Skocz do zawartości
Forum

Duży stres jak sobie pomóc


Rekomendowane odpowiedzi

Wadera28
julkaa
Wadera a jak Ty się w ogóle czujesz teraz?

staram się jak mogę panować nad sobą i zajmować jakimiś głupotami, żeby nie myśleć. Jednak siedzę jak na szpilkach bo moja sytuacja rodzinna może się drastycznie w każdej chwili pogorszyć- najgorsza ta niepewność.

Trzymaj się i pozwól sobie się zdystansować do tego wszystkiego - i Asia tak samo - trzeba jakoś sięodciąć i pamiętajcie cały czas o kwasie foliowym, bo on chroni nerwy -równiez Nasez :)

Odnośnik do komentarza
Gość hamerna

U mnie akurat źródło problemu było całkiem inne, ale chodziłam do Joanny Koniecznej na spotkania, to coach. I tobie radzę to samo - pogadać z kimś, kto potrafi wyciągnąć z takich problemów - to nie jest łatwe, ale da się.

Odnośnik do komentarza

Drogie Panie!
Bardzo proszę o poświęcenie mi chwilę czasu i pomoc w staniu się Magistrem :):):)

Jestem studentką fizjoterapii i prowadzę badania ankietowe mające na celu sprawdzić wpływ aktywności fizycznej oraz zajęć Szkoły Rodzenia, jeśli brała Pani w nich udział na poziom stresu u ciężarnych. Ankieta jest anonimowa i rozwiązanie jej zajmuje około 10 min. Jeżeli w aktualnej ciąży nie uczestniczyła Pani w zajęciach SR, nie musi Pani odpowiadać na pytania od 15 do 24, będzie krócej:)

Link do ankiety: http://www.ankietaplus.pl/s/70814ATM

Pozdrawiam i życzę dużo radości z maluchów!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...