Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość arielka

Ubrania dla mamusiek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość majjka

jak ci zależy na cenie to może warto pogrzebać wśród starych rzeczy w szafie i coś poprzerabiać? Jest to ostatnio coraz modniejsze. jak tak sobie zrobiłam sukienki, akurat pomysły brałam ze strony przepisnaszycie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo bym chciała ale mam kompletnie dwie lewe ręce do przerabiania ciuchów a ze starszych hmmm nawet nie mam po lumpach trochę pobiegałam ale same łaszki nie do kupienia bo tragiczny stan...

Ja-Nina
Nie no troszkę porażka, ja za taką cenę prawie kupiłam cały komplet i jakościowo gicik.

Gdzie kupiłaś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sportowa mama

ja najlepiej czuję się w sportowych ciuchach dlatego mój wybór to marka JTB Poland. Zamawiam je prze internet w sklepie fitstore. są wygodne, w miare nie drogie no i wytrzymałe co najwazniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość terminka

Kilka sklepów, które sama lubię
reserved
simple
mango ( polecam szukać ich promocji)
Ostatnio również bawiłam się trochę w projektowanie ciuszków. Zobaczcie sobie jakie fajne opcje są na tej stronie:
https://www.megakoszulki.pl/

Można tam zaprojektowac sobie koszulkę czy też torebkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mamy najczęściej sięgają po sukienki, najlepiej takie wygodne, które nie krępują ruchów. Jest kilka fasonów, które wśród mam sprawdzają się najbardziej. Można o nich poczytać na http://celnie.pl/wygodne-praktyczne-sukienki-dzien-3-fasony-ktore-sprawdza-sie-najlepiej . Warto wiedzieć, co jest teraz modne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawy artykuł, czasami człowiek chciałby coś zmienić, ale zwyczajnie nie ma siły po całym dniu. Ten rok ma być dla mnie przełomowy, dlatego na pewno je wykorzystam. Szukałam na Bonprix bo tak jest najszybciej. Przysyłają mi katalogi do domu więc jak mam chwilę to przy kawce przeglądam. Od czegoś trzeba zacząć, zmiany w życiu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem najwygodniejsze dla mam są dresy, a do tego aktualnie stają się coraz bardziej modne, jeśli ktoś ma wątpliwości to polecam ten artykuł http://podsuwam.pl/jak-nosic-damskie-dresy . Osobiście nosze takie luźne rzeczy gdy mam zamiar aktywnie spędzać czas, czy na spacerach z psem, ale zauważyłam, że coraz więcej osób nosi spodnie dresowe np. na zakupach w galeriach handlowych i nie tylko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sizanne

Szczerze? Nie przepadam za dresami i nie mam dla nich zastosowania. W domu jest mi w nich zdecydowanie za gorąco. Na dwór bym nie wyszła bo ubrania sa mało eleganckie, a sama lubię czuć się kobieco.

Na co dzien stawiam na sportową elegancję. Czyli jakas fajna marynarka, jeansy, bluzeczka plus trampki. Podoba mi się trend modowy w tym roku czyli color blocking:
https://blog.fitanu.com/pl/color-blocking-najgoretszy-trend-tego-sezonu/
Łączenia mocnych kolorów. W takich barwach czuje się zdecydowanie najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno teraz każda mamuśka chce dobrze wyglądać i być fit. Teraz wiele kobiet aby mieć ładną i zgrabną sylwetkę, chodzi na fitness i uprawia różne sporty. Dlatego polecam odzież sportową. Można takie ubrania kupić w internecie. Jest wiele fajnych sklepów choć by taki jak ten www.street-shop.pl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anatha

Zwracam uwagę na skład; odpada nawet 2% domieszki wełny (mam uczulenie), niewielka domieszka lnu doprowadza mnie do szału (drapie mnie niemiłosiernie), więc to ważne. Najbardziej lubię bawełnę z niewielką domieszką czegoś, co powoduje, że się nie szmaci i nie mechaci. Nie może to być też coś, co wymaga szczególnego traktowania (np.kaszmir), bo za leniwa jestem. Materiały muszą być miękkie, nie drapiące, miłe w dotyku, a ubrania wygodne - to jest najważniejsze kryterium. Etyka firmy to przy powyższym sprawa drugorzędna, niemniej jednak jeśli wiem, że firma "słynie" z łamania praw, to staram się omijać. Mam swój ulubiony sklep i jeśli czegoś potrzebuję, to w pierwszej kolejności zaglądam tam. Chciałabym móc kupować tylko polskie marki, ale niestety tutaj też często dają ciała w relacji cena-jakość (często są też przereklamowane), więc się tym szczególnie nie kieruję. W ciucholandach nie kupuję - żałuję, ale kompletnie nie umiem się tam odnaleźć (nawet jak pracowałam w jednym i osobiście rozwieszałam towar, to nigdy niczego godnego uwagi nie znalazłam). Od dawna mam skomponowaną kapsułkową garderobę, więc odkupuję tylko wtedy i tylko to, co się zużyło. Dziwne są dla mnie takie zabawy typu "nie kupię ubrań przez miesiąc", bo dla mnie nie jest wyczynem nie robić zakupów ubraniowych nawet przez pół roku, a bywało i dłużej.

Jeśli chodzi o buty, to dziewczyny polecam zajrzeć sobie na obecne wyprzedaże w Deichmannie: https://www.deichmann.com/PL/pl/shop/damskie/damskie-przecena.cat

W tym roku mają naprawdę dobre zniżki na buty ( nawet te z prawdziwej skóry). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kogis

Patrzcie tutaj - merg.pl/product-pol-133760-Agata-Sweterkowa-sukienka-ORIENTALNY-KOLOROWY-WZOR.html Wszystko jest na spokojnie do ogarnięcia. One są bardzo wygodne, fajnie wyglądają, niczego im nie brakuje, tak więc to jedynie kwestia odpowiedniego dopasowania. Sukienki sweterkowe naprawdę robią wrażenie i mają w sobie to coś. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...