Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Dominika a takie pytanie ty udźwigniesz Lenke w tej chuście? Chodzi mi o dłuższe spacery? Mój już ok 7,5 kg waży i powoli nie mam siły go nosić na rękach, może jakaś super szczupła nie jestem ale raczej z tych drobniejszych bab jestem :D
VSA zazdroszczę nowego mieszkania, zazdroszczę nawet takiego nie nowego ale ważne że swoje własne!!
Marti nie rozumiem kompletnie twojego męża, ale podobne akcje też miałam ze swoim, bo przecież jak wyjdę z małym na spacer i koleżanką to powinnam się cieszyć bo on nie ma czasu na takie spotkania, szkoda tylko że czasy kiedy młody spał cały spacer w wózku to minęły 2 msce temu!!

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny :-) u nas noc dzisiaj calkiem, calkiem - Mała 23.15 zasnela po jedzeniu i wstala o 8.45 na śniadanko... Mama wyspana :-) dzien dzisiaj znowu dziki... Rano szybko jechaliśmy do przychodni sie zważyć i mamy takie naciągane 5340g (30.07 na szczepieniu bylo 5040g). Mimo lepszej pogody, Julka nadal slabo je, dzis wizyta u doktora wieczorem... Teraz szybki obiad - gulasz z boczkiem, pieczarkami, cukinia i sosem śmietanowym...

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkcwa1rrchwp39.png

Odnośnik do komentarza

VSA tez zazdroszcze mieszkania, my mieszkamy w domu na pietrze, na parterze rodzice... Marze czasami o odrobinie spokoju... Bo przy malej i tak mi nikt nie pomaga... My teraz w trakcie budowy wiaty garażowej i wiaty gospodarczej a w przyszlym roku dobudówką, wiec remonty jak dla mnie - masakra..m

Dominika, kupilam te różowe chusteczki z babydream i w sumie sa spoko, nie podrażniaja Julki, faktycznie zapach bardzo delikatny, takze na razie ok :-))

Dziewczyny, czy któraś kupila dzieciaczkowi szumiącego misia WHISBEAR?

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkcwa1rrchwp39.png

Odnośnik do komentarza

hej helloł!
Witamy sie my, czyli jul która przy cycu kończy obiad a ja przy kompie koncze nadrabiac forum.

dzisiejsza noc - młoda sie budzila czesciej niz zawsze a ja od wczoraj z mega migrena wiec niefajnie. a miala juz przesypiane po 4-4,5 godz ciurkiem w nocy!!! az przez 3 noce !! :P

chusta - ja mam 172cm, 60kg rozm 36-38 i najlepiej pasowala mi chusta 4,1-4,3m. 5 jest mega wielka!

kłótnie z chłopami - mój tez mnie czasem wkurza ale ja go z wzajemnoscia wiec jestesmy kwita :D

chusteczki - u nas uzywane rozne, jakie są akurat w promocji i kidi i dada i pampers i j&j byly.. i to tylko na wyjscia i po kupie do czyszczenia zółtości, a potem i tak wacik i woda! (ktos pytal o wacik - te wieksze prostokątne albo zwykle male, zalezy od potrzeby :) )

obiad - ja dzis pieke schab i dołożyłam do rękawa pieczarki, marchew, cebule i papryke. a tego gulaszu z cukinią to jestem ciekawa, poprosze przepis!! :D

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Dobra Wrozko - ja kiedys nie uwazalam podpasek. Pewnego razu,mialam pierwsza krwotoczno-skrzepowa miesiaczke,zaczal mnie bolec tak brzuch od tampona,ze prawie umarlam. Od tej pory nie uwazam tamponow (tzn. tylko na ostatni dzien i to nie zawsze). A tak odnosnie tematu :D to ja bym chyba nie wlozyla na razie,moze kiedys mi leki mina,ale na razie jak pomysle o tej tam na dole,to mnie rozsadza :D wiec nie odp na Twoje pytanie; ale mi ulzylo :D p.s. moze poczekaj az sie szystko dobrze zagoi, czyli do kontroli u gin pol roku po porodzie; taka moja logika

Sytuacja z mezem wyjasniona,a ze wpadla osa do mieszkania, to sie tak rozryczalam, ze az mna rzucalo :(((( maja sie wystraszyla :((((
Ja juz psychicznie wysiadam. Po prostu. Nie mam nawet weny, zeby uzupelnic wyzwanie :/ale ogarne wieczrkiem, aj promys!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry wszystkim Matkom. Poszłam do Lidla po spodenki dla Tosi, wracałam przez park. Usiadłam na ławce i siedzę. Nie chce mi się do domu wracać. Wcale. Kocham mojego serdelka, ale potrzebuje odrobiny spokoju i wolności. W dodatku dzisiaj przywożą nam pralkę, lodówkę, kanapę... Potem jestem umowiona z kosmetyczka na paznokcie, a jeszcze potem przyjeżdża mój kuzyn. A za godzinę mam brata odebrać z pkp o obiecałam mu obiad, którego nie ugotowałam..
. Na nic nie mam siły i ochoty

http://s5.suwaczek.com/201505091764.png

Odnośnik do komentarza

Darka, zamów pizzę, brat zrozumie:) musimy szukać jakiś form relaksu bo się zajedziemy! Ja ost polubiłam ćwiczenia ( dzięki Marti!) i ta godzina dla mnie i tylko dla mnie jest super! Nawet w dni przerwy też sobie robię godzinkę tylko dla siebie bez myślenia o małej , sprzątaniu i obiedzie. Zjedzą o 14 to zjedzą, nie to na 16 będzie. U nas dzisiaj pomidorowa, jak co parę dni zresztą bo mężowi tyle pomidorków uroslo!

Odnośnik do komentarza

witam sie i ja po dlugiej nieobecnosci.. czytalam czytalam czytalam i kompletnie nie wiem o czym pisalyscie, kto i co.. Ehh ;/
u nas ostatnio ciezki czas.. wszystko jest jakies nie takie jak powinno, ciegle mnie cos drazni.. , nie moge patrzec na siebie a cwiczyc tez nie moge bo po ostatnim razie tak mnie bolala okolica ciecia po cc ze skonczylo sie na przeciwbolowych. a jeszcze do tego wszystkiego nie umiem sie dogadac z moim mezem :/ ciagle sie klocimy.. kazda proba rozmowy i porozumienia sie jest tylko na chwile i zaraz znowu o cos sprzeczka :( wszystko jest beeeeee i nie tak! i wiem ze tym sposobem nigdy sie nie dogadamy ale czasami wole isc sobie gdzies poplakac jak on nie widzi niz gadac w kolko o tym samym bo mam wrazenie ze i tak ta kolejna rozmowa o czyms tam nic nie da.. :( i najgorsze jest to ze kompletnie nie wiem co sie miedzy nami nagle stalo i popsulo.. :(
tak wiem odezwalam sie zeby sie pozalic.. przepraszam!! zobaczymy moze bedzie mi teraz troche lepiej jak sie wygadalam :)

http://s8.suwaczek.com/201506014956.png

Odnośnik do komentarza
Gość Mandragora

No wiem, że był ciężki ale trudno :) było minęło :) kocham moją córcie najbardziej na świecie ! :*
A co do maluszków to wasze dzieci tez dźwigają sie tak do siadania ? u mnie to już masakra... tylko położę ją na podwyższeniu do karmienia i koniec ! napina się, jęczy, krzyczy zaraz ryczy bo jeszcze głowa za ciężka ale jak jej trochę pomogę i na chwilkę dam na siedząco to jest w niebie... brecht na całego :D z wielkim zaciekawieniem ogląda swoje rączki i bardzo lubi podziwiać jak lustro myje xD wydaje z siebie taki odgłos zdziwienia "yhhh" czy jakoś tak :D
Do kiedy daje sie bobiotic ?
I jeszcze jedno pytanie. Czy wasze dzieci też tak głośno stękają przy robieniu kupy ? :D Lena nie ma z nią problemów i robi bardzo "ładną" :D ale co sie na stęka to cały dom słyszy, że "córcia na tronie siedzi" xD

Odnośnik do komentarza

Dobra Wróżko thanks:-) a Ty jakiej masz długości? Filmik boski:-) co do tamponów to ja jak byliśmy nad morzem to sobie zaaplikowałam bo podpaski strasznie niewygodne i niepraktyczne dla mnie są, ale nie polecam, dupa mnie przez tydzień bolała i na szczęście szybko się @ skończyła i mogłam tylko wkładki potem nosić więc w sumie po jednym czy dwóch dniach stosowania tamponów tydzień rekonwalescencji a do tego podczas samego użytkowania bardzo bolało, jak sobie przypomnę to mnie boli;-p więc tym razem używam podpasek... Ale za jakiś czas spróbuje znowu.
Sylwiunia do 20 kg powinnam ją śmiało radzić, powyżej już by mogły być kłopoty, ale chusta i tak więcej nie uniesie. Lenka też waży już około 7,5 kg, ale dam radę, muszę dać, chcę dać:-)
Doris no to dobrze, że Wam odpowiadają te chusteczki a ja od dziś się przerzuciłam na waciki z wodą, a chusteczki będę używać poza domem. Ale nadal różowe z Rossmana:-) kupiłam ostatnio też Fitti z Biedronki, fajnie pachną, są mocno nawilżone, wg mnie za mocno i podrażniło to Lenci pupę.
Elżbietta trzymam kciuki:-*
H-M no to ja też chyba krótszą zamówię.
U mnie dziś na obiad żeberka w sosie musztardowo miodowym, ziemniaki i ogórek kwaszony.
Marti trzymaj się, głowa do góry, cycki do przodu:-)
Ja dziś jak głupia latam nie wiadomo gdzie i tyle mam roboty, że kurde nie wiem w co najpierw ręce włożyć więc siedzę i odpisuję Wam;-p ktoś by mi mógł ziemniaki obrać, umyć podłogę w łazience i odkurzyć w salonie a ja bym posiedziała i popatrzyła jak Lenka słodko śpi:-) wypiła wodę i padła, no dobra znikam buziaki dla mamusiek, Darka chyba wszystkie potrzebujemy już czasu dla siebie, ja uwielbiam chodzić na siłownię bo właśnie to jest czas tylko dla mnie:-)
Ania88 dobrze, że się wygadałaś, napewno wszystko się ułoży, mam wrażenie, że nie tak dawno miałam podobnie z M, ale już jest lepiej(co nie oznacza idealnie):-p

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Ja juz nie wiem jak to jest z tymi szczepieniami.
Mi pediatra nie chciała zaszczepić małej na rota bo powiedziała ze te szczepionki sa tylko do 12 tyg. - moja ma 3mce niecały tydz.
A Marti piszesz ze Majkę zaszczepiła , wiec juz zgłupiałam :/

Odnośnik do komentarza

Ależ mnie zaczepiła kobietka jak szłam do marketu pierwszy raz w sumie taka przemowe dostałam o karmieniu piersią...dowiedziałam się np ze dzieci kp są mądrzejsze, weselsze i szczęśliwsze niż te karmione butlą... Nic się nie odzywałam bo i co miałam dyskutować...
Wczoraj jeszcze teściowa stwierdziła że jak mały marudzi to się nie najada cyckiem, ja już nie mam zdrowia i nerwów do słuchania tego...W ogóle jakaś nerwowa jestem, okres idzie?
Marti kawał baby z Majeczki już :D

Odnośnik do komentarza

My też po szczepieniu, Karolcia wazy 6200 czyli 1,3kg w 7 tyg. Majeczka widzę niezłe goni, dzieci z niską wagą urodzeniowa to szybciutko nadrabiam:) szczepienie ok, płaczu trochę było ale Karola też głodna była. O 17 zjadła i śpi do tej pory a zwykle śpi tylko godzinkę pod wieczór...ciekawe i której będziemy się jutro bawić. I byłam sobie paznokcie zrobic, moją kosmetyczka na urlopie to umowilam się do sfery w Bielsku i...niepolecam! Takie brzydkie, grube;( no nic miesiąc się przemecze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...