Skocz do zawartości
Forum

Jeździsz na koncerty?


Ulla

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w ogóle jestem muzykalna więc i na koncerty lubię chodzić/jeździć. W okresie letnim dość dużo jest różnego typu festynów, memoriałów, powitań i pożegnań lata i przy okazji można zobaczyć i posłuchać rożnych gwiazd. Problem w tym że "gwiazdy" występują o późnych porach, więc odkąd mam dzieci, a zwłaszcza młodszego synka wieczorne wyjścia odpadają. Ale jeszcze w ubiegłym roku byłam na koncercie Dody i Boney M. Jednak najwspanialszy jak do tej pory koncert na jakim byłam to był koncert Jean-Michel Jarre'a we Wrocławiu. Ta muzyka, te światła, niezapomniane przeżycia. To nie był nawet koncert, to był spektakl muzyki i świateł. Może kiedyś uda mi się przeżyć jeszcze coś takiego. Póki co nie mam czasu, no i nie mam z kim zostawić dzieci.

Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej! Do jednej z największych zalet chodzenia na koncerty trzeba zaliczyć możliwość usłyszenia na żywo swoich ulubionych piosenek. A to różnica, która naprawdę ma znaczenie. Warto pamiętać, że znajdujemy się wtedy w otoczeniu innych fanów danego artysty. Pojawia się więc motyw wspólnej zabawy, śpiewania, a nawet tańczenia. Tego nie da nam nawet najlepszy odtwarzacz muzyki. Niedługo wybieram się na koncert Dawida Podsiadło

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...