za typ cienkiego kocyka, bo taki to tylko latem potrzebny. Grubszy mam kocyk: z jednej cienka bawełna a z drugiej minky, no i na zimę grubszy kocyk z minky i ociepliną.

madzinia prezentuje się to super! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73i09k760n1xx3.png

Odnośnik do komentarza

Madziunia super to wygląda :)
Diabełek trzymaj się tam, wszystko będzie dobrze!

Ja mam 1 kocyk z mikrofibry, 2 z pluszu minky i 1 bawełniany. Zamówiłam nie drogo w smyku taki:
http://www.smyk.com/babymatex-ines-kocyk-75x100-cm-dwustronny-bawelniany,p1101540361,swiat-niemowlaka-p
Uporałam się z pierwszą częścią prasowania i wstawiłam kolejne pranie. Mój mąż powiedział, że mi pomoże, bo prasowanie ciuszków dla córeczki to będzie dla niego przyjemność :)

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hxkf7rcsp.png

http://www.suwaczki.com/tickers/t9qo5a8sqo5bf8q1.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie!!
Dawno mnie nie było... nie jestem w stanie Was nadrobić ale po łebkach widzę ze jesteście w trakcie prania i szykowania wyprawki :)
u mnie też powoli wszytko wrze... ale nie przesadzam bo jestem na luteinie i magnezie gdyz miałam skurcze....
powoli zbliżamy sie do rozwiazania... i kiedy to przeleciało?? :) zaczełam 31tc. mam +7 ma plusie
Tetide na który szpital zdecydowałaś się w P-ń??
pozdrawiam Was wszystkie :)

Odnośnik do komentarza

supermoniczka, podoba mi się ten kocyk, może też taki sobie kupię, ale najpierw może zrewiduje co mam, bo jak tak dalej pójdzie, to nie będę miała szansy ich wszystkich użyć :)

Mamdavi miło, że do nas wróciłaś :) Zdecydowałam się na Raszei. Poszłam tam na SR i jakoś się przekonałam, poza tym znajomość twarzy położnych trochę mnie chyba uspokoi, a na Polnej wszyscy obcy :) A Ty gdzie będziesz? (nie pamiętam czy pytałam, przepraszam).

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73i09k760n1xx3.png

Odnośnik do komentarza

benq4259 ja teraz miałam wizyty co trzy tygodnie a teraz w czwartek lekarz mi powiedział że mam przychodzić co dwa tygodnie a później pewnie będzie co tydzień tak jak Ty :)

aniaradzia mi też puchną stopy ale jeszcze się mieszcze w stare buty :) ale lekarz kazł mi odstawić sól i odpoczywać na lewym boku żeby nerki miały lżej. I wspomniał coś o tym że najprawdopodobniej będę odczuwała drętwienia nóg i rąk. Ale nie wiem w zasadzie z czym to związane - ze zbieraniem wody czy z większą ilością wód płodowych a co za tym idzie większą macicą uciskającą na wszystko :)

Kiniarzeszow35 na pewno będzie wszystko ok :)

~ewcikk ja kupiłam X-landera X-Move i jestem bardzo zadowolona :) kupując wózek większą uwagę zwróć na spacerówkę a nie na gondolę bo to ze spacerówki będziesz dłużej korzystała, a gondola jest tylko na pierwsze kilka miesięcy do momentu kiedy dzieciaczek jeszcze ni9e siedzi

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3qzk9fgf5.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Kochane! Od godziny jestem na oddziale. Ten dzien to jedna wielka porazka. Z kliniki poloznictwa mnie odeslali z zaleceniem przywiazania nog do lampy... Kazali mi sie stawic w por pat ciazy w srode... Jak poszlam sie tam zarejestrowac to polozna ktora tam byla natychmiast kazala mi sie polozyc bo bylam sina na twarzy. Nie mogla uwierzyc ze mnie odeslano...

A ze przy usg na klinice lekarka nie mogla zmierzyc przeplywow w mozgu malego to sie zdenerwowalam i zadzwonilam do mojej gin. Przyjechala mnie zbadac tylko dla mnie do gabinetu, bo dzis nie pracuje. Jak mnie zobaczyla to sie przerazila. Przebadala dokladnie i posprawdzala wszystko no i okazalo sie ze mam wielowodzie, uogolniony obrzek i podejrzenie obrzeku pluc.
Zadzwonila do szpitala gdzie dyzuruje i mnie tu przyjeli. Choc lekarz dyzurny stwierdzil ze ciaze prawdopodobnie trzeba bedzie rozwiazac na dniach i ze powinnam byc na klinice. Ale tu tez jestem pod dobra opieka. Przynajmniej nikt mnie nie zbywa... Polozne bardzo uczynne.
Juz dostalam sterydy na rozwoj pluc. Czekam na interniste ktory ma mnie osluchac.

Trzymajcie kciuki zeby sie dalo jak najdluzej dotrwac w dwupaku.

Odnośnik do komentarza

dobry wieczór:-)
Czytam prawie dwie godziny bo nie mogłam Was nadrobić od wczoraj!
Widzę że było gorąco na forum, A także że nowe mamusie dołączyły:-)

Muszę Wam powiedzieć że głupota ludzi nie zna granic. Wybrałam się wczoraj na mecz z mężem (gra w amatorskiej lidze koszykówki). zadowolona byłam jak złoto, bo dawno nie towarzyszyłam mu na meczu A bardzo lubie kibicować mojemu małżonkowi, no i wyrwałam się z domu :-) ponieważ na widowni krzesła sa niewygodne, siadłam na materacu koło druży męża. Siedzę zadowolona, zmieniam kulturalnie pozycję, a tu w połowie meczu, w trakcie zmiany koszy, podchodzi do mnie gość z przeciwnej drużyny i mówi żebym piłkę oddała! Patrzę na niego jak Na wariata, rozkładam ręce i mówię że żadnej nie mam (a wcześniej faktycznie leżała koło mnie jedna). facet spojrzał na mój brzuch, ja zaczęłam się śmiać i odszedł z dziwna miną! W pierwszej chwili pomyślałam że żartuje, Ale on miał taka dziwna minę że chyba na prawdę myślał że schowałam (może dla żartu)piłkę pod tunike :-D potem po meczu podszedł do mnie, przeprosił mnie i stwierdził że to oczywiście żart był. Jakoś mi się Nie wydaje i sądzę że po prostu chciał z tego wybrnąć. Mąż zrywał boki jak opowiedziałam mu historię aczkolwiek mnie tak bardzo do śmiechu nie było... :-)

Madziu kącik dzieciątka piękny!

Aniu i jak zostawili Cie?

Idę spać bo mój mąż już chrapie.
Dobranoc dziewczynki:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9hvnkej0on.png

Odnośnik do komentarza

Oj Aniu biedulko to pewnie się nastresowalas! Ale NAJWAŻNIEJSZE że jesteś w szpitalu pod opieką. Rany ale skąd to wszystko, to gin wcześniej nic nie rozpoznala? no nic, na pewno wszystko będzie dobrze, dostaniesz sterydy W razie "wu " a ponoć są faktycznie baaardzo przydatne makuszkowi i będzie dobrze! dzidzius jest już duży. My wszystkie zaczynamy trzymać kciuki abyś jak najdłużej wytrwała w dwupaku. Daj znać jutro jak się ma sytuacja.
Ściskamy Cie mocno!!!! Trzymajcie się!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9hvnkej0on.png

Odnośnik do komentarza

Emiliusiu, nic wczesniej niewskazywalo ze to sie tak potoczy. Zobaczymy co wyjdzie jutro w badaniach i po konsultacji z lekarzem internista. Dzis ma dyzur osoba swiezo po studiach, to nie chcieli mnie stresowac;)
Maly ma wielka glowe (37 tc) brzuszek (35tc) i noge (33 tc). Ta glowa jest spora, ale Danusia tez taka miala. Urodzila sie z obwodem 36 gdzie podobno norma to 32 cm;) wiec tak po tatusiunasze dzieci maja duze glowy.
Jutro na spokojnie nadrobie Wasze posty i sprobuje cos poodpowiadac.
Maz dostal zadanie bojowe kupic kilka zestawow w rozmiarze 44. Bo w tym szpitalu ubranka sa potrzebne. Zreszta pieluchy tez. I jie wiem czy sa jakies pieluszki dla wczesniakow? Ktos cos ???

Odnośnik do komentarza

Aniu 3mam za was kciuki, jak najdłużej bądźcie w dwupaku bo teraz kazdy dzień jest cenny , obys dziś miała lepszy dzień jeśli o wiadomości chodzi :)
Nie mogę spać bo wieczorem zlapaly mnie takie bóle z lewej strony ze nawet obrócić się nie mogłam, skurcze co 10 min przez 1, 5 h a w dodatku mały się tak kręcił że żeber mi mało nie polamal ;/ Dobrze że na 14 do gin idę moze by ze względów na skorcze dał ktg a zresztą niech zrobi cokolwiek bo wczoraj strasznie sie wystraszylam i musi mnie uspokoić .

Odnośnik do komentarza

Aniu, na pewno bedzie dobrze. Pewnie lekarz zleci ktg i okaze sie ze jest wszytko ok;) trzymaj sie kochana! Choc wiem jak to trudno sie nie denerwowac.
W nocy piekegniarki kazaly mi nasiusiac do sloika i przykazaly, ze mam to zrobic przed 6! Wiec nie spie cala noc. Sasiadka z sali miala kroplowke do 3 wiec teraz nadrabia a ja czekam wizyty mojej doktor by sie wywiedziec czy faktycznie chca mnie juz kroic. Jesli tak to bede szukac dojscia na klinike by mnie przyjeli, bo jednak neonatologia lepsza na klinice a maly mimo wszystko maly. Stad na pewno odeslaliby go do Prokocimia, a tam podobnie jak Liika zobaczylabym go dopiero po 3-4 dniach. W klinice juz na nastepny dzien bo neonatologia na 3 pietrze...

Odnośnik do komentarza

Mooniak, jesli tylko lekarz nie powiedzial Ci ze jest jakas nieprawidlowosc w glowce to nie masz sie czym przejmowac. U nas glowka o 5 tygodni wieksza;) i wszyscy zgodnie twoerdza ze tak bywa. Szczegolnie jesli np tato malucha ma "tega" glowe. Moj maz chudzinek ale glowe ma na 62 cm. Wszystkie czapki go cisna i mowi ze boli go od nich glowa;) za to inteligentny ponadprzecietnie:)
Tak samo bedzie z naszymi dziecmi

Odnośnik do komentarza

Gosia Kluseczka - widzę że jesteśmy w identycznym momencie ciąży, termin na 16:-) już się nie mogę doczekać.Ja pewnie urodzę wcześniej bo cholestaza i pierwsza też była cesarka ale powiem Wam że pierwszym razem przeżyłam zanik tętna dzidzi,strach i cc na szybko więc chyba tak wolę.Spotkałam się już z opiniami że to pójscie na łatwiznę ale tak nie uważam.po cc nie jest później tak kolorowo,każdy powinien sam zadecydować

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...