Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę, od rana próbowałam do Was napisać i nic z tego nie wyszło, moje dziecko mi dziś dało nieźle popalić. W ogóle mam takie nerwy przed tymi Świętami, że ona chyba to czuje i jej się udziela a M jak wrócił z pracy to dziecko uśmiech od ucha do ucha a ja miałam ochotę palnąć sobie w łeb.
Kamila cieszę się, że o nas pamiętasz:-) mi spotkanie pasuje zawsze i wszędzie, sierpień jak najbardziej może być skoro i Zieloonej pasuje;-) te kobitki z ddtvn spotykały się pośrodku Polski. Mi nie zależy w ogóle, żeby to było spotkanie w stolicy, wręcz przeciwnie, mozemy się Zieloonej zwalić na głowę;-p każda coś ze sobą przywiezie i będzie imprezka:-D o jaa ale czadersko by było:-)
Rusanka nie wiem jak u Hanki, ale mój to tak tylko czasem ma jakieś przebłyski ludzkiego rozumowania, zwykle jest "normalnym" facetem, niestety...
Ma_górka brawo Ty! Józef super wygląda, aż zazdroszczę inwencji twórczej:-)
Dobra Wróżko nie wiem JAK zorganizować spotkanie, ale trzeba nad tym poważnie pomyśleć.
H-M my też mieliśmy podobny dylemat z podłogą i wybraliśmy po długich namysłach panele. I dopiero w sklepie jak już kupowaliśmy to podjęliśmy taką decyzję i też mamy z fugą. Na razie nie żałuję.
Attka trzymaj się dzielnie, zdaję sobie sprawę albo i nie zdaję sobie sprawy co musisz przeżywać, ale możesz na nas liczyć. Ściskam mocno:-*
Witaj Ola, zapraszamy częściej:-)
Anela może mój kot podszkoli Twojego psa na wc:-p
Hanka gratulacje za wypite mleko;-)
Juli mój kot jest walnięty, nie wiem czy wiesz na co się piszesz;-p
Wisienka znowu nam posłodziła:-) ale milutko, a Hania jest naprawdę śliczna i taka urocza, nawet jak płacze:-) i przesłała Lence dobre fluidy i ta spała ponad 2 h a mamuśki mogły sobie pogadać troszkę:-) było super i ja się zatracam na tych spotkaniach, czas jest jakby mniej ważny;-) milutko naprawdę i zawsze to jakaś rozrywka, mimo że nadal z dziećmi.
Sylwiunia błagam Cię, nie strasz, jak u Was tak źle to za jakiś czas u nas na bank będzie to samo, oni są w zmowie! Jak Odsetka z Alą:-)
Ela pierścionek cudny:-) fajnie, fajnie:-) wyobrażam sobie klękanie i te sprawy...
Oczywiście Dobra Wróżka i Zieloona bosskie, tak naprawdę bardzo Wam zazdroszczę spotkania:-) ja się czuję jakbym Was znała od wieków:-) i też chcę...:-)
Miałam dać znać co u siostry a więc nie ma cholestazy i wczoraj wyszła do domu, ale już bardzo kiepsko się czuje, no ale wiadomo, końcówka... Tyle, że ja się tak nad sobą nie rozczulałam. Ale my w ogóle inne charaktery jesteśmy.
Coś jeszcze miałam napisać.... Aaaaaaa!!!!!!! M miał wczoraj egzamin teoretyczny na Prawko i zdał za pierwszym razem, 74/74 punkty:-) 30 grudnia ma praktyczny. A zła wiadomość-zamówiłam mu zestaw głośnomówiący do samochodu na gwiazdkę, żeby unikał mandatów a dziś do mnie facet zadzwonił, że już ich nie mają w sklepie ani na magazynie i dopiero jak coś to po nowym roku, masakra, a sprzęt miał naprawdę dobre opinie i jutro chyba coś wybiorę ze sklepu stacjonarnego, ale takiego akurat urządzenia nie mają bo dziś byłam oglądać. Tylko boję się, że źle wybiorę. Ehhh, znowu za późno się zabrałam za wszystko. Zaczynam pałać nienawiścią do Świąt.

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Emka powodzenia z piernikiem, smaku narobiłas już teraz :) czekamy na zdjęcie tego cuda:)
Ela pierścionek..piękny! Raz jeszcze gratulacje! Przypomniałam sobie miłe chwile jak to u mnie było aż 11 lat temu, rany jak ten czas pędzi..:/ może tez na święta założę.
Odsetko, wszystko przeczytałam Hani, przekazała mi, ze postara się poprawić. Nie ukrywam ze byłby to dla mnie najlepszy prezent na święta :)
Ja się zaraz kładę, bo nie wiem już jak się nazywam, Hania póki co od 20 obudziła się raz, może pospi chociaż trochę w swoim łóżeczku. Zostały mi już dosłownie resztki nadziei.
Zielona czasami tak bywa, ze dni nam sie myla, nie przejmuj się, jesteśmy tylko ludźmi. Niewyspanymi, cierpiącymi na brak czasu i żyjącymi w biegu matkami Polkami :)

Odnośnik do komentarza

U mnie lipa.mąż chory.na Maryske nakrzyczałam wlasciwie bez powodu.no i najgorsze...Julek mi spadł z łóżka.rano przeczytałam ze Anela kombinuje jak to zrobić zeby dziec nie spadł i sibie myślę ze też cos musze zdziałać.jedna strona mam przy scianie z drugiej kladlam w rulon zwinieta narzute.ale to chyba na psychike mi zadziałało bo dla Julka to zadna przeszkoda.popoludniu spi na lozku bo czesto sie z nim kładę.wiedzialam ze niedlugo moze sie obudzic skoczylam do kibelka.i slysze ze gada.juz mialam wychodzic ale juz bylo za późno.wystraszyl sie i ja też.jak sie uspokoił to zaczal sie śmiać.obserwowalam go ale nic sie nie działo.nic nie widać zadnych siniakow.no i kurde po cholere nie kladlam go do łóżeczka.no nic musze z tym żyć grunt ze wszystko ok.ale on cos mi sie wydaje mocno urazowy bedzie bo ma jakies dziwne zapędy do rzeczy ktorych nie można.rozpisalam się ale musiałam z siebie wyrzucić.
Dziewczyny oby ta noc była przespana bo 4.30 to lekkie przegiecie.moze posluchaja Dorotki.

Odnośnik do komentarza

Hej jeszcze jestem daleko w czytaniu jakieś 20 stron
Szybko napisze co u nas Antosia super ma taki apetyt jak nigdy wcina wszystko poza słoiki. Mamy zupki rządzą.
Niestety w dzień powrotu ze szpitala dopadło i mnie i męża.
Dlatego nie pisałam. Wyjechało nas mąż dopiero dziś wrócił do pracy. Grypa żołądkowe to nie przelewie bałam się żeby syna nie złapało ale jest ok. Dochodzimy do siebie. Odezwę się później

DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE SŁOWA OTUCHY JESTEŚCIE KOCHANE MOŻNA NA WAS LICZYĆ ZAWSZE!!!!!

Odnośnik do komentarza

Juli wspolczuje przeżyć :(

Dominika gratulacje dla Twego mezczyzny!

Ela piękny pierscionek!

chyba was posłucham i poszukam paneli ale jeszcze nie wiem kiedy.. jutro wielkie pakowanie i wyjazd do rodziców. Dziś szykowałam prezenty i mam dla wszystkich prócz męża także super.. najważniejsze zostawiłam na koniec i dupa :/

Spokojnej nocy i mam nadzieje ze jeszcze zdążę się odezwać przed świętami!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Elu, gratulacje! Zaręczyny super sprawa:D Pierścionek cudny! Twój narzeczony ma świetny gust nie tylko co do kobiet ale i biżuterii :)
Dobrej Wróżce i Zieloonej też baaardzo zazdroszczę spotkania!
Dziewczynom-cukiernikom zazdroszczę serników i pierników. Ja w tej dziedzinie antytalent a jesc uwielbiam takze Dobrze ze zaraz święta to po rodzinie się objem różnych smakołyków:P
Ach..coraz bliżej święta:D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Wpadam na chwilę żeby coś powiedzieć ważnego.
ODSETKA MA MOC!!!! a może to Dobra Wróżka poczarowała. Sama już nie wiem bo od nadmiaru snu mi się miesza w głowie, euforia zalewa mi oczy. Ogólnie było tak od 20 - 23 kiepsko i pobudki co chwilę ale jak już w końcu zasnela to wstala na cyca o3:40 i obudziła się na dobre teraz czyli 6:30. Ok trochę oszukiwalam bo posmarowalam dziąsła maścią i wzięłam do siebie. Ale i tak nie pamiętam kiedy ostatnio tyle przespała.
Tak więc dw zapraszam na torta (już dla was pieke) w podziękowaniu.

Postaram się napisać jeszcze później

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Zieloona przykro z powodu kataru ale brawo dla D. W ogóle browo dla każdego tatusia który podejmuje się tak ekstremalnego zadania jak ubranie niemowlaka i to jeszcze nie na swoim terenie :-)

Dominika, może kup ten zestaw w sklepie gdzie można zwrócić towar. Prezent pod choinka będzie a w razie co to oddasz.

Któraś mama (przeprasza ze nie pamietam ktora) odczarowala butelkę z mle kiem dla swojego dziecka. Brawo i zazdroszczę :-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Moje dziecko mnie dziś cały dzień zaskakuje. Bylysmy w sklepie, zaczęła krzyczeć to biegiem do domu bo głodna. Oczywiście połowy rzeczy nie kupiłam, wiecie jak to jest. W domu dziecko zjadło i dawaj drugie podejście do zakupów. Kupiłam wszystko ale w kolejce Alicja znów zaczęła krzyczeć. To zaplacilam i znów sprint do domu. A ona co? 50m przed domem zasnela. I teraz laze po osiedlu zamiast robić w domu bo jak wjade do klatki to się obudzi. A wiadomo niewyspane dziecko to zmora. Stąd też mam czas na pisanie.

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

I korzystając z chwili chciałabym razem z Alicją u R życzyć wam wszystkim spokojnych świąt, na każdy smutek i troskę dwa razy więcej radości. Niech dzieciaczki zdrowe rosną i uszczesliwiaja wam każdy dzień. I jeszcze życzymy wam marzeń, pięknych marzeń które stopniowo będą się realizować. Buźka dziewczyny.

Księżniczka Icja (tak ją 3 letni kuzyn nazywa) wstała więc mama może wracać do pracy :-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Witamy, my już na miejscu u rodzinki w mym rodzinnym domu, choinki prawie ubrane,ciasta popieczone :)
Też chciałabym już życzyć wszystkim Wesołych Świąt, żeby mamusie które się ich obawiały odkryły, że to najlepsze święta bo pierwsze z naszymi Skarbami. Uczmy się tej pięknej radości od nich! Wszystkiego naj naj i dużo miłości od bliskich :) ;*

Odnośnik do komentarza

Ela - narzeczony ma gust ;)

Emka - gratulacje spokojnej nocy :)

DobraWróżko - niech Odsetka Kacperkowi też przemówi do rozumku bo budzi się co godzinę!

zielona - a to paskudne katarzysko! Jak tam D? ogarnął temat? ma traume? :D

Daduśka - super że u Antosi lepiej! A i Was niech już te choroby zostawią w spokoju!

Juli - Kacperek niedawno też spadł, najważniejsze że się nic nie stało. Każdy ma czasem gorszy dzień! Głowa do góry - będzie dobrze!

Dominika, Rusanka - mój też miewa takie przebłyski raaaz na jaaakiś czas. Także to takie raczej niechcący :p

Dominika - Misio wypił mleko i teraz muszę mu je do jadlospisu wprowadzić ale nie wiem gdzie :p jak myślicie którą kaszkę zastąpić mm? rano czy wieczorem?

Wyjeżdżamy jutro - pewnie będę zaglądać ale nie na bieżąco. Matko ile my rzeczy musimy zabrać. Mam wrażenie że się wyprowadzam a nie jade na Święta :p

Dziewczyny Moje Kochane - oby te pierwsze Święta naszych dzieci były spokojne, radosne, pełne magii i rodzinnego ciepła! A my pod choinką żebyśmy znalazły spokój, cierpliwość, zrozumienie i przespane noce ;) Buziaki dla Was i Waszych Maluszków :*

monthly_2015_12/majoweczki-2015_41325.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za wszystkie mile słowa dotyczące stroju Józefa. Ale mi się miło zrobiło az uroslam ; ) Anela skorzystam na pewno z Twojego doświadczenia i jak kiedyś jeszcze coś to pisze do Ciebie :)

Życzę Wam Wszystkim Wesołych Świąt. Spokoju, miłej atmosfery i radości. Dużo zdrowia i spełnienia marzeń w Nowym Roku.
I na pewno to będą wyjątkowe święta bo pierwsze naszych dzieci.

Odnośnik do komentarza

D i Filip na basenie - petarda!!! Obydwaj mega zadowoleni rozgadani! Filip ciągle pa pa pa i krzyki i piski a D nigdy mi tak szczegółowo nie opowiedział co robił ;p jestem zazdrosna ... Z tata lepiej szalał niż ze mną!!! Ehhh...

Oby się Wam laseczki i Waszym rodzinom spełniły wszystkie te życzenia zyczone juz ;)

Barszcz się gotuje. Smierdzi octem i czosnkiem nawet w kiblu! Bleh odechciewa się jeść ;p

Do zoba!!!! Jol!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczynki za wsparcie.dzis w nocy co chwile sie budzilam bo mi sie wydawalo ze spada.a jak sie budzi kolo 3 to juz spi ze mna.musze opatentowac jakieś zabezpieczenie.
Zielona ja juz sie przyzwyczailam ze mąż ma fajniejsze zabawy i wogole jest naj.strasznie mnie to rajcuje bo ja takiego taty nie miałam.a Maryska śpi odkad jest Julek z tatą i jak sie odkrył to go przykrywala żeby tatus jej nie zmarzł.
Hanka ja myślałam że tylko mój taki akrobata.Mery mi nigdy nie spadła a ten co rusz mi serce staje bo ciagle cos wywija.co do pakowania to tak to juz jest ze w zasadzie trzeba brac wszystko;)zdjecie cudne
Mamusie i dzieciaczki...radosnych spokojnych Swiat!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...