Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Mariolaaa

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  Warszawa
 1. Mariolaaa

  Lipcowe 2015! :)

  Drogie Panie! Błędy w ankiecie, dublowanie się pytań i problemy z odpowiadaniem na ich dalszą część wynikały z błędu systemu na stronie internetowej. Dziękuję za odzew w tej sprawie! Ankieta już działa poprawnie:) zapraszam!
 2. Drogie Panie! Bardzo proszę o poświęcenie mi chwilę czasu i pomoc w staniu się Magistrem :):):) Jestem studentką fizjoterapii i prowadzę badania ankietowe mające na celu sprawdzić wpływ aktywności fizycznej oraz zajęć Szkoły Rodzenia, jeśli brała Pani w nich udział na poziom stresu u ciężarnych. Ankieta jest anonimowa i rozwiązanie jej zajmuje około 10 min. Jeżeli w aktualnej ciąży nie uczestniczyła Pani w zajęciach SR, nie musi Pani odpowiadać na pytania od 15 do 24, będzie krócej:) Link do ankiety: http://www.ankietaplus.pl/s/70814ATM Pozdrawiam i życzę dużo radości z maluchów!
 3. Drogie Panie! Bardzo proszę o poświęcenie mi chwilę czasu i pomoc w staniu się Magistrem :):):) Jestem studentką fizjoterapii i prowadzę badania ankietowe mające na celu sprawdzić wpływ aktywności fizycznej oraz zajęć Szkoły Rodzenia, jeśli brała Pani w nich udział na poziom stresu u ciężarnych. Ankieta jest anonimowa i rozwiązanie jej zajmuje około 10 min. Jeżeli w aktualnej ciąży nie uczestniczyła Pani w zajęciach SR, nie musi Pani odpowiadać na pytania od 15 do 24, będzie krócej:) Link do ankiety: http://www.ankietaplus.pl/s/70814ATM Pozdrawiam i życzę dużo radości z maluchów!
 4. Drogie Panie! Bardzo proszę o poświęcenie mi chwilę czasu i pomoc w staniu się Magistrem :):):) Jestem studentką fizjoterapii i prowadzę badania ankietowe mające na celu sprawdzić wpływ aktywności fizycznej oraz zajęć Szkoły Rodzenia, jeśli brała Pani w nich udział na poziom stresu u ciężarnych. Ankieta jest anonimowa i rozwiązanie jej zajmuje około 10 min. Jeżeli w aktualnej ciąży nie uczestniczyła Pani w zajęciach SR, nie musi Pani odpowiadać na pytania od 15 do 24, będzie krócej:) Link do ankiety: http://www.ankietaplus.pl/s/70814ATM Pozdrawiam i życzę dużo radości z maluchów!
 5. Drogie Panie! Bardzo proszę o poświęcenie mi chwilę czasu i pomoc w staniu się Magistrem :):):) Jestem studentką fizjoterapii i prowadzę badania ankietowe mające na celu sprawdzić wpływ aktywności fizycznej oraz zajęć Szkoły Rodzenia, jeśli brała Pani w nich udział na poziom stresu u ciężarnych. Ankieta jest anonimowa i rozwiązanie jej zajmuje około 10 min. Jeżeli w aktualnej ciąży nie uczestniczyła Pani w zajęciach SR, nie musi Pani odpowiadać na pytania od 15 do 24, będzie krócej:) Link do ankiety: http://www.ankietaplus.pl/s/70814ATM Pozdrawiam i życzę dużo radości z maluchów!
 6. Mariolaaa

  Lipcowe 2015! :)

  Drogie Panie! Bardzo proszę o poświęcenie mi chwilę czasu i pomoc w staniu się Magistrem :):):) Jestem studentką fizjoterapii i prowadzę badania ankietowe mające na celu sprawdzić wpływ aktywności fizycznej oraz zajęć Szkoły Rodzenia, jeśli brała Pani w nich udział na poziom stresu u ciężarnych. Ankieta jest anonimowa i rozwiązanie jej zajmuje około 10 min. Jeżeli w aktualnej ciąży nie uczestniczyła Pani w zajęciach SR, nie musi Pani odpowiadać na pytania od 15 do 24, będzie krócej:) Link do ankiety: http://www.ankietaplus.pl/s/70814ATM Pozdrawiam i życzę dużo radości z maluchów!
 7. Drogie Panie! Bardzo proszę o poświęcenie mi chwilę czasu i pomoc w staniu się Magistrem :):):) Jestem studentką fizjoterapii i prowadzę badania ankietowe mające na celu sprawdzić wpływ aktywności fizycznej oraz zajęć Szkoły Rodzenia, jeśli brała Pani w nich udział na poziom stresu u ciężarnych. Ankieta jest anonimowa i rozwiązanie jej zajmuje około 10 min. Jeżeli w aktualnej ciąży nie uczestniczyła Pani w zajęciach SR, nie musi Pani odpowiadać na pytania od 15 do 24, będzie krócej:) Link do ankiety: http://www.ankietaplus.pl/s/70814ATM Pozdrawiam i życzę dużo radości z maluchów!
 8. Drogie Panie! Jestem studentką fizjoterapii i prowadzę badania ankietowe mające na celu sprawdzić wpływ aktywności fizycznej oraz zajęć Szkoły Rodzenia, jeśli brała Pani w nich udział na poziom stresu u ciężarnych. Ankieta jest anonimowa i rozwiązanie jej zajmuje około 10 min. Jeżeli w aktualnej ciąży nie uczestniczyła Pani w zajęciach SR, nie musi Pani odpowiadać na pytania od 15 do 24, będzie krócej Bardzo proszę o poświęcenie mi chwilę czasu i pomoc w staniu się Magistrem Link do ankiety: http://www.ankietaplus.pl/s/70814ATM Pozdrawiam
 9. Drogie Panie! Jestem studentką fizjoterapii i prowadzę badania ankietowe mające na celu sprawdzić wpływ aktywności fizycznej oraz zajęć Szkoły Rodzenia, jeśli brała Pani w nich udział na poziom stresu u ciężarnych. Ankieta jest anonimowa i rozwiązanie jej zajmuje około 10 min. Jeżeli w aktualnej ciąży nie uczestniczyła Pani w zajęciach SR, nie musi Pani odpowiadać na pytania od 15 do 24, będzie krócej Bardzo proszę o poświęcenie mi chwilę czasu i pomoc w staniu się Magistrem Link do ankiety: http://www.ankietaplus.pl/s/70814ATM Pozdrawiam
×
×
 • Dodaj nową pozycję...