Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe fasolki 2015


Gość Gosia 1 czerwcowa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam chwile przerwy:)
Agusia tez Ci tarczyca szaleje? Bo wczoraj odebralam wyniki i rsh grubo ponizej normy, ale ft3 i ft4 w 2/3 normy czyli tak jak ma byc w ciazy. Dzwonilam do endo i powiedziala zeby nie zmieniac dawkowania. Ale tez musze sie kluc co tydzien...
Olciu na zaparcia kup sobie babke jajowata i mlody jeczmien i pij na czczo. Na prawde pomaga:)

Odnośnik do komentarza

no bede sie starać żeby za dużo nie przytyć... a wy jak sie czujecie ? bo mnie męczy meggga senność ale trzeba sobe jakoś radzić... a dziewczyny mam pytanie czy któraś z was miała w poprzednich ciążach cukrzyce ciążową? bo ja miałam i mam nadzieje że tym razem sie nie pojawi

http://www.suwaczki.com/tickers/gannrjjgfwqgdmwx.png

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko..a ja Twoja mama... :)

Odnośnik do komentarza

Aniaradzia,
czy ta babke jajowata i jeczmien pijesz razem, czy naprzemiennie?

Dziewczyny mam pytanko odnosnie farbowania wlosow, wczoraj farbowalam siwe odrosty i Tatko Fasolki bardzo mnie pozniej umoralnial, ze nie powinnam. W poczuciu winy zaczelam dalej drazyc temat i opinie sa sprzeczne, jedni mowia ze mozna, inni ze nie, jescze jest czesc osob, ktora mowi ze ok, ale nie w I trymestrze. Mamusie jak Wy podchodzilyscie do tematu w swoich poprzednich ciazach?

pozdrawiam cieplo w typowo jesienny obrzydliwy dzien

Odnośnik do komentarza

ja bym się z farbowaniem powstrzymała do drugiego trymestru i wybierała farby z bardzo małą ilością amoniaku albo wybierała środki bez niego np. szampoky koloryzujące bądź co bądź to związki chemiczne które przenikają przez skórę i dlatego bym nie ryzykowała...

http://www.suwaczki.com/tickers/gannrjjgfwqgdmwx.png

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko..a ja Twoja mama... :)

Odnośnik do komentarza

Hej kochane.
Właśnie wyszłam z USG ale kamień z serca.... czekam na wizytę jeszcze do gina ale na USG wszytsko ok. serduszko bije, i spodziewam się jednego dziecka :-) po stracie pierwszej ciąży stres przed gabinetem urósł niebotycznie. Ale jest ok. ale ulga.
Zastanawiam się nad zwolnieniem bo mam przeogrpomny stres w pracy który trudno pominąć i nawet nie mam czasu na spacer tylko się przesiadam od komputera do samochodu i siedzę po 12 godzin. pogadma dziś o tym...
Miłęgo dnia mimo że w nocy chciała mi wybuchnąć z bólu głowa....:-( a mdłości mnie zamęczą.. ale dam radę oby było zdrowe maleństwo

Odnośnik do komentarza

No i jednak bezdyskusyjnie dostałam zwolnienie od jutra. Mam zakaz stresowania się i przede wszytskim takich wyjazdów samochodem. Bo jeździłam po całej polsce. Także od dziś spacerki i relaks. I do tego dokładniejsze badania tarczycy jednak. Ale jestem dobrej myśli. Jakoś jak nie dostałam wyboru to po prostu przyjęłam i będę odpoczywać.
Będzie dobrze ! :-)
A z kartą rossne to moja koleżanka ma i twierdzi że przydaje się zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...