Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Umiliana

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  Rzeszów
 1. Wydaje mi się, że takie zachowanie wynika z tego jak często mężczyźni są separowani od spraw kobiecych. Często matki już z niektórych sytuacji robią tabu, zupełnie niepotrzebnie. Spróbowałabym rozmowy i stopniowego oswajania tematów, może kiedyś poczuje to samo co ty.
 2. Umiliana

  Jak o tym zapomniec

  Niestety z rodziną różnie bywa, nie zawsze będziesz mogła na nich liczyć. Wiem, że Ci ciężko.. ale postaraj się nie zaprzątać sobie tym głowy, bo sama będziesz się czuła tylko gorzej a na nich i tak nie będziesz mogła liczyć. Może kiedyś sami będą w potrzebie, ty nie będziesz mogła i wtedy coś zrozumieją? Ewentualnie spróbuj z nimi porozmawiać, o tym, że ich potrzebowałaś i chciałaś z kimś pobyć w tej trudnej chwili.
 3. Dzieci mogą być zazdrosne o młodsze rodzeństwo. Trzeba im pokazać, że nie mają się czym martwić i pokazać, że również są bardzo ważne dla rodzica.
 4. Polecicie taką, która można jeszcze kręcić mini loki?
 5. Jeżeli będziesz dalej miała wątpliwości najlepiej wybrać się do lekarza. Jeżeli czujesz symptomy to może to zwyczajne opóźnienie.
 6. Też mam takie rozmyślania. Nie jest tak łatwo zostawić je obcej osobie, ale z drugiej strony sporo osób jest zadowolonych z usług opiekunek. Trzeba próbować moim zdaniem. Koleżanka szuka teraz niani dla swojego chorego dziecka, znacie zaufane agencje? Czytałam troszkę na ten temat http://celnie.pl/jak-szukac-niani-dla-dziecka-niepelnosprawnego Znacie kogoś, kto był w podobnej sytuacji?
 7. Lubiłam jego poezję. Może ktoś jeszcze tu trafi warto ,,przypomnieć" jego dzieła: Ocalony Mam dwadzieścia cztery lata Ocalałem Prowadzony na rzeź. To są nazwy puste i jednoznaczne: Człowiek i zwierzę Miłość i nienawiść Wróg i przyjaciel Ciemność i światło. Człowieka tak się zabija jak zwierzę Widziałem: Furgony porąbanych ludzi Którzy nie zostaną zbawieni. Pojęcia są tylko wyrazami: Cnota i występek Prawda i kłamstwo Piękno i brzydota Męstwo i tchórzostwo. Jednako waży cnota i występek Widziałem: Człowieka który był jeden Występny i cnotliwy. Szukam nauczyciela i mistrza Niech przywróci mi wzrok słuch i mowę Niech jeszcze raz nazwie rzeczy i pojęcia Niech oddzieli światło od ciemności. Mam dwadzieścia cztery lata Ocalałem Prowadzony na rzeż.
 8. Umiliana

  Anna Przybylska nie żyje

  Co jakiś czas myślę o niej. Na święta dostałam jej biografie zamierzam jak najszybciej przeczytać. Szkoda, że właśnie takie osoby odchodzą. Nie znałam jej ale naprawdę miała w sobie coś niesamowitego.
 9. Niestety co chwile wydarza się coś złego. Czasami wolałabym nie oglądać wiadomości i nie wiedzieć tego wszystkiego. Powinni pokazywać więcej szczęścia tego świata, bo tak chyba łatwiej jest to wszystko znieść.
 10. Dlatego trzeba dbać o najbliższych i nie ma co zwlekać z odwiedzinami. Życie jest krótkie, ale wszystko jest po coś. zdarza się, że jesteśmy tu na chwile i trzeba się z tym pogodzić.
 11. Trudno to jest jak masz i nie jeździsz :) Ale da się wszystkiego nauczyć, tylko próbuj i nie zatrzymaj się na przypuszczeniach innych. Ja tez wracam do jeżdżenia, bo chce być bardziej samodzielna.
 12. Ciekawy artykuł, czasami człowiek chciałby coś zmienić, ale zwyczajnie nie ma siły po całym dniu. Ten rok ma być dla mnie przełomowy, dlatego na pewno je wykorzystam. Szukałam na Bonprix bo tak jest najszybciej. Przysyłają mi katalogi do domu więc jak mam chwilę to przy kawce przeglądam. Od czegoś trzeba zacząć, zmiany w życiu.
 13. Jakoś zachęcić ich do aktywności - żeby wiedzieli, że warto się ruszać i cukier nie jest niezbędny do życia.
 14. Warto szukać samemu, czasami się udaje. Nie zniechęcajcie się.
 15. Umiliana

  Cieszy mnie dzisiaj...

  Dzisiaj odliczam godziny, do moich zajęć pianina :)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...